• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Duelová úroveň

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
A neni to moc nevýhodné mít třřeba na úrovni 20 už 30 úroveň duelovou? dík za odpověď
 

DeletedUser

Guest
Obecně platí, že čím vyšší duelová úroveň, tím hůř pro tebe a tím víc jsi za to trestanej a omezovanej a tlačenej zpět mezi průměr.
 

DeletedUser

Guest
Neambiciozní duelant, který chce být ochráncem města, si duelovku drží hodně dole.
 

DeletedUser

Guest
K cemu potom je hrat za aktivniho duelanta, kdyz mu toto prakticky znemoznuje duelovat postupem hry? Kdyby slo alespon nosit zbrane podle duelove urovne a ne podle urovne, tak by mi to prislo k necemu dobre ale takhle to hrozne znevyhodnuje cele povolani.
 

DeletedUser2886

Guest
Neřekl bych, že se jedná o znevýhodnění, ale spíš o útlum aby nebylo příliš silné a taky aby tě to nutilo napadat protivníky tobě rovné.
 

DeletedUser863

Guest
lepe receno te to donuti nechat delniky napokoji a musis jit po duelantech a vojacich
 

DeletedUser

Guest
Jaky je rozdil mezi duelenim vojaku a duelantu misto delniku?
Pokud vyhrajes expy ti to prida.
A pokud na lvl 20 budes mit duelovku 30 tak te zabije kazdej mozna vyjma stavitele....
Dalsi vec ktera, potom v pozdejsi fazi znevyhodni deulanta mi prijde to, ze pokud prestane duelit na urovni 20 a propracuje se na uroven 30 bude jeho duelovka 40, takze se z toho ani nema moznost nejak vyhrabat.
Placam, nebo to tak je?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2886

Guest
Rozdíl v tom je pouze z hlediska luxusu, který mnozí nazývají čest a morálka.

No duelovou úroveŇ rozhodně nejde snížit a na 99% je ten přepočet tak jak říkáš.
jiank na 20 levelu se duelovat dá, ale samozřejmě záleží na fázi světa.

Stejnak pořádně nechápu co řešíte. Kdyby duelanntovi tak brutálně nestoupala duelovka tak by mohl furt útočit na dělníky a spol a vlastně i na další hráče a dostával by z toho nechutný expy
 

DeletedUser

Guest
Stejnak pořádně nechápu co řešíte. Kdyby duelanntovi tak brutálně nestoupala duelovka tak by mohl furt útočit na dělníky a spol a vlastně i na další hráče a dostával by z toho nechutný expy

Ale ať je za ně klidně 0 xp, ale aspoň ať mám možnost na ně útočit. Stejně to dělat nebudu, pokud nebudu mít zatraceně dobrý důvod - proč by racionálně myslící duelant vyhodil 12 bodů energie za to, že zastřelí někoho za 0 xp? Na druhou stranu mi to dá tu možnost to udělat, třeba když bude neúnosně obtěžovat moje vlastní stavitele.
 

DeletedUser2886

Guest
No pak je tu samozřejmě to aby silnější hráči nelikvidovali ty slabší. Taky jsem kolikrát zažil, že mi ve městě někdo napdal dělníky a já na něj prostě nemohl a štvalo mě to , ale i tak si myslím že to je dobře.
 

DeletedUser

Guest
Vždy jsou 2 strany mince, pokud si top duelant bude chtít vybít vztek, tak zas rozseká x lidí v okolí a nic ho nezastaví....

Proto se mi líbil Seanův nápad negativní karmy, který by toto chránil, on by si to každý rozmyslel, když by pak jeho char visel, nebo byl řekněme týden ve vězení.
 

DeletedUser5851

Guest
No pak je tu samozřejmě to aby silnější hráči nelikvidovali ty slabší. Taky jsem kolikrát zažil, že mi ve městě někdo napdal dělníky a já na něj prostě nemohl a štvalo mě to , ale i tak si myslím že to je dobře.

Naprosto s tebou souhlasím, duelanti si tady stěžujou že je to pro ně znevýhodnění, ať se zkusí vžít do kůže dělníka, který proti nim nemá asi tak to lvlu 50 vůbec žádnou šanci...to jsem si pořád myslel že jsme hrozně znevýhodněni my dělníci, ale když sem si teď přečet že jim vlastně duelovka stoupla na tolik že na nás (zatím) nemůžou tak se to zase vyrovnalo si myslím. A teď už když mám pořádnou zbraň a pěkné hadry na duel, tak zase nevím, jestli mám začít duelovat nebo ne, protože pak se mi zvýší duelová uroveň a mohli by mě zase pořád napadat, ptže duelanti pořád jenom duelují (skoro) a já se snažím dělat spoustu prací při kterých mám úplně jiné oblečení než na duel:(

A jeden bonbónek (alespoň pro mne): napadl mě při práci duelant s hodně dobrou výzbrojí a ubral mi asi 490 lajfů, jenže já mu asi 130 a on omdlel:sugar sugar: to člověka jako já potěší.
 

DeletedUser

Guest
Naprosto s tebou souhlasím, duelanti si tady stěžujou že je to pro ně znevýhodnění, ať se zkusí vžít do kůže dělníka, který proti nim nemá asi tak to lvlu 50 vůbec žádnou šanci...to jsem si pořád myslel že jsme hrozně znevýhodněni my dělníci, ale když sem si teď přečet že jim vlastně duelovka stoupla na tolik že na nás (zatím) nemůžou tak se to zase vyrovnalo si myslím. A teď už když mám pořádnou zbraň a pěkné hadry na duel, tak zase nevím, jestli mám začít duelovat nebo ne, protože pak se mi zvýší duelová uroveň a mohli by mě zase pořád napadat, ptže duelanti pořád jenom duelují (skoro) a já se snažím dělat spoustu prací při kterých mám úplně jiné oblečení než na duel:(

A jeden bonbónek (alespoň pro mne): napadl mě při práci duelant s hodně dobrou výzbrojí a ubral mi asi 490 lajfů, jenže já mu asi 130 a on omdlel:sugar sugar: to člověka jako já potěší.

Tak to si ten duelant hodne pomohl:devil:
 

DeletedUser

Guest
Naprosto s tebou souhlasím, duelanti si tady stěžujou že je to pro ně znevýhodnění, ať se zkusí vžít do kůže dělníka, který proti nim nemá asi tak to lvlu 50 vůbec žádnou šanci...to jsem si pořád myslel že jsme hrozně znevýhodněni my dělníci, ale když sem si teď přečet že jim vlastně duelovka stoupla na tolik že na nás (zatím) nemůžou tak se to zase vyrovnalo si myslím. A teď už když mám pořádnou zbraň a pěkné hadry na duel, tak zase nevím, jestli mám začít duelovat nebo ne, protože pak se mi zvýší duelová uroveň a mohli by mě zase pořád napadat, ptže duelanti pořád jenom duelují (skoro) a já se snažím dělat spoustu prací při kterých mám úplně jiné oblečení než na duel:(

A jeden bonbónek (alespoň pro mne): napadl mě při práci duelant s hodně dobrou výzbrojí a ubral mi asi 490 lajfů, jenže já mu asi 130 a on omdlel:sugar sugar: to člověka jako já potěší.


Ja jsem zacal duelovat.Vsechny body ze stavby jsem dal du duelovich a parada.Ale taky se bojim az se mi duelovka zvedne tak vysoko ze po me pujdou fakt ti dobri,tak uvidime:loool:
 

DeletedUser

Guest
já bychto ale opravdu potřeboval nad 20 výš-jsem úroveň 40 a duelovka 62-děkuji za odpověď
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5851

Guest
Ja jsem zacal duelovat.Vsechny body ze stavby jsem dal du duelovich a parada.Ale taky se bojim az se mi duelovka zvedne tak vysoko ze po me pujdou fakt ti dobri,tak uvidime:loool:

No jo jenže já chci ještě pořád stavět žejo, takže dávám i do stavby, spíš jí ještě přidávám, ať můžu dělat ropu. Protože aktivně nedueluji, vyzvu a snažím se poslat domdlob ty co mě napadli aby už to příště nezkoušeli:D zatím se mi to daří...
 

DeletedUser

Guest
Mě se ted za stavitela povedlo pár útoků.....zaútočil na mě dobrodruh,když jsem byl ve stavebních hadrech,tak jsem se mu tak dlouho mstil,až upadl do bezvědomí.....to bylo 4x...a za jeden útok jsem nahrabal 200expů :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru