• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Duelová soutěž

EREWAN

Člen týmu
Nezamlouvá se mi tahle soutěž ne všichni jsou na duel zaměřeni připadá mě to šité na míru určtejm hráčum kor na Jerichu je to propastný rozdíl v úrovnih.

Na to, aby ses zúčastnil, nemusíš být zaměřený na duely, ani tvoje úroveň neovlivní počet získaných bodů, naopak nízké levely budou mít mnohem lepší příležitost, jelikož bude soupeře lehčí uspat, než třeba tanky atd. a zároveň budou mít víc cílů :)
 
Tak tak tak :) ceny rovnou rozdejte podle tabulky a nemusíte mučit dělnickou třídu :D
Ne,že bych na tom byl nějak obzvláště zle,ale vidím to asi tak,že bude lepší se buď rovnou střelit do hlavy :D Bo prostě tři dny prochrápat :D
A férový duelanti??? Nějak o nich nevím nikde :D
PS:A bodování jste mohli dát také trošku jinak:Prohraný duel 1 bod;vyhraný 2 body;KO 3 body tak by byla alespoň nějaká šance,že ti co opravdu neduelují se mohou dostat alespoň k tomu hořkýmu kafi ;)

A nebít držgrešle a nabídnout hned Nápoj nového začátku ;)
 
Naposledy upraveno:

EREWAN

Člen týmu
Tak tak tak :) ceny rovnou rozdejte podle tabulky a nemusíte mučit dělnickou třídu :D
Ne,že bych na tom byl nějak obzvláště zle,ale vidím to asi tak,že bude lepší se buď rovnou střelit do hlavy :D Bo prostě tři dny prochrápat :D
A férový duelanti??? Nějak o nich nevím nikde :D
PS:A bodování jste mohli dát také trošku jinak:Prohraný duel 1 bod;vyhraný 2 body;KO 3 body tak by byla alespoň nějaká šance,že ti co opravdu neduelují se mohou dostat alespoň k tomu hořkýmu kafi ;)

A nebít držgrešle a nabídnout hned Nápoj nového začátku ;)

Jak má podle tebe ODČÍTÁNÍ bodů za prohru pomoct lidem co NEDUELUJÍ?
 

DeletedUser11928

Guest
Proč se reporty nezveřejňují klasicky na fóru? Posílat to někomu do telegramu není zrovna dvakrát transparentní...
Bo bych to musel kopirovat, klidne to pak na forum davat budu, pokud to hraci budou chtit.

Nezamlouvá se mi tahle soutěž ne všichni jsou na duel zaměřeni připadá mě to šité na míru určtejm hráčum kor na Jerichu je to propastný rozdíl v úrovnih.
Samozrejme, az bude soutez v bitvach o pevnost, budou zvyhodneni bitvari. Az bude soutez ve staveni kostela, budou zvyhodneni stavari. Az bude soutez,... ;)
Hra ma mnoho prvku, tato soutez je zamerena na jeden z nich, ostatni budou mit prilozitost treba jindy.

Nápad pěknej, ale mám obavy, že spíš než o duelech to bude o mlácení lidí v pracovním, co se toho vůbec zúčastnit nechtějí... :D
Vsak jasny, ale duely jsou soucasti hry.

Tak tak tak :) ceny rovnou rozdejte podle tabulky a nemusíte mučit dělnickou třídu :D
Ne,že bych na tom byl nějak obzvláště zle,ale vidím to asi tak,že bude lepší se buď rovnou střelit do hlavy :D Bo prostě tři dny prochrápat :D
A férový duelanti??? Nějak o nich nevím nikde :D
Ale prd, i s neduelovym buildem dokazes dobre zahrat.

PS:A bodování jste mohli dát také trošku jinak:Prohraný duel 1 bod;vyhraný 2 body;KO 3 body tak by byla alespoň nějaká šance,že ti co opravdu neduelují se mohou dostat alespoň k tomu hořkýmu kafi ;)
To jsem prave nechtel, odmeny maj dostat jen ti, co se nejak snazili.

A nebít držgrešle a nabídnout hned Nápoj nového začátku ;)
Priste klidne :-)
 

Pawn

Člen týmu
Tak tohle podporovat nebudu. :-D Záminka jak zmlátit víc lidí co s duely nechce nic mít s o něco víc "čistým svědomím" že je to přeci jen pro soutěž. Pro tohle se rovnou může zapnout jednou za čas čistě duelový svět a tam se pomlaťte jak chcete.
 

DeletedUser11928

Guest
Tak tohle podporovat nebudu. :-D Záminka jak zmlátit víc lidí co s duely nechce nic mít s o něco víc "čistým svědomím" že je to přeci jen pro soutěž. Pro tohle se rovnou může zapnout jednou za čas čistě duelový svět a tam se pomlaťte jak chcete.
Nikdo te nenuti, herni pravidla ti to nenarizuji. A ciste svedomi v souvislosti s duely? Pff :P
 

raketak95

Člen týmu
Však já to beru, že jsou duely součástí hry - kdo s tím nechce mít nic dočinění, má taky možnost jednou za 3 dny obětovat 1 energii a hodit se do chládku... :) Spíš jde o to, že víc než o nějakým skillu/vybavení je celá ta soutěž o tom, kdo vykliká víc energie na "rádobyduely", u kterých pokud se nestane zázrak a nezařízne ho RNG, tak je o výsledku vcelku jasno. Takže super, že se něco děje, ale...

Druhá věc je, že i v případě toho, co si tu asi představujem pod férovým duelem, má charakter duelant trochu větší výhodu nad ostatníma - a to i v téhle verzi - minimálně že ví, kolik má případná oběť HP a jde najisto po 3 bodech, což zbytek nějak asi nedá... Takže jsem taky spíš pro myšlenku nějakýho speedsvěta jako Misho.
 
Bo bych to musel kopirovat, klidne to pak na forum davat budu, pokud to hraci budou chtit.


Samozrejme, az bude soutez v bitvach o pevnost, budou zvyhodneni bitvari. Az bude soutez ve staveni kostela, budou zvyhodneni stavari. Az bude soutez,... ;)
Hra ma mnoho prvku, tato soutez je zamerena na jeden z nich, ostatni budou mit prilozitost treba jindy.


Vsak jasny, ale duely jsou soucasti hry.


Ale prd, i s neduelovym buildem dokazes dobre zahrat.


To jsem prave nechtel, odmeny maj dostat jen ti, co se nejak snazili.


Priste klidne :)
To je sice pravda,že hra má mnoho prvků...ale...bude-li soutěž v bitvách,nikoho to nenutí a neobtěžuje ;) Bude-li soutěž ve stavění kostela :D :D :D opět to samé,ale soutěž v duelování již zahrnuje veškeré osazenstvo daného světa a spoustu lidí to může jen popudit a vést k ukončení hry ;)
Jsou prostě klikaři co si jedou po svém a tyto vylepšováky je neberou ;)
Tak ale jak píše rakeťák když to bude transparentně oznámeno,může se vystoupit na danou dobu z města či se rovnou uspat ;)
Nevytýkám,beru to jako součást hry,ale pravdou je,že spešl svět by na to byl vhodnější :)
 

DeletedUser11928

Guest
Však já to beru, že jsou duely součástí hry - kdo s tím nechce mít nic dočinění, má taky možnost jednou za 3 dny obětovat 1 energii a hodit se do chládku... :) Spíš jde o to, že víc než o nějakým skillu/vybavení je celá ta soutěž o tom, kdo vykliká víc energie na "rádobyduely", u kterých pokud se nestane zázrak a nezařízne ho RNG, tak je o výsledku vcelku jasno. Takže super, že se něco děje, ale...

Druhá věc je, že i v případě toho, co si tu asi představujem pod férovým duelem, má charakter duelant trochu větší výhodu nad ostatníma - a to i v téhle verzi - minimálně že ví, kolik má případná oběť HP a jde najisto po 3 bodech, což zbytek nějak asi nedá... Takže jsem taky spíš pro myšlenku nějakýho speedsvěta jako Misho.
Charakter Vojak ma daleko vetsi vyhodu nez duelant, ver mi. :)

Asi spíše kdo odmaká víc hodin :D
spis vic bodu, ale to nebudu organizovat ja :-)

ale soutěž v duelování již zahrnuje veškeré osazenstvo daného světa a spoustu lidí to může jen popudit a vést k ukončení hry
Vis, stale je to soucast hry. Kamo, ja se snazim neco udelat pro ostatni, chci to zpestrit, zabavit je, kdyz to inno nezvladne... a porad ctu jen hate. Ja jsem hrac, napis mi Tvuj napad na soutez a ja udelam vse pro to, aby takova byla.
 
Dík za soutěž
Jedna z mála věcí, které nestihli hráči nebo INNO zprasit,-)
Ale ta odměna za účast je slabá.
Udělejte s tím něco, jinak ode mne abe žádnej dopis, jak kosím "bezbranné" bitevníky, kupce, stavitele od vyvrhelů bez jakékoliv odezvy nedostane,-) (esli k tomu je prostor).
Plus bych rozdělil soutěž na lidi, co to pojedou bez nuget a co během soutěže použíjí nugety. (když ne teď tak d příště,-)
I ty odměny za ty umístění by mohly být zajímavější.
Mimochodem co padá ze sušenky štěstí, že je na prvních 2. místech, oproti 3, energetickému pytli?

A prosím víc takovejch duelovejch soutěží, jedinej "masový" adrenalin v té hře je právě duel.
Dobrodružství je hlavně pro "vyvolené" (pokud se tedy po hodině čekání spustí), bitvy jsou při současném rozpoložení hráčů a odměn z nich, stejně ztráta času,-)(hráči sami jsou líní balancovat nerovnováhu sil na světě, spíš naopak, a systém na tu nerovnováhu nedokáže nijak odpovědět, viz dřív lékarna pro brzké ko v bitvě apod.)
 
Charakter Vojak ma daleko vetsi vyhodu nez duelant, ver mi. :)


spis vic bodu, ale to nebudu organizovat ja :)


Vis, stale je to soucast hry. Kamo, ja se snazim neco udelat pro ostatni, chci to zpestrit, zabavit je, kdyz to inno nezvladne... a porad ctu jen hate. Ja jsem hrac, napis mi Tvuj napad na soutez a ja udelam vse pro to, aby takova byla.
abe čti to pozorně ;) Píšu jasně a zřetelně,že to neodsuzuji a naopak vítám jako snahu tu něco dělat ;) Jen s dovolením,hledám kde to může skřípat :)
A můj nápad byl,s rakeťákem jsme se snažili,podpora nepodpořila,tupci nepochopili a tak to vyšumělo ;) A zájem byl :)
Ono něco vymýšlet je fajn,ale to by musela být podpora vstřícná :) A mimo lákavých odměn pomoci i v trestání či nějaké možnosti kontroly,prostě můžeš tomu dát svůj čas a nakonec to vyhoří díky jedincům na které prostě nemáš vliv ;)

Odměny za účast, tedy pro všechny, jsou strašně moc omezené, věř, že jsem se snažil "vytřískat" co nejvíc, ale inno to limituje.
INNO si vede jak kdyby to dávali ze svýho platu :D
 
Nahoru