• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Duelový turnaj Střela (POUZE NA S9)

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
48e0af833cc2fa18360b6faeab22af110910d397.png

V temném zákoutí salónu se k sobě vzrušeně naklání několik mužů a živě spolu debatují. Co chvilku se kolem sebe opatrně rozhlédnou, aby odhalili možného špiona, který by se je snažil odposlouchávat. Ostatní hosté se krčí na svých židlích a doufají, že nevzbudí zbytečnou pozornost, nechtějí dostat kulku mezi oči. Zbraně mužů lesknoucí se za ospaskem vzbuzují respekt i u otrlých místních rváčů. Pouze Harrymu, barmanovi, bylo dopřáno vyslyšet několik útržkových částí rozhovoru, když jim byl dolít poloprázdné sklenky. Jsem si jist, že se s námi po jejich odchodu rád podělí o informace.

Po několika sklenkách vína se muži zvedli, chvatně hodili na stůl potrhanou bankovku a odešli z lokálu. Harry shrábnul peníze a zastrčil si je do kapsy nových kalhot, které dostal k narozeninám od Marge. Poklidil stůl a než jsme se na něj stihli vrhnout s otázkami, vyklopil vše, co zaslechl. ...

Mezi několika sprostými nadávkami na místního šerifa, který jim zkřížil cestu při rychlém příjezdu do města, se prořekli o duelovém turnaji, který se má konat v brzké době. Odměnou jsou lákavé věci, za které by prý stálo umřít. Podmínkou je však včasná registrace, proto odjížděli chvatně do základního tábora, aby jej nepropásli.

Chvíli jsem si pohrával s pohárem v prstech, než se v mé hlavě zrodil plán. Pojedu za nimi a přihlásím se také! Jen bych se měl nenápadně vypařit, než na mne Marge pozná, že chystám vyvést nějakou klukovinu. Ačkoliv není moje matka, stará se o mne jako o vlastního, nechci ji zbytečně zarmoutit svým rozhodnutím.

Sbalil jsem si nejnutnější věci, cesta bude jistě dlouhá, nechci uštvat svého oslíka. Nasedl a vydal se po úpatí pohoří, abych se vyhnul vysvětlováním šerifovi, který dnes u silnice vyšetřuje případ vraždy. Když míjím poslední pozemek Toma Jirma, farmáře chovajícího ovce, povšimnu si povávajícího plakátu přibitého na hřebíku na jeho plotě. Přijedu blíže a přelétnu očima tučný nápis - Duelový turnaj Střela. Přeci jen mám trochu štěstí, plakát utrhnu a uschovám za žlutou košili, až napojím oslíka u řeky, přečtu si jej.

Cesta pomalu utíká, ve stromech si ptáčci hlasně prozpěvují, v ohradách se pase dobytek a rančeři se marně snaží sehnat poslední kusy do ohrad, aby je mohli označkovat. Myšlenkami se vracím do rodného města a přemýšlím, co v tuto dobu asi dělají mí přátelé. Harry bude zavírat dříve, chtěl navštívit mastičkáře, aby se mu podíval na zraněnou nohu. Marge celý den líně postává u dveří a vítá hosty přicházející do salónu, o víkendu chce navštívit svoji sestru Marii ve vedlejším městečku, měl jsem ji odvést. Až se vrátím, omluvím se jí, měl jsem pro ni zařídit jiný odvoz, pošťák by jistě uvítal společnost na dostavníku. Až se vrátím, myšlenka se mi usídlila v hlavě a nechce opustit své místo,...

Večer se přiblížil, nezbývá mi než najít vhodné místo na táboření a zapálit si oheň. V divočině je nebezpečné spát bez ohně, kojoti již napadli nejednu skupinku greenhornů, když si je spletli s kořistí. Po několikerém pokusu se mi podařilo rozkřísnout jiskru a přivést plamínky k životu, trochu přiložím a přitáhnu si deku blíže k ohni, u řeky se ochladilo. Oslík stojí uvázaný u kmenu stromu a pase se, než se odeberu ke spánku, opatrně vytahuji stočený plakát zpoza košile a rozvinu jej. Chvilku potrvá, než si mé oči zvyknou, pak se mohu začíst do písmenek rozhozených po papíru...

Máš dostatek kuráže postavit se tváří v tvář svému soupeři? Nebojíš se čelit přesile účastníků? Máš rád nebezpečí a adrenalin? Nebo se jen tak nudíš, protože běžné herní cíle již máš splněné a další jsou ještě daleko… Pak je tento turnaj určený právě tobě!

Podmínky registrace:
  • zaregistrovat se do určeného data se svojí herní postavou na příslušném světě
  • do registrace uvést: herní nick, duelovou úroveň + vložit banner o postavě

Přehled již registrovaných účastníků je v příslušném tématu na fóru a tabulky rozřazení jsou v kompetencích správců soutěže (rovněž budou přístupné na fóru). Za správný chod celého turnaje odpovídá Darling.

Podmínky turnaje:
  • v duelu je zakázáno provést tzv. přátelský duel za účelem zvýhodnění druhého hráče v souboji (pod trestem vyřazení ze soubojů a předáním případu k dořešení supportu dle platných pravidel hry)
  • pokud se svojí duelovou úrovní přestoupíte do jiné kategorie, budou vám započítány předchozí duely (výhry a prohry)
  • vše musí být řádně doloženo

V jednotlivých skupinách budou na konci turnaje sestaveny žebříčky – 3 nejlepší jednotlivci v určených kategoriích obdrží od TW Teamu odměnu.

V případě, že nenajdete v turnaji žádného protivníka, nebo se nenaplní základní skupina (alespoň 30 hráčů ve skupině), nemůžete být zařazeni. Jako kompenzaci obdržíte malou pozornost (3x oves).

Skupina........Rozvržení duelové úrovně
..1....................................1 - 20
..2...............................-..21 - 40
..3...............................-..41 - 60
..4..............................-...61 - 80
..5..............................-...81 - 100
..6...............................-101 - 120
..7...............................-121 - 140
..8...............................-141 - 160
..9...............................-161 - 180
10.................................181 - 200
11.................................201 - 240
12.................................241 – a více

Soutěžní kategorie + výhry
Nejvyšší celkové poškození v turnaji (dané) ze všech vyhraných duelů
1. místo - 30 nugget + 20x jídlo (*)
2. místo - 20 nugget + 10x jídlo (*)

Nejvíce získaných zkušeností v turnaji (za všechny vyhrané duely)
1. místo - 30 nugget + 20x jídlo (*)
2. místo - 20 nugget + 10x jídlo (*)

Nejvíce získaných peněz v turnaji (počítá se i Wanted) ze všech vyhraných duelů
1. místo - 20x jídlo (*)
2. místo - 10x jídlo (*)

Nejvíce vyhraných duelů od startu turnaje
1. místo - 10 000 $ (do 40. levelu postavy) ; 20 000 $ (do 80. levelu postavy) ; 40 000 $ (nad 80. level postavy)
2. místo - 5 000 $ (do 40. levelu postavy) ; 10 000 $ (do 80. levelu postavy) ; 20 000 $ (nad 80. level postavy)

(*).. dle vlastního výběru z: marcipán, sušenka, perník, bonbon, oves, lékořice


Upozornění:
Turnaj bude zkušebně spuštěn na světě 9. V případě potíží si vyhrazujeme právo soutěž zrušit bez nároků na odměny. Pokud se soutěž zalíbí a vše bude správně fungovat, rádi bychom ji postupně dali i na ostatní světy.


REGISTRACE JE MOŽNÁ I V PRŮBĚHU TURNAJE
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Přehled registrovaných účastníků

Skupina 1 (level postavy 1 - 30)
Strykoc (23)
wild kid (17)
ajko24 (12)
chlupac10 (18)


Skupina 2 (level postavy 31 - 60)
BloodRings (31)
Skarkey2 (53)
Tadysvadov (48)
peters1 (48)
LAURYNKA (48)
diablo 77 (47)
Ganja luky (58)
areachi (57)
KRISHTOFER (57)


Skupina 3 (level postavy 61 - 90)
havlajs98 (62)
locn-ka2 (63)
thinh (67)
*DogGe* (66)
LosWodos (67)
NUA01 (70)
J.Z. (71)
chlapicek (76)
matox01 (81)
GULASIK (75)
wYNY (74)
MystikLord (75)
1Petr1 (80)
koudja (84)
Ungas87 (82)
John868 (89)
TONY-VOCKO (89)
MrOsminka (89)
Armagedon (77
diabel (81)


Skupina 4 (level postavy 91 - 120)
HIV- (91)
Freesmeki (96)
mc stretch (98)
Sabaton.cz (94)
Eligia (98)
McBracey (95)
Scanter (100)
risa736 (97)
Kofolar (100)
Yuri Boyka (101)
CavaIier (104)
RiDiN (101)
valtik (112)
SIFLER (108)
SoulBreakerx (108)
adiamus (120)
mafus77 (120)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Vážení hráči,

naposledy jsme přerozdělili skupiny podle klasické úrovně postavy (neboť dle duelové úrovně byly poloprázdné skupiny). Turnaj začíná DNES od 00:00 h - tj. od půlnoci si můžete schovávat oznámení z duelů a vkládat je sem na příslušné místo do vytvořených sekcí.

Nezapomeňte, že musíte dát povolení, jinak si report nemůžeme prohlédnout! Reporty prosím nemažte - z důvodů zpětné kontroly, děkujeme. Pro své reporty si založte vlastní vklákno s názvem nicku Vaší postavy. Reporty můžete vkládat do příspěvků libovolně - za jeden den, za týden, za několik dní,.. avšak nikdy needitujte zpětně příspěvky - za vložené záznamy po kontrole odešleme post s přehledem započítaných XP, poškození nebo $. Pokud příspěvek editujete, nemusíme si změn povšimnout.

Turnaj končí k poslednímu dni v září k půlnoci.
 

Deleted User - 31870

Guest
Turnaj byl ukončen, dodejte do 5. října své reporty, které ještě nebyly započítány (reporty s datem po ukončení turnaje nebudou uznávány).

Výherci z kategorie "nejvíce vyhraných duelů od začátku turnaje" se již mohou hlásit o odměny. Ostatní kategorie budou vyhodnoceny
až po 5. říjnu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru