• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Duelový turnaj

  • Zakladatel vlákna DeletedUser15206
  • Vytvořeno

Měli byste zájem.

  • Ano

  • Ne


Výsledky se zobrazí až po hlasování.

DeletedUser15206

Guest
Ahoj přátelé,
chtěl bych mezi Vámi udělat takový malý průzkum zda, by jsme měli zájem o duelový turnaj v týmech. Dostal sem takový menší nápad jak by to asi mohlo vypadat, ale potřebuji od Vás zpětnou vazbu zda byste o to stáli a zapojili se do toho. Bylo by to na způsob bitevního turnaje. Vše projednávám s Hivem s kterým by jsme předali návrh dál kdyby byl zájem.
Díky za jakoukoliv reakci na toto téma.
Dukaz
 
jestli si dobře pamatuju, tak minulý duelový turnaj skončil ne úplně slavně... navíc duely jsou na west v dost velkém úpadku.. (už jen díky obrovskému množství sad a nové přibývají) pokud budu optimista, tak se do duelového turnaje přihlásí max 20 lidí.. na S1 vím tak o 2-3 aktivních duelantech... pár dalších dueluje občas.. myslím že na ostatních servrech to nebude o moc lepší...
 

DeletedUser15206

Guest
Hlavně de o to zvednout duely, protože už dueluje málo lidí na každým světe. Proto stačí mít aspon nějaké věci a zapojit se, schopnosti a atributy by se přenesli jak v bitevním turnaji. Takže člověk nemusí být aktivní duelant aby se mohl zapojit.
 
duely jsou hlavně o štěstí...

jak to, že hráč s pár přesností trefí 4x hráče s úhybem 700? a opačně, jak to, že hráč s 500 přesností netrefí hráče s pár úhybem? s tímto zjištěním mě fakt duely přestali bavit a nechci se k nim vracet
 

Pawn

Člen týmu
S tímhle duelovým náhoďáckým systémem rozhodně ne.
A to jsem aktivní duelant, ale už mne to přestává trochu bavit, je to prostě opravdu moc o náhodě jak o schopkách nebo nastavení.
 

DeletedUser15206

Guest
Nesvádějte vše na náhody, ne každý se umí na duely nastavit tak, aby sestřelil každého.
 

DeletedUser18667

Guest
smazat jako OT
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15206

Guest
Tak jde o to, že každý se bojí jít sám za sebe proto je to vymyšlené na týmy.
A kdo nebude mít zájem beru v potaz, že si to aspon někdo přečetl a vyjádřil se.
 

DeletedUser8423

Guest
proč lidé, kteří se ho účastnit nechtějí vůbec reagují?
I když to bude znít divně, tak třeba já dal ne proto, abych účastníky podpořil. Iniciativita se cení a i když se duelového turnaje účastnit nechci, tak jsem si myslel, že pro prosaditelnost ankety výše, bude lepší větší účast.
 

DeletedUser17126

Guest
Ahoj ačkoliv jsem nikdy moc nedueloval, rád bych se podobné akce zúčastnil. Jen zjistit, co kam za schopky a jaký vybavení, abych byl trošku aktuální. Ale předběžně se mnou můžete počítat.
 

DeletedUser16407

Guest
Zdravím,
Je pravda že duely upadají a právě proto si cením této akce! Konečně něco , co není zaměřené jen na bitvaře.Lidi si tu stěžují ,místo toho aby byli rádi že se tu něco děje ;-) Kdo nemá zájem,ať se prostě do turnaje nehlásí.
Já si této akce cením a rád porovnám zkušenosti s ostatními hráči ....
 
Nahoru