• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Duely a charaktery

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16429
  • Vytvořeno

DeletedUser16429

Guest
Musím se přiznat, že jsem zatím od každé hry odcházel kvůli nějakému zádrhelu, který mi připadal jako zásadní. Jsem sice na The West jen pár dní, ale už zase se tu rýsuje zádrhel. A tím je opakované duelování jednou osobou, která, jak mi sama napsala, jede podle zásady - je mi jedno, jestli jsi dělník nebo duelant, já se chci expit.

To je samozřejmě nemilé, když člověk naprosto mírumilovný konečně najde hru, kde teoreticky nemusí bojovat, pokud si vybere mírumilovný charakter, ale prakticky ho stejně může zmlátit každý duelant v okolí. Stačí mít nějakou tu originální zbraň a vlastnosti přizpůsobené boji - a obyčejný dělník je prostě za troubu, který opět a zase dostane nakládačku.

Samozřejmě bych mohl na daného človíčka vypsat odměnu. Nebo zdrhnout z města a hledat místo, kde takoví experti nejsou. Je zajímavé, že s podobnými záležitostmi jsem se setkával i u jiné hry, kde též byli opakovaně drcení soupeři se slovy - je to bojová hra, tak tu máš!

Prý je to české specifikum, že takto reagujeme. Drtíme soupeře, čestný boj nám nic neříká. Pokud pravidla hry něco takového umožňují, je vymalováno.

Takže nezbude, než se pokusit vyzbrojit a přes svou mírumilovnost být tvrdý - nebo zdrhnout jako prašivý kojot. A nebo nad tím mávnout rukou a nechat se drtit - výdyť zabít mě nemůžou a občasné bezvědomí není žádná katastrofa. Jen - no prostě je to zádrhel a červíček pochybností vrtá...
 

DeletedUser9371

Guest
Graywolffe, to je nemilé.

Ale všichni jsme tak začínali a trpěli. Já osobně rok od hráčů SP. Tenkrát nebyli aliance, jen dohody na profilech měst a hráčů o spojenectví.
Jediná rada je, "dočkej času, jako husa klasu" a uvidíš sám, že bude dobře. Pak začneš třeba i vracet Ty, duely a zdatně. Piš si takové exoty stranou a za rok se jim připomeň. Já osobně mám dlouhý seznam hráčů od roku 2009 a pár jich ještě hraje. Jsem trpělivý hráč a řádně jim to oplácím. No a pak i přibylo pár expertů ze světa 7. Oni ví o mě já o nich. A v tom je právě tato hra super. Je to o čase a trpělivosti.
Odměnu nevyhlašuj, to je škoda USD, které můžeš využít účelněji. Dávej si pozor na hru a vždy zadávej spánek. Nebo se na čas odstěhuj z města na druhý konec mapy. Určitě nebudou vyhazovat třeba dluhopisy či nuggety, aby Tě honili po mapě.
Osobně jsem dřív ctil zásadu, že nedueluji dělníky. Jenže, spousty dělníků jsou i dobří a skrytí duelanti. Takže dnes to řežu hlava nehlava a dělník, který má třeba šroubovák, je to pro mě duelová zbraň.
Zkus si sehnat nějaké silné hráče, kteří za Tebe budou řešit duely a vykonávat na takových hráčích pomstu. Pak zalezou jak medvědi k zimnímu spánku, když dostanou párkrát řádně za uši. lol
Nenech se otrávit a vydrž.
 

DeletedUser12110

Guest
Aktivnimu duelantovi bude vsak stoupat duelova uroven, zatimco Tobe ne - Za nekolik levelu na Tebe dotycny nedosahne.
 

DeletedUser

Guest
Kdyz jsem zacinal.. vybral jsen si stavare :).. a taky jsem si ..porad stezoval ze me nekdo dueluje a tak . Ale potom prisla uroven 80. Pokupoval jsem zbrane (Athosuv fleret,bowieho nuz) a jelo se duelovat.. a nekteri duelanti nez se rozkoukali ze je nakopal v duelu delnik tak spinkaly :) Kazda postava at mirumilovna ci ne, muze byt skvelim duelantem i bez resskilu :)
 

DeletedUser16495

Guest
Ale takový stavař jse asi schopnému Duelantovy nepostaví..

Mám to odzkoušeno, Level 72, Stavař, nejlepší duelová výbava co jsem na mém levelu mohl mít, Zlatá Šavle, Drahý Žaket,ŽlutéChapsy,Drahé jezdecké boty, drahý opasek s přezkou orla, DRAHÝ plstěný klobouk, smrtákova kosa...

No , dobře... na slabší jsi vyskakuju ale jít duelantovi.. to ne.. ;)
 

DeletedUser2677

Guest
Aktivnimu duelantovi bude vsak stoupat duelova uroven, zatimco Tobe ne - Za nekolik levelu na Tebe dotycny nedosahne.

To není pravda, na coloradu už několik měsíců funguje hráč, který si drží díky 0% motivaci duelovou úroveň stále stejně a tak může na kohokoliv na svém levelu a může duelovat všechny na stejné či podobné úrovni, což dost lidem znechutí hru...
 

DeletedUser

Guest
Ač je hra je(byla) poměrně rozumná, tak duelanti bez motivace ji narušují poměrně dlouho (není to problém posledních dní. Na dakotě jsem jich napočítal minimálně dvacet). Pokud si na vás zasedne máte dost problém. S takovým člověkem pohne máloco, obzvlášť na začátku, když se mu povede splašit něco svítivého.
Když už na něho seženete duelanta tak mu velmi brzo vyleze duelovka pryč.
Moné obrany -
-vystoupit z města
-sehnat si jednoho nebo dva duelanty bez motivace proti němu
-počkat než ho to přestane bavit
-sám sebe změnit v duelanta a utéci mu s duelovkou
-utéci s levelem nahoru

Sám osobně vím, že odměny vesměs nepomáhají, těch pár lam odrazí hravě.
Třeba na Dakotě smekám kloubouk před hráčem Snob a vlastně celým jeho městem, to je zatím nejlepší duelant bez motivace, co jsem viděl. Doporučuji zalést do koutku a neprovokovat. :-)
 

DeletedUser

Guest
hyron to na s7 prý vydržel přes rok a půl. Je to prostě další herní styl s kterým hra na začátku nepočítala.
Třeba s odporáky taky hra nepočítala, ale úpravou formule se z toho stal rovnocenný soupeř.
Naopak s bitevními tanky se za celou dobu skoro nic neudělalo (až na bonus duelantům)

Chtělo by to citlivý vývoj hry od Inna
 

DeletedUser11313

Guest
Na betě jsem jednoho takovýdleho rádoby duelanta dohnal ke zrušení postavy - a to byl na LvL 120. Jen vylezl z hotelu,dostal čočku,za hodinu zase a za chvíli byl v mdlobách. Na nikoho jinýho jsem nechodil a protože jsem měl LvL mírně přez 100,tak jsem z něj moc expů neměl. Měl asi 3tisíce vyhranejch duelů,než jsem se s nim potkal tak skoro žádnej prohranej. Dost si to bral a cca po 200 prohranejch duelech se mnou se šel realizovet na nějakej domáci DE server.
 

DeletedUser9371

Guest
To je přesně ono Johny. Taková Lama nesnese psychicky prohru a radši smázne účet. Dokud vyhrává ? Jen on je machr a jak mu někdo nalomí křidélka ? Nervově se zhroutí i na profilu hráče. :D
 

DeletedUser

Guest
Já stavaře nedueluju.dueluju pro expy protože potřebuji dodělat úkoly ale také dueluju ty zlí ve WANTED abych dostal pár dolarů.sry jsem teprv voják level 13 budu kovář a mám recept na bajonet ještě nějakej recept na duely protože bajonet je jenom na pevnosti že??
 

DeletedUser16495

Guest
Ano, bajonet se používá pouze na bitvy o pevnost.

A dělníky občas dueluj, dávaj $ ;)
 
Nahoru