• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Duely

DeletedUser

Guest
Můžu se Vás laskavě zeptat, jak je udělanej ten systém duelů, hraju rok a ještě jsem nepochopil, jak to mohli ti němci udělat takhle blbě! Příklad, hráč předemnou zaútočil na jiného, vyzvaný míří čistě na hlavu a vyzyvatel měl 90 úhyb a 95 výstup, pak jsem na cíl šel já 73 úhyb 146 výstup, s krytím na hlavu, a on mě přesto pokaždy do tý hlavy zasáhl! Nechápu tneto systém, opravdu ne, prosím o vysvětlení a vysvětlení významu výstupování, protože fakt začínám mít pocit, že je úplně zbytečný :tom:

Zapoměl jsem dodat, že prvního vyzivatele, ten vyzvanej, zasáhl za celý duel třikrát
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10932

Guest
uhýbanie a presnosť sa prepočítava zvláštnym INNO gamesáckym koeficientom, preto ty s uhýbaním 73 môžeš dostať aj plný počet zásahov. :)
 

DeletedUser

Guest
je to podobně jako u bitev
z tvých schopností (a dalších hodnot, třeba toho, kam uhýbáš apod.) se vypočítá útočnej a obrannej bonus, vygenerují se náhodné hodnoty od 1 do výše bonusu a porovná se to s vygenerovanými hodnotami soupeře... tj. tvá vygenerovaná útočná hodnota se porovná s vygenerovanou obrannou hodnotou soupeře, když je vyšší, tak trefíš atd.
p.s. a pokud jde o vystupování a taktiku, tak byl navržen nový duelový systém, který snižuje jejich význam v duelu... zatím se to testuje na betě a není jisté, že to bude zavedeno na ostatní světy, třeba na anglické fóru jsem si všimla nějaké petice proti zavedení tohoto systému... třeba uspějí, stejně jako v případě odporu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To teda doufám, že nesníží :) to by pak duely byli celkem o ničem, jen síla útoku, přesnost a uhnutí, popřípadě odolnost, střelci by byli ještě víc znevýhodněný než jsou, odolnosti bych bral, kdyby o kousek snížili, ale zase ne o moc..:) ok no, prostě ještě vypumpuju nějakej ten úhyb a budu doufat, ale prostě mi to přijde divný, když jsem uhýbal fakt přesně kam střílel a stejně mě zasáhl, kor když hlava má mít sníženou přesnost, má být nejtěžší na zásah :-/
 

DeletedUser

Guest
v podstatě jsou ty úhyby o náhodě, že? Ovlivní to spíš, když je mezi obrannou a útokem velký rozdíl
 

DeletedUser11313

Guest
To teda doufám, že nesníží :) to by pak duely byli celkem o ničem, jen síla útoku, přesnost a uhnutí, popřípadě odolnost, střelci by byli ještě víc znevýhodněný než jsou, odolnosti bych bral, kdyby o kousek snížili, ale zase ne o moc..:) ok no, prostě ještě vypumpuju nějakej ten úhyb a budu doufat, ale prostě mi to přijde divný, když jsem uhýbal fakt přesně kam střílel a stejně mě zasáhl, kor když hlava má mít sníženou přesnost, má být nejtěžší na zásah :-/

Divní to není. Proto,aby jsi mohl ten duel hodnotit potřebujeě znát víc informací, předně taktiku a přesnost vyzvaného.
Uvědom si,že rozdí 70 nebo 90 v úhybu je skoro 30% a to je opravdu hodně.
 

DeletedUser

Guest
ale zase jsem měl o 46 vyšší výstup no, holt zvýším ten úhyb
 

DeletedUser

Guest
Taky těm duelům nerozumím...
Měl jsem taktiku 312(premium+100%), uhýbání 130 a stejně se do mě odporák 4x trefil no wtf??? Už vidím jak měl přesnost 150 a vystupko aspoň 100, když byl o 24.lvl menší (72.lvl vs. 96.lvl)
Mám docela pochybnosti, zda-li to premko pro vojáka funguje?? Ano bonus na zbraň (6.lvl) a na životy jsem dostal, ale s tou 100% taktikou se mi to nezdá...
Těšil jsem se jak se o mě budou rozbíjet a ono to celkem fungovalo a pak přijde tenhle šmoula :D To mě donutilo jet na jistotu, taktéž odporáka...

// Jo a ještě taková technická, proč se neaktualizují bannery tady na fóru? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak tak, pokud se kluci v Innu nevzpamatují, skončí Světy plné chladného odporu...
 

DeletedUser

Guest
Je to jistota, to vidím ze světa tři, kde porazím v podstatě kohokoliv. A nebezpeční jsou pro mě asi čtyři lidi, kteří mají vysoké střílení.
Však oni beztak upraví i odpory, uhyb, taktiku, vystupko a pak nás umlátí i dělník stavitel :))))) (trochu přeháním, ale s těma úprava mě slušně řečenou štvou...)
Stačí kouknout na moje bannery a vídite co je lepší :))) A to mám ještě s dělníkem 40 prohraných duelů, když jsem byl čistej stavitel.
Druhá postava byla na charismu. Taktika, vystupko, přesnost, uhyb, to byly moje hlavní vlastnosti. Střílení bylo nižší, nemůžu mít všechno. V útoku OK, ale co se dělo v obraně nechápu, jak už jsem psal...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11313

Guest
Taky těm duelům nerozumím...
Měl jsem taktiku 312(premium+100%), uhýbání 130 a stejně se do mě odporák 4x trefil no wtf??? Už vidím jak měl přesnost 150 a vystupko aspoň 100, když byl o 24.lvl menší (72.lvl vs. 96.lvl)
Mám docela pochybnosti, zda-li to premko pro vojáka funguje?? Ano bonus na zbraň (6.lvl) a na životy jsem dostal, ale s tou 100% taktikou se mi to nezdá...
Těšil jsem se jak se o mě budou rozbíjet a ono to celkem fungovalo a pak přijde tenhle šmoula :D To mě donutilo jet na jistotu, taktéž odporáka...

// Jo a ještě taková technická, proč se neaktualizují bannery tady na fóru? :)

Možná jsi přehlédl,že je zde možnost bonusu vpřípaděk,kdy stojíš (neuhýbáš). K tomu se může přidat bonus za marmeládu a jsi s výpočtama úplně jinde.
 

DeletedUser

Guest
Je to v háji. Dají profese s buffama a pak chtějí snížit vlastnosti, to je fakt hodně logický...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru