• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

duely

potřeboval bych pomoci s taktikou v duelech.

mám 150 atributů a 400 schopností (zaokrouhleno) a howdah pistol.

přemýšlím nad dvěmi variantami.

A) 100 atributů ve zručnosti (stačí mi 100 střelba?) + 150 schopností v přesce + 200 schopností v úhybu (je to zaokrouhlováno) těch 50 atributů bych dal do charismy abych měl nějakou taktiku a výstupko

B) 150 atributů do zručnosti a jet pouze zručnost, přeska, úhyb


já osobně bych raději variantu A) ale nevím, jestli stačí 100 střelby.


díky

Edai
 

DeletedUser

Guest
zaleží, co máš za soupeře:-)
Každý build nakonec musíš trochu upravit podle cílů, na které jdeš:-)
 
no spíš by mě zajmalo jestli mi stačí na normální duelanty (ne odporáky) 100 střelby...
 

DeletedUser9733

Guest
Je celkem těžké poradit nějakou taktiku, každý hráč má nějaké výhody a nevýhody na duely, někdo jede na uhýbání a přesnost, někdo na reflexy a houževnatost. Chce to opravdu prozkoušet na několika duelech a poté zkusit své schopnosti, ve kterých zjistíš slabinu vylepšit :)
 
to se ti fakt řekne :)

já nejedu na 10 světech a nepoužil jsem ani jeden nugget.. a jen přehoz 10 schopností pro mě znamá na to 2 týdny vydělávat....
 

DeletedUser9733

Guest
Já vím, je to drahé upravit postavu na duely, sám jsem některé schopnosti měnil a vyšlo to na víc jak 50 000 (použil jsem i nugety na vyšší příjem, aby se dolary více sypaly). Ale na světě, kde jsem chtěl být duelantem od začátku jsem schopnosti rozděloval od začátku tak, jak jsem potřeboval a je to v pohodě :) Osobně třeba vůbec nejedu na uhýbání, ale radši na odpor, páč uhýbání je schopnost jen na duel a k práci je nepoužitelná, zato odporové schonosti reflexy a houževnatost se hodí i na práci. Samozřejmě že ne na každého protivníka ten odpor funguje, někteří mají vysokou střelbu/úder a odpor pak moc nepomůže. Opravdu to chce prostě vyzkoušet a uvidíš, s čím to půjde nejlíp a v mezičasech dělat práce za nejvíc dolarů, ať je na případnou změnu schopností :) Nebo je tu pak možnost v UPS koupit za dluhopisy/nugety lektvar na změnu schopností
 

Deleted User - 825207

Guest
díky za pomoc. po skoro 8. letech... ale i tak, díky za pomoc :D
To víš, nic není hned, ani kvalitní rada, musí se přemýšlet pořádně než se poradí..Aby to nebyla špatná rada pak.No teď budeme přemýšlet zda ti poradil dobře či ne, ale to bude snad rychlejší, 2-3 roky by měli stačit. :D
 
Nahoru