• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Elektronické cigarety

DeletedUser13138

Guest
ještě že nekouřím a mám o problém méně a nemusím se bát,že mi bouchne v puse a pak se budu smát d konce života
 

DeletedUser

Guest
Ještě že já taky nekouřím, normální člověk který nemá zase nějak moc peněz, si najde skoro každý den peníze na cigarety... Člověk za rok utratí asi tak 20-30.tisíc Kč :)
 

DeletedUser7836

Guest
Zahrám sa na moderátora a pripomeniem, že ak aj budete chceť nejakú značku odporučiť nedávajte tu odkaz na stránku, kde sa to dá kúpiť. (reklama)
 
Elektronické obsahují pouze roztok s nikotinem a odpadem je pouze vodní pára. Také náklady jsou nízké. Jedna náplň vydrží dlouho a stojí do stovky ;-) Rozhoduju se pro značku eGo-T - cena do tisíce,baterka vydrží na 1000 potáhnutí na jedno nabití,obsluha je snadná ;-)
za klasickou cigaretu utratíte měsíčně výrazně víc a také kouř není nijak příjemný
Elektronická cigareta je vlastně vodárna, když to tak vezmu :D ale není škodlivá ;-) Nezbaví vás závislosti,ale neničíte si zdraví ;-)
 

DeletedUser

Guest
Vodárna je taky škodlivá, "neškodlivost" vodárny je bohužel jen mýtus. Zaleží na tabáku a na četnosti kouření. Kladem vodárny je, že na ni vziká jen malá závyslost a většinou se kouří méně často než kuřák kouří cigarety. Nahromaděný kouř ze 100 tahů vonice obsahuje nikotin, dehet a karcinogenní těžké kovy v alarmujících hodnotách, v mnoha případech několikrát přesahujících hodnoty obsažené v cigaretách.

elektronická cigareta kuřákům obvykle moc "nechutná" nemá totiž skoro žádnou chuť, obsahuje jen nikotin. Chuť cigarety ale určují příměsy, mnohdy víc škodlivé než nikotin, proto jsou kuřáci zpravidla věrní jedné značce - "chutná jim". Elektronická cigareta je tak vhodná spíš pro silné kuřáky, podobně jako nikotinové náplasti, kteří už kouří jen proto, aby získaly nikotin. Pro slabé (do 5 cigaret denně), či "sváteční" kuřáky se nehodí skoro vůbec, ti kouří zpravidla i z jiných důvodů (chuť,"ke kávě, k pivu" z nervozity...), než jen z potřeby nikotinu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vodárna je taky škodlivá, "neškodlivost" vodárny je bohužel jen mýtus. Zaleží na tabáku a na četnosti kouření. Kladem vodárny je, že na ni vziká jen malá závyslost a většinou se kouří méně často než kuřák kouří cigarety. Nahromaděný kouř ze 100 tahů vonice obsahuje nikotin, dehet a karcinogenní těžké kovy v alarmujících hodnotách, v mnoha případech několikrát přesahujících hodnoty obsažené v cigaretách.

elektronická cigareta kuřákům obvykle moc "nechutná" nemá totiž skoro žádnou chuť, obsahuje jen nikotin. Chuť cigarety ale určují příměsy, mnohdy víc škodlivé než nikotin, proto jsou kuřáci zpravidla věrní jedné značce - "chutná jim". Elektronická cigareta je tak vhodná spíš pro silné kuřáky, podobně jako nikotinové náplasti, kteří už kouří jen proto, aby získaly nikotin. Pro slabé (do 5 cigaret denně), či "sváteční" kuřáky se nehodí skoro vůbec, ti kouří zpravidla i z jiných důvodů (chuť,"ke kávě, k pivu" z nervozity...), než jen z potřeby nikotinu.



drsný asi se rozhodnu nekouřit:) moc čteš opak je pravdou mě jako silneho kuřáka moc elektronka nenadchne ma chuť jakou si prostě koupíš ale chce to zkoušet každýmu chutná něco jineho ale aby zasitila mou touhu po dobrem tabáku to ani náhodou jen takovej doplněk třeba do auta kde nechci kouřit na dálnici nebo jinde když třeba z někym jedu
a strach o to že vybouchne baterie pouze se nepíše nikde tedy rači co vybouchne obyčejných baterii v ovládačích a mobilech tam je to podstatně častěji:) :radní::radní::radní:
Mam pevnou vůli a proto vydržím kouřit D.K.N.
 

DeletedUser3722

Guest
Bratranec (15) si ji koupil, kouřil ji tři dny a pak měl tři dny průjem.
 

DeletedUser

Guest
Kdo nekouří nic nedělá ,kdo kouří přemýšlí o životě :radní:

Ano, Goethův citát...:)

abych napsal i něco víc:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysila...12411000101117/obsah/229988-nactileti-kuraci/

Vodárna a ganja jsou mnohem horší než obyčejné cigarety - mýty jsou lživé. O E-cigaretách nemuvily, ale ty jsou údajně o něco zdravější a i přes vyšší pořizovací náklady vyjdou i levněji...No možná, ale tabák je holt tabák, že ano?:radní:
 

DeletedUser16495

Guest
Můj Bratr je též Kuřák, Ale zakoupil jsi Elektronickou Cigaretu ve Zlíně , V nákupním středisku TESCO.

Musím říct že mu závidím, bratr jse už dávno odstěhoval.. Říkal že za ní klapl 5 Tisíc... No, je to zajímavé.. navíc ty náplne do cigaret :)
 

DeletedUser2682

Guest
Znám plno lidí co se vrátili k cigaretám, je tu někdo kdo vydržel s el.c._ ?
 

DeletedUser12516

Guest
Osobně jsem bohužel kuřák... Je to tak půl roku co jsem si koupil Elektronickou cigaretu Nick... V té době jsem nevěděl jaké jsou lepší atd... Momentálně mám teď EGO T a jsem částečně spokojen... I když stále kouřím normální cigarety, o podstatně méně než před tím... Můj nejlepší přítel má také Ego a s kouřením přestal... Občas si se mnou zapálí u piva nebo když se vidíme po dlouhé době, ale jinak s tím přestal...
 
Nahoru