• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Elektronické cigarety

DeletedUser2682

Guest
Pak to je frajer, mě by ta polovičatost nestačila, když jsem přestala kouřit, tak mě jedno cigárko zase pěkně nastartovalo a jela jsem v tom kolotoči dál.I když tedy s tou elek. bych možná zkusila.
Omezovat, omezovat a pak skončit na ní.Je to zřejmě jiné, než skončit úplně.


Díky :-)
 

DeletedUser9371

Guest
Kouřím, hodně. Možná by se zadařilo přestat kouřit, ale asi přestat i podnikat v této hektické době.
Elektronickou cigaretu jsem zkusil, ale ani svěcená voda mě to neodnaučí.
:D
 
Dokoupil jsem místo atomizéru echomizér,jednou za 3 náplně to vyčistím a mám klid :)
Cigaretu si občas dám,většinou na akcích a to ještě mentolovou :)
 

DeletedUser17592

Guest
Prave jsem ji ztratil kdyz jsem dobihal tramva :-/ Vivinu:-(
 

Deleted User - 31870

Guest
Docela by mne zajímal názor na elektronické cigarety od někoho, kdo má aspoň jednu vyzkoušenou - když do ní šel, byl předtím silný kuřák a co si od ní sliboval (postupné přestání kouření, nebo jen jako zdravější náhražku). Přítel teď sekl s kouřením, zatím skoro týden drží, otázka je, jestli bude mít pevnou vůli a neměl by to zkusit postupně přes tu elektronickou, pokud je to na odvykání lepší varianta.
 

DeletedUser17592

Guest
Digitalni cigo kourim skoro 3 roky. Predtim treba krabku denne dneska kdyz to prepoctu tak 2.


Sel jsem do toho proto,ze se mi to libilo,bavilo a moh sem hulit temer vsude nez si toho tabakova lobby vsimla a zakazuje ji taky.

Nekouim zi ji proto ze chci prestat, ani proto ze je to 'zdravejsi', ani proto ze je to levnejsi. Ale proto, ze mi to CHUTNA.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17592

Guest
Kazdopadme, pokud chce prestat,tak tomu ecigo nepomuze,je to jen slogan na letaku. At si koupi naplaste. Bude pak muset prestat bud s nima nebo s cigama. A jeste ho muzes podporit tim,ze se s nim nenebudes libat dokad bude kourit;-))
 

DeletedUser9371

Guest
No, já jsem už dnes , ač bývalý vrcholový sportovec kuřák. Elektronické cigarety jsem nezkoušel, nikdy. Připadá mi to jako inhalace u doktora.
V každém případě, každá cigareta je hřebíček do rakve. Proto kouřím, abych z ní nevypadl.
:D
 

DeletedUser17592

Guest
Darling: A pokud si přece jen přítel rozhodne pro ecigo, tak ať si prosím nekupuje žádné nekvalitní výrobky, které tečou. Hlavně pokud je to začátečník. Chce to umět kouřit a každej to bude chtít od něj ochutnat. Tím pádem se to snadno zahltí, poteče mu to do huby (teda, pusinky) a bude na to nadávat. Každej si tím prošel.

Doporučuju mu Joytech výrobky. Zkompletovaná sada se dá koupit cca za 1500,- (v kvalitě, která není jen na vyzkoušení). Sadu nekupuj, zkompletovat si to sam prijde na symbolickych 800,- (pro srovnani, je to 10krabicek analogovejch cigaret, + pocitej kazdej mesic pak cca 400,- na provoz a udrzbu(10 piv nebo jeden kadeřník :)) ). Ztratis prumerne dve do roka, me se to stalo pred tydnem kdyz jsem dobihal tramvaj a dal ji do kapsy u mikiny misto propisky)

Já osobně doporučuji tyhle komponenty, který mi vyhovují a zatím jsem nic lepšího nenašel (ilustrační obrázky a odkazy).


Baterka: Ego Twist: https://highdesertvapes.com/products/eGo%2dC-Twist-1100mah-Variable-Voltage-Battery.html
cca 650,-

Tank: Jeidně Vivinku: http://vivi-nova.com/
cca 250,-


Doporučuji každých 14 dní měnit knoty, aby se zachoval ten správnej požitek zkouření. Pak se to začne pálit a hnít a podle toho se pak dělají testy, jak je to digitální cigo škodlivý ještě víc než analogová Startka.

A ano. Klasická cigerate je o hoření, vdechování kouře. Ecigo je postavené na sublimaci, rychlé zahřátí liquidu, takže je možné, že se za 50 let všichni potkáme u doktora s vodou na plicích.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Podle mě, postupně odvykat nejde. Seknout s tím naráz a mít pevnou vůli :)

Ve svém okolí i v práci znám pár lidí, kteří i po dvaceti letech kouření prostě zlomilo cigáro a ze dne na den přestali. Já to nedokázal a že sna byla i vícekrát.
Tací lidé mají u mě obdiv.
:72:
 

DeletedUser17592

Guest
Stejně tak to mám já. Když nedejbože musím jednou za čas kolem nemocnice a vidím tam ty kuřáky v župánkách před vchodem.

Z jedný strany do nich naše sociální zdravotnictví leje miliony korun za léčbu a na druhý straně onen pacient - kuřák v hospodě nadává, jak nechce platit 60kč za den v nemocnici. On raději obětuje těch 40kč co má stát na DPH z cigaret a v nemocnici si už může utřít zadek zadarmo erárním.
 
Dneska jsem zjistil že je ten "echáč" šroubovací,to je plus :) Dříve jsem to musel složitě sundávat a stejně to pak teklo :D
Akorát ještě musím obejít obchody a zjistit ceny náplní,protože dávat za dopravu se mi fakt nechce :)
Prozatím jsou moje TOP příchutě mentol a banán :) Čokoládu,vanilku a karamel už nikdy,chutná to dost hnusně,jahoda má zase slabou chuť,skoro bez chuti :)
Jinak to není ani moc drahé,je dokonce výhodnější dát 210 za 30ml než za 10ml 100kč. Sílu mám na 11mg :)
Vydrží to dost dlouho ty velké,záleží jak moc je na tom člověk závislý :) Už několikrát jsem doplnil a ubylo ani ne čtvrt balení :)
 
Nahoru