• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Ernie Blackwood alia Jednovokej Ernie

DeletedUser

Guest
Jméno:Ernie Blackwood
Přezdívka:Jednovokej Ernie
Věk:34
Povolání: Pistolník na cestě pomsty
Rodné město: Denwer
Sen: Dostat toho kdo mi zabil rodiče.
Historie:
Narodil jsem se v Denweru v rodině bohatého bankéře.Otec chtěl abych převzal rodinné řemeslo ale mně to víc táhlo do různých přestřelek a bojů s pistolemi.Otec se na mně rozlobil řekl mi :"Pokuď ti je milejší bojovat než mít jistotu a peníze tak si táhni kam chceš ale už mi nepřicházej na oči".A já odešel.Nejradši bych tuto osudovou chybu napravil.Procházel jsem různými městy a chránil obyčejné lidi. Po dvouch letech jsem se vydal zpátky do rodného města.Když jsem tam dozazil zjistil jsem hroznou věc.Banka mého otce byla zchátralá a nemohl jsem svého otce a svoji matku nikde najít.Ptal jsem se ostatních lidí kde jsou a ti mi pověděli že skončily na hřbitově.Celý svět se mi zhroutil jako domek z karet.Prohlédával jsem otcovi tajné skrýše v domě a našel jsem 20 dolarů a u nich list:"Pokud se někdy vrátíš Ernie tady máš 20 dolarů ".Byl jsem šťastný protože otec na mně úplně nezanevřel.Dal jsem si slib.Najdu toho kdo ho zabil i kdybych mněl projít celý Divoký západ.Na této cestě jsem mnoho získal ale i něco ztratil.A to něco bylo moje oko.Ale i přesto jsem dál pronéslodaval více a více banditů a ptal jsem se jich jestli to nemají na triku.Toho kdo zabil moje rodiče jsem pořád nenašel.Procházel jsem dál zemí až jsem se dostal jsem. A tady pokračuje můj příběh a nevím kam mně život povede dál...

Kontrola je v pořádku, registrace je kompletní... VÍTEJ VE HŘE!
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru