• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Event se Zlatými mincemi

Ahoj,
mám malý dotaz na Suport nebo lidi víc obeznámení akcemi.
Ty úkoly, co se objevili v Salonu na zlaté mince, to je chyba, nebo neohlášený event?
Mám to chápat, že zničeho nic začal event Sv. Patrika? (Myslím, že byto mohl být on.)
 
Ahoj,
je to automaticky časovaný event, který začíná 12.3 a končí 2.4 , jenom prostě nebylo vydáno žádné officiální oznámení.
Tady je odkaz na opakovatelný úkoly na naší wiki Zlaté mince
Ano můžeš to tak pochopit.
 
@Legate ale tohle je prece prevratny event od inna... A i Tebou zminovane "automaticky casovane eventy" byly na foru i ve hre vzdy s predstihem oznamovany.
Proste nekdo zaspal, no.
 
Hlásím, že ty počty jsou tady ňáký rozbitý. Tuším, že už to loni někdo hlásil, ale Inno se pořád nějak nemůže dopočítat.

1647187955000.png
 
Díky za nahlášení. Zkusím se na to zeptat, co se s tím dá udělat.

Edit: Opraveno změna by se měla projevit při nové aktualizaci.

1647594105203.png
 
Naposledy upraveno:
Zrovna tohle je event, kde tým rozděloval 2-3x 75 zlatých mincí za speciální bitvu a právě tohle bylo jejich zásadní/největší množství a oznámení "je to jak každý rok" se tak úplně nestřetává s realitou. Jinak @Legate dík, že se aspoň snažíš ...
 
Připomínka dalšího restu: pokud byly bitvy o mince slíbeny, tak je asi nejvyšší čas vypsat termíny, kdy se budou konat. Pokud to nebude tedy tak, že se dá všehovšudy jedna bitva, aby se neřeklo. Před dvěma lety bylo těch bitev poměrně dost (myslím, že byly snad i dvě do týdne, takže možná i čtyři nebo pět, ale tím si nejsem jistý). No a když máme skoro týden eventu za sebou, něco mi říká, že mají bitvy o mince zpoždění.
 
Připomínka dalšího restu: pokud byly bitvy o mince slíbeny, tak je asi nejvyšší čas vypsat termíny, kdy se budou konat. Pokud to nebude tedy tak, že se dá všehovšudy jedna bitva, aby se neřeklo. Před dvěma lety bylo těch bitev poměrně dost (myslím, že byly snad i dvě do týdne, takže možná i čtyři nebo pět, ale tím si nejsem jistý). No a když máme skoro týden eventu za sebou, něco mi říká, že mají bitvy o mince zpoždění.

Vše má svůj čas: příští týden event vyhlásí a teprve další týden přijde čas na bitvy.
 
Z hráčského pohledu by mi (asi nejen mne) vyhovovalo, vědět kolik těch bitev bude, kdy a jaké budou odměny a to nejlépe nějak při spuštění akce - což byl i standart, který jste nějakou dobu i drželi.
Hlášení: zítra bude bitva (tak už tu držte hubu) - to jsou z vaší stranu prostě dva kroky dozadu.
 

Symphie

Člen týmu
Z hráčského pohledu by mi (asi nejen mne) vyhovovalo, vědět kolik těch bitev bude, kdy a jaké budou odměny a to nejlépe nějak při spuštění akce - což byl i standart, který jste nějakou dobu i drželi.
Hlášení: zítra bude bitva (tak už tu držte hubu) - to jsou z vaší stranu prostě dva kroky dozadu.

Bude 1x bitva pro každý svět a to zítra (sobotu) mezi 20-21hod večer. Odměnou budou zlaté mince (75ks) a špenátová konzerva.
 
Tohle téma je jeden velký bizár: máme tu nějakou akci - tak se vyhlásí v oznámení a následně se tam třeba doplní ony bitvy, tohle štráchání v diskuzním vláknu Evy Black, je fakt komické :-)
 
Prosím ťa Calebe, pardon "Shadow bull" naštuduj ako fungujú bitvy o pevnosť keď si už naštartoval kariéru kopača fejkovych bitiev!

A teraz vážne, som vďačný supportu , že vyšiel hráčom v ústrety a kope bitvy spredstihom. Načo sa vyjadrujes keď práve Ty si kopal bitvy o 1 v noci?!
 
Nahoru