• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Eventy na the-west, ručníkový den atd..

DeletedUser

Guest
Nedávno jsme se dočkali akce k mezinárodnímu anti-dietnímu dni, dnes k ručníkovému dni.
Zajímalo by mě, co si o tom myslíte.
Oceňujete snahu Inna takto oživit hru?
Nelíbí se/ Nevadí/ Líbí se vám tyto nové věci ve hře?
Nelíbí se/ Nevadí/ Líbí se vám, že akce se netýkají vůbec divokého západu?
Jak se vám provedení samotných ackí líbí?

Četli jste stopařova průvodce? :-) 42
 
Celkem se mi to libi, samozrejme nuggetaci budou mit vyhody a "vyhrane" obleceni nepujde prodat ani u dedy.. :D
 

DeletedUser4876

Guest
Ono mě už jeden padnul :)
A stejně je to jen zbytečnost ktera nijak neovlivni ty co to budou mit :D
 

DeletedUser8423

Guest
Líbí a tahle akce se hrou tak trochu možná i souvisí. Na mapě jde najít ztroskotaná létající loď. Co mi víme, jestli si jí předtím nestopli nějací stopaři, kteří se tak dostali i na divokej západ :D
 

DeletedUser7728

Guest
Nápad oživit hru podobnými událostmi, byť nijak nesouvisejícími s divokým západem se mi líbí, ale tedy nápadité překlady atmosféru hodně srážejí. Abych byl konkrétní, vybírám dle mého soudu tři největší hrubice v ručníkovém dni:
- rybka nemá být "ukecaná", ale "bábelská" (případně podle jiných překladů "babylónská")
- průvodce není "Cestovní", ale "Stopařův"
- a ten nápoj v obchodě nemá být "Galaktické kloktání", nýbrž "Pangalaktický megacloumák".

Wikipedia
 

Deleted User - 31870

Guest
V tomto případě se musím překladatelů zastat, protože pokud nečetli onu knihu, nemají podklady pro to, jak mají překlady správně znít. Pokud nyní nahlásíme texty k opravě, projeví se bohužel až při nahrávání nějakého opravného textového balíčku (tedy po akci).


PS: Mám doma jednu počítačovou hru na principu té knihy a ryba je tam pojmenovaná jako kecající ryba.
 

DeletedUser

Guest
Jakékoliv oživení je dobré pro hru. Problém u Ručíkového dne je, že nevím, které práce mohu ručník získat. Dnes jsem už udělal mnoho různé práce, ale o žádný ručník jsem zatím ani nezavadil.
 

DeletedUser7728

Guest
Nechce se mi ani věřit, že někdo Stopařova průvodce nečetl :)
Rozumím tomu, že dohledávat si fakta je časově náročné a kvůli nějaké hře to nestojí za tu námahu. Nevím, kolik měli překladatelé času, ale podle toho, kdy se objevily informace o chystané akci na Betě odhaduji, že velmi málo. A je mi jasné, že oprava by trvala dlouho, proto jsem si také posteskl v salónu a nepsal to jako hlášení o chybě.

Vlákno je o tom, jak se nám líbí podobné akce jako je ručníkový den. Za sebe jsem pro, jen znovu opakuji: stávající překlad podle mě hodně ubral události na atmosféře.
 
Jak dlouho jste museli duelovat náčelníka, než byl úkol splněn? Já už mám za sebou asi 20 duelů a nic.
 

DeletedUser16969

Guest
Nelíbí ani trochu :21: nemá to na divokém západě co dělat a jenom to zapleveluje inventář a celou hru :ireful: už teď když se chci převlíct na nějakou práci nebo duel nebo na pevnost abych si vzal týden volno než to všechno v batohu najdu. To se bude na každý nesmyslný svátek vydávat další set už je tu dost cupidových oblečků, zaječích oušek, raketových želv, ručníků, dřevěných kouzelníků, švihadel, kalorických bomb a ostatních nesmyslů.
Četl jsem teda 1000x lepší nápady od hráčů ale oni raděj místo toho malují barevné ručníky a zlaté rybky achjo co jsou to tam za lidi?? :tom:
jo a bylo ms v hokeji zapomněli jste přidat do hry hokejku to je taky dobrá zbraň divokého západu :P
 

DeletedUser7239

Guest
Nechce se mi ani věřit, že někdo Stopařova průvodce nečetl :)

Já jsem to tedy nečetl, ale náhodou jsem to měl možnost nedávno shlédnout na internetu. Jako milovník sci-fi a humoru se mi to líbilo . Bylo to tedy dost dobrý. lol Ještě tu zapomněli přidat toho mezigalaktického prezidenta. :)

Jak dlouho jste museli duelovat náčelníka, než byl úkol splněn? Já už mám za sebou asi 20 duelů a nic.
Taky koukám, co si to pro nás The West připravilo. :O Já už jsem ho dueloval 34x..., snad ho do týdne sejmu. :)
 
Končím s takovými úkoly. Jaký má smysl již 80x opakovaný duel, který nevede k výsledku? Pouze ztráta času. To se zase povedla "inovace".
 

Deleted User - 31870

Guest
Svět 1:
[report=4560497533b4ae855a]Duel NPC: Darling proti Náčelník Wogonů[/report] já -10 / on - 1171 X
[report=4560506188154126f5]Duel NPC: Darling proti Náčelník Wogonů[/report] já -13 / on - 1174 OK

Všechny střely jsem směřovala na levou ruku.
 

DeletedUser7239

Guest
Svět 1:Všechny střely jsem směřovala na levou ruku.

No jo, se zlatým koltem, ale co ty slabší úrovně ? :O Ti asi letos nedostanou nic a budou si muset počkat na příští rok. :tom: To je vážně síla, už se těším na další podobné úlohy. lol
 

DeletedUser

Guest
Náčelníka jsem sejmul na šestý pokus.

Podařilo se už někomu najít při práci nějaké ručníky?
 

DeletedUser7239

Guest
Náčelníka jsem sejmul na šestý pokus.

Teď by se hodilo, aby přišlo INNO s nějakým posilujícím lektvarem, který by ho pomohl sejmout i těm slabším. :zásek: Já jsem na 54. úrovni na S1 a nedám ho. :( Na Coloradu se 60. úrovni to asi taky nebude žádná sláva. :střelec:

P.S. Čekám ještě až se v The Westu objeví Gumídci a hopsinková šťáva. lol
 
Nahoru