• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Eventy na the-west, ručníkový den atd..

DeletedUser

Guest
Ak si pozriete úspechy za úlohy, tak tam je kopec nových...takže toho bude asi v najbližších dňoch ešte veľa...ale tá Hlavný príbeh (na sk tak nazvaná, neviem či aj tu) vyzerá, že by mohla byť z tých dlhších
 

DeletedUser13789

Guest
Ak si pozriete úspechy za úlohy, tak tam je kopec nových...takže toho bude asi v najbližších dňoch ešte veľa...ale tá Hlavný príbeh (na sk tak nazvaná, neviem či aj tu) vyzerá, že by mohla byť z tých dlhších

To by určitě mnoho hráčů ocenilo. Hlavně kdyby se tím zase trošku zvedla úroveň westu. Vývojáři teď určitě mají co napravovat...
 

DeletedUser16200

Guest
Ja oceňujem INNO za snahu o oživenie hry. Pri týchto eventoch nejde o to, aby ste minuli čo najviac nuggiet, ale o to, aby ste sa zabavili. V 120 je to na starých svetoch stereotyp, aj preto sú tieto akcie, aby ste sa v hre nenudili. I keď pre mňa je v hre priorita chat, nie hra samotná. Dúfam, že sa to čoskoro zmení.

Pri akciách typu nové súpravy o peniaze ide. Ale predsa každá firma potrebuje tvoriť zisk, inak by krachla. Podľa mňa dnes už len kvôli takýmto akciám naša hra ešte existuje.
 

DeletedUser2814

Guest
Neříkám, že to není špatný nápad, vymýšlet různá zpestření na různé svátky, ale mohli by se zaměřit na takové ty významnější svátky, které ještě nemají zahrnuté. Chybí nám například oblečení do sváteční sady (Už se bojím, že tam bude uniforma německého oficíra díky dni boji proti fašismu :D). A co je tohle?! BBQ vesta? BBQ kleštičky za 500 USD/Nugget, které nic nedělají, ale lidi je budou kupovat, protože je to do setu? What the...? No nic, asi se zase jenom posadím do židle a budu se tím jenom bavit, někdy mi už ani nic jiného nezbývá :D.
 

DeletedUser1318

Guest
...Dost těžko by asi někdo vyrobil úkolovou řadu, kterou bys při dnešním westu plnil 2 měsíce. ...
Při snaze a trošce přemýšlení by to nemusel být velký problém.
Pořád je možnost vymyslet příběh úkolu tak, že některé úkoly můžeš plnit jen v určitý den či dobu, vymyslet třeba nutnost přepravit odněkud někam suroviny nebo produkty, s omezenou kapacitou dopravního prostředku, čili jít na několikrát, proběhnout se pomapě poněkolika zadavatelích, nugety do toho zamíchat třeba při jízdě vlakem,když tu železnice fakticky existuje,... těch nevyužitých možností je plno...

Mimochodem, příští týden:
14.8. by měl narozeniny1851 – Doc Holliday, americký dentista, hazardní hráč a pistolník z Divokého Západu (1851 – 1887)

16.8.1896 – Na řece Klondike v kanadském teritoriu Yukon bylo nalezeno zlato, čímž započala zlatá horečka na Klondiku.

17.8.1830 se narodil – Isaiah West Taber, americký fotograf († 22. února 1912)

18.7.1774 se narodil– Meriwether Lewis, americký cestovatel, voják a guvernér Missourijského teritoria († 1809)

A když budu listovat wikipedií dál, jistě najdu spoustu dalších, možná pro svět bezvýznamných dat, která s westem souvisí.
Dovedu si představit, že by nebyl problém vymyslet nějaký příběh ke kterékoliv této události, a měl by cosi společného s westem.
Škoda je, že se tak asi nestane, poněvadž tu už opravdu zbývá jen pár hráčů, kteří by takové úkoly ocenili.
Kdosi tu výše zmínil, že není problém napsat do Inna,ne, to problém není, problém je v tom, čím podobná iniciativa skončí.
Z nedávné doby máme zkušenost, že ani s podporou části týmu nestála ani za slušné "děkujeme".
A to se domnívám, že by využití byť jen zlomku navržených zlepšení a nápadů nejen udržel hráče ale snad i přilákal nové.
 

DeletedUser13789

Guest
Při snaze a trošce přemýšlení by to nemusel být velký problém.
Pořád je možnost vymyslet příběh úkolu tak, že některé úkoly můžeš plnit jen v určitý den či dobu, vymyslet třeba nutnost přepravit odněkud někam suroviny nebo produkty, s omezenou kapacitou dopravního prostředku, čili jít na několikrát, proběhnout se pomapě poněkolika zadavatelích, nugety do toho zamíchat třeba při jízdě vlakem,když tu železnice fakticky existuje,... těch nevyužitých možností je plno...

Mimochodem, příští týden:
14.8. by měl narozeniny1851 – Doc Holliday, americký dentista, hazardní hráč a pistolník z Divokého Západu (1851 – 1887)

16.8.1896 – Na řece Klondike v kanadském teritoriu Yukon bylo nalezeno zlato, čímž započala zlatá horečka na Klondiku.

17.8.1830 se narodil – Isaiah West Taber, americký fotograf († 22. února 1912)

18.7.1774 se narodil– Meriwether Lewis, americký cestovatel, voják a guvernér Missourijského teritoria († 1809)

A když budu listovat wikipedií dál, jistě najdu spoustu dalších, možná pro svět bezvýznamných dat, která s westem souvisí.
Dovedu si představit, že by nebyl problém vymyslet nějaký příběh ke kterékoliv této události, a měl by cosi společného s westem.
Škoda je, že se tak asi nestane, poněvadž tu už opravdu zbývá jen pár hráčů, kteří by takové úkoly ocenili.
Kdosi tu výše zmínil, že není problém napsat do Inna,ne, to problém není, problém je v tom, čím podobná iniciativa skončí.
Z nedávné doby máme zkušenost, že ani s podporou části týmu nestála ani za slušné "děkujeme".
A to se domnívám, že by využití byť jen zlomku navržených zlepšení a nápadů nejen udržel hráče ale snad i přilákal nové.

Problém by to být nemusel. Dalo by se to dát dohromady. Jenže to by museli němci přemýšlet. Pro ně je jednodušší tam prostě fláknut kočku, křečka nebo ručník a mají nás na chvíli (co se týká eventů) z krku. Já jsem zastáncem toho, že to, co se přidává do hry, se tam (poslední dobou) vůbec nehodí. Je milion jiných témat a významných výročí, událostí, které by stály za zpracování.

Ať to klidně není série na dva měsíce, ale ať se to aspoň vztahuje k westu víc než kočky. Ať je to založené na pravdivých událostech, osobách.
Autorská práva se (pokud vím) na jména ani příběhy střelců ze západu nevztahují, tak kde je problém?
 

DeletedUser4876

Guest
Je uplně jedno jaká prace to je at je na trávě , hoře, pisku, vodě...
 

DeletedUser17592

Guest
Chtěl jsem si někde zablogovat, kouknu do salonu a nasel jsem tohle rok starý "DULEZITY" téma, kam to asi patří.

------------------------------------------------------------------------

S každým eventem - tombolou mi napadá myšlenka "čím jsem tak vyjímečný, že v tombole nevyhrávám, ale v nálezkách mám vše hned"?

Nynější Oktoberfest event byl snad již čtvrtý, pátý, šestý (?) v pořadí, kdy hraju West a kdy se daly vytočit kusy hadříků. Moje paměť sahá někam do listopadu minulého roku, kdy jsem losoval vždy o stošest (120+ kol) a ani jedenkráte nedostal odměnu v podobě kalhot, kábatu, koně, či sedla, truhly jiné, než dřevěné. A když už mám na to, zatočit si v nejvyšší úrovni, vyhraji Nápoj nového začátku, který se bojím použít, abych si těch 156 bodů atributu a 437 bodů schopnosti nerozhodil natolik, že budu potřeboval dalších 1000UPD na nový pokus.

Na druhou stranu, kdykoli byl požadavek na nálezku pro úkol, zlatku, atp, bylo to vždy do prvních čtyrech 15s. Někdo se o to snaží 2 měsíce a bez výsledku.

Až mě to přivádí na myšlenku, že tahle náhoda není náhodou a je v tom něco, co ví (možná) jen vývojáři hry. Buď za to může můj charakter, ID hráče, inventář, můj celkový styl hraní, něco v tom musí být.

Nechci tím říct, zda je na tom lépe ten, kdo má všechny úkoly splněný díky nálezce hned, nebo ten, kdo má díky tombole tučný konto v bance.
 
zajímavé pojednání :)
nicméně jsem se setkal s podobným názorem už několikrát. např. jeden hráč mi tvrdil že ať nastaví svou postavu jak chce, tak duely nikdy vyhrávat nebude (dokládal samozřejmě reporty), kdežto hráč se stejným nastavením, stejným oblečením atd duely vyhrává naprosto jednoduše. i on to tehdy připisoval tomu, že s "touhle" postavou prostě nevyhraje a raději se jí zbavil a založil novou, kde se mu dařilo po duelové stránce mnohem lépe.

takže neříkám, že v tom něco je, ale může být :)
 
Adventní kalendář změnil podobu, při vyzvednutí byl černý dnes je bílý. To jste mohli říct, já ho hledal a nevěděl jsem kde je...
 

DeletedUser9371

Guest
To zase bude uhlí, kuliček a nářku, při špatném klikání. To mě nerozhodí, šesté Vánoce ve hře a denně. Zase nám to mizí v inventáři, batohu, torně krosně ...
Nenávratně, na poslední stránce. Takže, hráč zapomene. Kukuřice a další, pro veterány hry už v podstatě nepotřebné suroviny při jejich získání trčí na první straně inventáře.
V každém případě, první den, první okénko, vzorně a poctivě jako od jejich vzniku otevřené a kukuřice. Mazec. No hold USA, tam je kukuřice jako u nás vepřo knedlo zelo. Takže volím to vepřové a jsem v klidu. Jím dál a chuť k jídlu si nenechám zkazit. :D
 

DeletedUser18281

Guest
Jde to, výbava sv. Patricka mně padá z 15s prací, a úkol u Henryho jsem přijal. Na mapě se cíl úkolul objevil, jedu k němu.
 
Super, už jsem to pochopil, to není opakovatelný úkol :-) Možná by to přístě bylo vhodné napsat do podmínek ...
 
Nahoru