• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

fórum + stavební body

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2677
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2677

Guest
Asi se to už tady řešilo ale nenašel sem to ani podle vašich stálých rad hledej, hledej a zase hledej i vedle indiána vpravo nahoře.
Mám dva dotazy:
1) Jak se dá založit fórum města
2) Jak zjistím kolik mám stavebních bodů (nebo tak nějak):sorry:
 

DeletedUser

Guest
1. Fórum města může založit pouze Zakladatel! - což ty nejsi :ehm:
2. Stavební body najdeš ve výstavbě budovy -
expansion.png
(zaškrtni budovu, dej stavět a tam to máš)
 

DeletedUser2677

Guest
Nějakej chytrej moderátore, nezdá se ti :loool: Já vim že nejsem zakladatel, jenom mě to zajmá, protože radim někomu kdo nám zato přispívá do městskej kasy :devil: a můžu se zeptat jak to ty stavební body ovlivněj stavění? To už tu asi taky bylo co :sorry:

Jinak sorry no ale sem tady novej a jsem absolutní LAMA:loool:

Edit:
a můžu se stát aspoň moderátorem fóra? myslim toho městskýho
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak řekni tomu zakladateli ať klikne na Městské fórum a dá » Spravovat fórum, dál to už pochopí. Když dosáhneš 100 stavebních bodů tak se ti vylepší budova o 1 stupeň (na hotel musíš mít 200). Když jsi radní jsi moderátorem Městského fóra :cool1:

Edit:
Tak mě napadá že možná nemyslíš Stavební body jako Stavební body ale jako Pracovní body - čim víc jich máš tím lépe, nejvíce to asi je poznat u stavění budov. U běžné práce to tak viditelné není. - jestli tohle nemyslíš tak se omlouvám
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2677

Guest
To budou asi ty pracovní body u stavění budov :-D jestli se tim dá ovlivnit procento výstavby
 

DeletedUser

Guest
Tak řekni tomu zakladateli ať klikne na Městské fórum a dá » Spravovat fórum, dál to už pochopí. Když dosáhneš 100 stavebních bodů tak se ti vylepší budova o 1 stupeň (na hotel musíš mít 200). Když jsi radní jsi moderátorem Městského fóra :cool1:
Budova musí mýt u vývoje stavby 100% ale počet výstaveb se zvětšuje s rostoucím levelem budovy.
Na první level je to 100 výstaveb zatím co na druhý už 200 výstaveb (takže 50 výstaveb bude 25%) a tak dál.

Jen hotel má očividně těch výstaveb víc.
To jenom na upřesnění.

Jinak taky s každým dalším levelem se zvyšuje náročnost a tak i počet tvých pracovních bodů je nižší, pokud stavíš budovu na lvl1 a pak hned jinou na lvl2
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru