• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Fandíme hokeji

tak jak jste na tom? před večerním dvojzápasem mám 100% úspěšnost tipů na týmy co nepostoupí :)
 
já ani vyhrát nechtěl :) v zásadě postup ze čtvrtfinále je docela jasný. rusko, kanada, čr a u švédska/finska je jediný otazník.. ale nechtěl jsem jít s davem co to jen takhle plácne :)
 

Deleted User - 825207

Guest
Hlavně když se neslaví v innogames !
Tam slaví ale pokaždé když jim něco přistane na b.účet od hráčů co hrají hru o kterou se nestarají a smějou se jací ti lidi jsou pitomci že nám pořád platí.Myslím že tato radost předčí smutek z prohry v hokeji.;)
 

DeletedUser18281

Guest
Tuším, že jsem jedním z mnoha šťastných výherců. Očekávám tedy, že budu zahrnutý bohatstvím a slávou. :D Odměnu zašlete prosím na svět Eldorádo, postava Radanowski. Děkuji :D
 
Nahoru