• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Film který vás nadchl, zklamal atd...

DeletedUser14841

Guest
Tak nedávno sem zhlédl film Gravitace a řeknu Vám, že film totálně oničem na to jak byl propagovaný tak nuda nuda nuda nuda.Jinak co mě bavilo a to hodně byla francouzká komedie
Drž hubu. Jean Reno a Gerard Depardie zahráli skvěle.
 

DeletedUser18178

Guest
ja som pozeral naposledy film Kandidát, ja slovenské filmy moc nemusím, pretože sú to úplné odpadky, ale, tento film bol boží ;)
 

DeletedUser16969

Guest
ja koukam na WALKING DEAD koukam na to uz par roku a je to bomba :bomba: nic lepsiho neznam
doufam ze to budou natacet jeste aspon 100 roku budu to sledovat klidne az do smrti :angel:
nechapu jak na to muze nekdo nekoukat je to lepsi i nez West (asi tak 1000x)
 

DeletedUser17592

Guest
V nedavny dobe Zodiac - dokonce 3krat po sobe, protože jsem vždycky usnul :D

Ale jinak je plno dobrejch filmu. Staci si vzit TOP100 na csfd nebo imdb, vyskrtat animaky a da se na to koukat.

Ale kdybych měl řikat jména filmů, tak se do toho zamotám stylem .. "víš jak se jmenoval ne?? Hrál tam ten....noooo..s tou ... víš. Režiroval to, sakra, jak se jmenuje"..

Namátkově: 12 let v řetězech, Americky gangster, Burn After Reading, Dotek Meduzy, Jackie Brown, Obvyklí podezřelí, Pocatek, Skryta Identita, Soukroma vojna p. Wilsona, Vysoka hra patriotu, 12 opic

Rozumíš, samá klasa!! :)

UPDATE: A film co mě zklamal: Iveta Bartošová na 100 způsobů. Oni už snad natáčí další řadu pro vysokou sledovanost, to nekonečný.
 
12 opic je dobrý film, slušné sci-fi, takové reálnější. Nedávno jsem viděl film o nějakém robotickém děckovi, to byla patlanina jak prase...
 

DeletedUser

Guest
Hunger Games se mi taky moc líbí, jinak mám oblíbený film Čistá duše. A ze seriálů se mi teď moc líbí Arrow - ve čtvrtek bylo finále druhé série a je to paráda :-)
 
Nahoru