• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Film který vás nadchl, zklamal atd...

DeletedUser9371

Guest
Mám rád filmy tipu "Sedm". Kvalitní detektivky s výborným hereckým osazením.
No a pak klasiku, sbírám všechny české filmy a kovbojky.
Válečné filmy, krev, masakry, horory a šílenosti z vesmíru jdou mimo mě.
Když je nouze, nepohrdnu filmy II. světové války, ale jen s českými a nebo slovenskými tématy. Nedávno jsme viděl Lidice. To mě tedy dostalo a totálně zklamalo.
No a filmy s otáčením dějin a pověstí jako je Báthory mě zvednou ze židle. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8423

Guest
Dnes mě nadchl jako už dlouho nic film Paša. Dávali ho kolem poledne tuším na čt1.

Staré krimi z Francie ve velkém stylu.

Vrah, který prostě přijde, párkrát vystřelí a jde dál, kde to zopakuje. Policajti, kteří to dokud zabijí jen další kriminálníky neřeší a až když zabije poldu, tak začnou vyšetřovat. A to stylem policejní brutalita "prásk" tak řekni co víš...a nic si z toho nedělají a nikdo to neřeší.
Když už přijdou na to, kdo to byl, tak žádná zatýkačka, ale nastražený plán, kde se gangsteři nejdříve pozabijí mezi sebou a toho kdo přežije odprásknou sami poldové.

Doporučuji. Na mě to udělalo dojem a určitě si zkusím sehnat nějaké další staré FR kriminálky.
 
Souhlas s Cahirem,nepamatuju,že bych viděl špatnou detektivku z fr.produkce.
KROSNO,mám problém s tvým příspěvkem.Sbíráš české filmy a kovbojky (všeobecně) ,nebo české filmy a české kovbojky?
 

DeletedUser9371

Guest
Souhlas s Cahirem,nepamatuju,že bych viděl špatnou detektivku z fr.produkce.
KROSNO,mám problém s tvým příspěvkem.Sbíráš české filmy a kovbojky (všeobecně) ,nebo české filmy a české kovbojky?
Asi jsem to špatně napsal. České filmy všechny, ale jen ty do sametové revoluce. Bobule a spol nejsou pro mě, nelíbí se mi.
České kovbojky znám dvě. Limonádový Joe a pak "Česká republika". :D
Takže sbírám všechny westernové filmy a když jsem vytočený, bez nálady, je to pro mě super relax.

Doporučuji. Na mě to udělalo dojem a určitě si zkusím sehnat nějaké další staré FR kriminálky.
Znám pár dobrých filmů od "frantíků" Cahire. :D
Teď stále hledám film kde hraje titulní roli Jean Reno. Ne a ne si vzpomenout na jeho název.
Děj se odehrává na malé francouzské vesničce, kde je malý a přeplněný hřbitov. Reno dělá hospodského, přimotá se k vraždě a poslední volné místo na hřbitově se tím zaplní. Jeho manželka je nemocná, Reno má strach, že ji nebude kam na hřbitově pochovat (rodinná tradice) a začně vyvádět šílené věci. Super komedie.
Nevzpomenete si někdo na název filmu ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8423

Guest
Teď stále hledám film kde hraje titulní roli Jean Reno. Ne a ne si vzpomenout na jeho název.
Děj se odehrává na malé francouzské vesničce, kde je malý a přeplněný hřbitov. Reno dělá hospodského, přimotá se k vraždě a poslední volné místo na hřbitově se tím zaplní. Jeho manželka je nemocná, Reno má strach, že ji nebude kam na hřbitově pochovat (rodinná tradice) a začně vyvádět šílené věci. Super komedie.
Nevzpomenete si někdo na název filmu ?

Myslím, že by to mohl být film Roseannin hrob.
 

DeletedUser9371

Guest
Vesmírná odysea a další sorta filmů podobného žánru mi nic neříká. Z těchto filmů jsem měl oblíbeného jen Vetřelce jedničku. :D
 

DeletedUser

Guest
tak celkovo ja viem strasne sa tam natahovali sceny ale tak 60 roky..

60. leta neznamenaji natahovani scen...ale natahly sceny tam byly priserne...naprikald 20ti minutovej prulet casoprostorem a tak dal....me se ten film nelibil kvuli tomu, ze mel slaby tema a byl radoby filozofickej i kdyz tam z filozofie bylo malo....

me by fakt zajimalo co se ti na tom libilo...myslim konkretne co :)
 

DeletedUser

Guest
60. leta neznamenaji natahovani scen...ale natahly sceny tam byly priserne...naprikald 20ti minutovej prulet casoprostorem a tak dal....me se ten film nelibil kvuli tomu, ze mel slaby tema a byl radoby filozofickej i kdyz tam z filozofie bylo malo....

me by fakt zajimalo co se ti na tom libilo...myslim konkretne co :)

myslienka ? ono zabudol som povedat ze ja som cital knihu predtym tak preto .. to uz ma hadam chapes
 

DeletedUser9371

Guest
Rambo je klasika. Viděl jsem první díly ještě za komunistů. Přivezl jsem si z Ruska video "Betu". Kazeta se tam vkládala z hora. Film byl v originále a dabovaný jedním ženským hlasem. Kazety se sháněly na černém trhu - na burzách. :)
V poslední době mě zklamal film Lidice a Báthory.

Jak mám špatnou náladu, zvednu si ji třeba "Pelíškami", Roumingem s Polívkou a podobnými filmy.

Líbil se mi film Avatar i když to není zrovna to co vyhledávám. :)
 

DeletedUser12110

Guest
Rambo je klasika. Viděl jsem první díly ještě za komunistů. Přivezl jsem si z Ruska video "Betu". Kazeta se tam vkládala z hora. Film byl v originále a dabovaný jedním ženským hlasem. Kazety se sháněly na černém trhu - na burzách. :)
V poslední době mě zklamal film Lidice a Báthory.

Jak mám špatnou náladu, zvednu si ji třeba "Pelíškami", Roumingem s Polívkou a podobnými filmy.

Líbil se mi film Avatar i když to není zrovna to co vyhledávám. :)

Lidice.. Pokud to bylo od zacatku mysleno jako film, na ktery se budou posilat skoly az nebude v cervnu co delat, meli to snad radsi pojmout jako dokument. Ale kdo rad "dojemnou hudbu" a kralicky, ten si prijde na sve.
 

DeletedUser9371

Guest
Avatar je rozhodně dobrý film,
já ale dávám přednost horrorům, nebo akčním filmům se složitým dějem
Avatar se mi líbil stejně tak jako kdysi první Metrix. Filmy tipu od kterých když si odskočíš třeba zalít kafe, okamžitě vypadneš z dění. Prostě filmy plné zvratů nutících Tě k přemýšlení. :)
 

DeletedUser

Guest
Avatar se mi líbil stejně tak jako kdysi první Metrix. Filmy tipu od kterých když si odskočíš třeba zalít kafe, okamžitě vypadneš z dění. Prostě filmy plné zvratů nutících Tě k přemýšlení. :)

Matrix je skvělej film se skvělým nápadem, ale třeba Kill Bill je taky dobrej,
 

DeletedUser9371

Guest
Tak si tady v tuto brzkou hodinu pouštím při práci jako "kulisu" staré povídky Vladimíra Menšíka. Super se u toho bavím a rád na něj vzpomínán. Jeho syn Honza a dcera Martina chodili chvíli v Praze 7 se mnou na základku. Bydleli v Janovského ulici, roh s Veletržní, naproti Sklenářům ve druhém patře, co si vzpomínám. Mám pocit, že to sklenářství tam je dodnes a vede ho takový "borec" obráceného pohlaví, včera měli pochod Prahou. Nic proti němu, fajn chlap a srandista.
Menšík jezdil starou "obouchanou Dáčií", se džbánkem pro pivo kus vedle na hlavní (ulice Dukelských hrdinů). Bylo to maximálně 100 m, ale on měl velké problémy s dýcháním. Přál bych Vám vidět a slyšet ten rachot, když vlezl do výčepu. Bavil celou hospodu.
Na srazy hráčů Westu chodí hráč, který to možná taky pamatuje. :D
Tady je malá ukázka a tady je i další v jiném tématu. Tam můžeš uhodnout - doplnit přísloví : http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=24071&page=27

[youtube]UjGYITByIfQ[/youtube]
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru