• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Filtrování na trhu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 586785

Guest
Možno sa niekedy aj v inventári objavý tlačítko na filtrovanie podľa účinku itemu, ktoré bude spúšťať +- takýto kúsok, kódu, na trhu by to bol trochu zložitejší skript, ale teraz to asi nie je priorita vývojárov, to vieme...
JavaScript:
javascript:void Inventory.open().search("energie")
javascript:void Inventory.open().search("Bonus zdraví")
javascript:void Inventory.open().search("motivace")
javascript:void Inventory.open().search("pracovní motivace")
javascript:void Inventory.open().search("duelové motivace")
javascript:void Inventory.open().search("zkrácení")
javascript:void Inventory.open().search("dvořan")
Každý riadok je jeden skript, text vo vnútri úvodzoviek je text pre hľadanie, dá sa to upraviť podľa seba, skript otvorí okno inventára, prvý skript napríklad, zobrazí všetky itemy na energiu.
Dá sa to uložiť ako záložka, potom stačí kliknúť na tú záložku, a vybrať si item, namiesto toho otvárať inventár a po každé to tam písať.
 
Možno sa niekedy aj v inventári objavý tlačítko na filtrovanie podľa účinku itemu, ktoré bude spúšťať +- takýto kúsok, kódu, na trhu by to bol trochu zložitejší skript, ale teraz to asi nie je priorita vývojárov, to vieme...
JavaScript:
javascript:void Inventory.open().search("energie")
javascript:void Inventory.open().search("Bonus zdraví")
javascript:void Inventory.open().search("motivace")
javascript:void Inventory.open().search("pracovní motivace")
javascript:void Inventory.open().search("duelové motivace")
javascript:void Inventory.open().search("zkrácení")
javascript:void Inventory.open().search("dvořan")
Každý riadok je jeden skript, text vo vnútri úvodzoviek je text pre hľadanie, dá sa to upraviť podľa seba, skript otvorí okno inventára, prvý skript napríklad, zobrazí všetky itemy na energiu.
Dá sa to uložiť ako záložka, potom stačí kliknúť na tú záložku, a vybrať si item, namiesto toho otvárať inventár a po každé to tam písať.

Parádní, tak třeba někdy vznikne i něco pro ten trh.

Jinak si myslím, že by ti mělo Inno začít pomalu platit, jelikož děláš mnohem větší práci, než většina z nich. :)
 

Deleted User - 586785

Guest
Parádní, tak třeba někdy vznikne i něco pro ten trh.

Jinak si myslím, že by ti mělo Inno začít pomalu platit, jelikož děláš mnohem větší práci, než většina z nich. :)
To zas nie. :D To sú také fan modifikácie...
Kôli The West som sa začal učiť JavaScript, využil som to aj inde, bola to skvelá príležitosť, ako sa naučiť programovací jazyk na reálnych príkladoch použitia v hre... Keď som začal robiť skripty, tak TW hralo podstatne viac hráčov, hra bola úplne iná, pri niektorých skriptoch som mal tisíce stiahnutí, a to boli len na cz/sk verzii, prvé veci čo som robil boli trolling, že niekomu zmizli veci z inventára a tak, keď si to spustil. :D Boli pozitívne reakcie na to, tak som robil vo voľnom čase, ďalšie a ďalšie, učil sa nové veci ohľadom toho, a teraz som schopný v podstate upraviť čokoľvek v hre... :)
Keď dokončím tie skripty, čo mám rozrobené, dám to na net/beta fórum, a budem trolliť takto inno, tak že budem robiť skripty podľa nápadov hráčov, na ktoré im ani neodpovedia, nech začnú niečo robiť s tým kam sa táto hra uberá. :D
JavaScript:
//toto mám tiež v záložkách :D

javascript:void Inventory.open().search("pracovních bod")

javascript:void Inventory.open().search("počet použití")
 
To zas nie. :D To sú také fan modifikácie...
Kôli The West som sa začal učiť JavaScript, využil som to aj inde, bola to skvelá príležitosť, ako sa naučiť programovací jazyk na reálnych príkladoch použitia v hre... Keď som začal robiť skripty, tak TW hralo podstatne viac hráčov, hra bola úplne iná, pri niektorých skriptoch som mal tisíce stiahnutí, a to boli len na cz/sk verzii, prvé veci čo som robil boli trolling, že niekomu zmizli veci z inventára a tak, keď si to spustil. :D Boli pozitívne reakcie na to, tak som robil vo voľnom čase, ďalšie a ďalšie, učil sa nové veci ohľadom toho, a teraz som schopný v podstate upraviť čokoľvek v hre... :)
Keď dokončím tie skripty, čo mám rozrobené, dám to na net/beta fórum, a budem trolliť takto inno, tak že budem robiť skripty podľa nápadov hráčov, na ktoré im ani neodpovedia, nech začnú niečo robiť s tým kam sa táto hra uberá. :D
JavaScript:
//toto mám tiež v záložkách :D

javascript:void Inventory.open().search("pracovních bod")

javascript:void Inventory.open().search("počet použití")

Určitě bude ještě spousta pozitivních reakcí.
A na tvém místě bych se rozhodně nebál něco hodit i na net/beta fórum. Třeba si tě někdo kompetentní všimne, kdo ví. Budu držet palce do další tvorby. :-)
 

Deleted User - 586785

Guest
Inak na TW bolo dosť ľudí, čo si dali tiež dosť práce s podobnými vecami, skriptami, veci čo sa neskôr dostali aj do hry... Weststats, TW-DB, originál TWPro, legendárny skript šatník, skript s ktorým sa dali prehadzovať tlačítka v menu, tw-calc... Respect. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru