• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Forge of Empires

Se nějak rozjeli, nevím jestli produkují hry, anebo jen sbírají emailové adresy. Od té doby co přišli s těmi novými hrami, tak mi chodí jeden spam za druhým.
 

DeletedUser

Guest
No, už těch her mají vážně dost. Lagoonia ještě není vůbec v provozu, teprve se vyvíjí a už začínají s další... Jinak to vypadá jako takový divný The Guild 2...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No tak toto ma prekvapilo, nie aby zdokonalovali hry ktoré už vytvorili tak oni radšej budú vytvárať nové. Ale tak ide o peniaze tak sa ani netreba čudovať :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Sehnal jsem pár screenshootů z Alphy - pro ty kteří je ještě neviděli je zde dávám - byly prezentovány ne jejich dev-blogu.

[SPOIL]
forgeofempires2.jpg


forgeofempires1.jpg


Blogscreen1.jpg


Blogscreen2.jpg
[/SPOIL]

- - - -

Podle informací z INNA bude již 20. prosince exkluzivní šance pro 500 hráčů podívat se na betu FoE. :)

- - - -

Pokud jako já, také pravidelně sledujete novinky z INNA, musíte vědět že byl k dispozici speciální klíč (viz. spoiler) k registraci na FoE.
Již vypršel, ale zmiňovaný počet šťastlivců kteří limit stihli již FoE hraje. :)

[SPOIL]
FOE_Starterkit_Facebook_Fan2.jpg
[/SPOIL]

EDIT1: Dnes akci INNO opět zopakovalo, tentokrát pro prvních 50.

[SPOIL]
starterkit_facebook_fan3.jpg
[/SPOIL]

- - - -

Pokud budete chtít nějaký screenshoot, řekněte. Právě jsem se tam dostal a musím říci, že to vypadá zajímavě. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4088

Guest
Hra mne tedy velmi oslovila!
Už jen popisek funkcí mne nadchl k tomu, aby jsem se tam před-registroval.
Éra
Začátek v době kamenné, si výzkum typy budov a technologií s cílem postoupit do dalšího období s osídlení.
Plánování měst
Veďte své město prostřednictvím různých epoch v dějinách lidstva. Vytvořte jedinečné stavby, které vaše město vypadat působivě.
Výzkum
Prozkoumejte největších úspěchů lidstva a získat přístup k pokročilejším jednotek, vzácné zboží a velkolepé stavby.


Už se velmi těším!
 

DeletedUser

Guest


Vo Forge of Empires kontroluješ osud svojho mesta počas rôznych historických období. Očakávaj tiež mnoho zaujímavých úloh a náročné výzvy.

scientist.png


feature-arrow.png
Éry

Začínaš v dobe kamennej, postupne vynaliezaš budovy a technológie s cieľom dostať svoju kolóniu do ďalšej vývojovej éry.

feature-arrow.png
Kampaň pre jedného hráča

V plnohodnotnej kampani môžeš vytvoriť prosperujúce mesto a stať sa vládcom celého kontinentu.

feature-arrow.png
Výskum

Preskúmaj najväčšie úspechy ľudstva a získaj prístup k pokročilejším jednotkám, vzácnemu tovaru a veľkolepým stavbám.

feature-arrow.png
Plánovanie mesta

Veď svoje mesto cez rôzne epochy v dejinách ľudstva. Vytvor jedinečné stavby, ktoré spravia tvoje mesto impozantným.

feature-arrow.png
Bitky

Bojuj vzrušujúce bitky a vyhraj deň pomocou špeciálnych schopností tvojej sily a druhu terénu.

feature-arrow.png
PvP

Vyzvi priateľov a protivníkov k súboju na bojovom poli, použi svoje taktické schopnosti a daj im lekciu.

[YOUTUBE]x6LCYu4ZyEk[/YOUTUBE]​
 

DeletedUser11464

Guest
Turo hru hraju, vcelku zábavné. Až tu bude česky, bude to zábavná hra dle mého.
 

DeletedUser2814

Guest
Jo, Closed Beta je supr. Je nás tam 80 a já 20. :D Ale pokud se ještě někdo dostal, tak mám dotaz: Jak dlouho trvá výroba Stonethroweru (Myslím výzkum). Jinak ještě pár informací:

Boje o území a města probíhají ve stylu hry Heroes of Might and Magic

Postupně s dalšími výzkumy se Vám odemykají nové možnosti. Výzkum můžete provádět s pomocí speciálních bodů, které se doplňují (1 za 30 minut, tuším). Aby jste to ale neměli tak jednoduché, sem tam si vyzkoumanou věc musíte ještě koupit (Vědci jsou nenažraný čuňata). Výzkumy jsou různé: Od nových budov a vojáků, až po rozšíření města. Dále jde dobývat nová území na Vašem kontinentu. Každé území je na mapě označené: dobyté zeleně, nedobyté červeně a neprozkoumané nemá žádnou barvu. Za každé dobyté území dostanete nějakou odměnu, která se objevuje v kroužku, který je umístěný uprostřed každého území.

Fotky:

Popis města
[spoil]
JKOBN.jpg
[/spoil]

Boj
[spoil]
ll5YP.jpg
[/spoil]

Výzkumové okno
[spoil]
dUqHO.jpg
[/spoil]

Hotový "placený" výzkum
[spoil]
tcYUf.jpg
[/spoil]

Mapa kontinentu
[spoil]
cpnF3.jpg
[/spoil]
 
Mě přišlo nějaké pozvání a osobní klíč (číselný kod) abych začal hrát na betě, ale nejde se mi tam nějak dostat, nevím proč.

Tak už jsem se tam dostal, ale jsem z toho volaký zmetěný...
 

DeletedUser6989

Guest
Už hraju taky.Jsem na pátem místě a docela mě to baví.
 
Nahoru