• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Forge of Empires

DeletedUser3617

Guest
Ále nevěřím vlastním očím :D Koukám jako blázen, zrovna jsem jen tak proklikal stav své armády a obrana je na polovině hp, respektive válečníci jsou potlučení po obraně mého panství.
 

DeletedUser

Guest
ja som kasarne predal vsetky, aspon je viac miesta na kamenika a ine hovadiny.
 

DeletedUser3617

Guest
No fuj jsem se vylekal, vyhodilo mě to ze hry a při pokusu o přihlášení mi to psalo, že nick nebo heslo neexistuje a pod mím emailem se nikdo neregistroval :D Ale už to jede :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13667

Guest
Jojo, ještě to občas padá...
Jinak já jsem též zníčil všechny kasárny atp. a stavím jen produkci a zlaťáky :)
 

DeletedUser3617

Guest
Mě je líto to rušit když zbývají 3 dny do konce toho turnaje nebo co to je a jsem 500 bodů za prvním :( jinak nejlepší obrana je mít v ní 4 válečníky a 4 praky, to pak nemá nikdo šanci :)
 

DeletedUser

Guest
jo, tie boje nie su nejako moc premyslene si myslim. nemaju vyznam, to ze mi niekto ukradne par surovin je jedno :)
 

DeletedUser13918

Guest
ja som v tom turnaji 1 občas 2 a kasárne zatiaľ rušiť všetky nebudem :) jedny si nechám
 

DeletedUser

Guest
zjistil jsem, že praky nic nevydrží...šel jsem dobývat další území, měl jsem dva praky a 6 kopiníků a dostal jsem na frak. potom jsem zkusil to samý s 8 kopiníky a porazil jsem ho.
 

DeletedUser

Guest
jo, praky treba drzat v max dialke od nepriatela a tak ho nicit, ak sa k nim niekto dostane tak su hned dole. vyhoda kopiji je ta ze je jednotka za 20 sek hotova, nie ako prak za 1 hod.
 

DeletedUser13667

Guest
Tak už mě i trochu začíná štvát, že nemám obranu ... už mi 2x vykradli mramor .. :-/ :) co se dá dělat no..
 

DeletedUser

Guest
to nastve. ja som vymyslel vsetko v dobe bronzove ale stale ma nedalo do zeleznej, teba to dalo automaticky do zeleznej doby Novcek?
 

DeletedUser13667

Guest
Nene, musíš vystudovat jednu věc z té železné. V mém případě ty domy.. (dokonce nemusíš mít ani všechno hotové z bronzové)
 

DeletedUser3617

Guest
Mě zbývají 2 body dát na oblehaci stroje a budu mít komplet bronz hotovej.
 

DeletedUser

Guest
Ja som naschval skumal katapulty v bronzovej, no ked ich nasadim proti zeleznym jednotkam, uberu tak maximalne 2 dieliky zivota... Inak, neviete ci obchod funguje kontinentalne ci celosvetovo? Ponukam 4 mramory a chcem 2 reziva, ale nikto mi to nekupil :D
 

DeletedUser3617

Guest
Řekl bych, že určitě kontinentálně :) A jinak katapulty jsou slabé, to vím protože jsem proti nim byl a neubrali skoro nic :D
 

DeletedUser

Guest
Proč je to jen na kontinenty?
To se mi moc nelíbí, nemůžu nic prodat a k zakoupení je tu taky
prd :(
 

DeletedUser13667

Guest
Brzy bude aliance a selovsvětový žebříček :) bude to zase o něco lěpší
 
Nahoru