• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Forge of Empires

DeletedUser1575

Guest
jen se chci zeptat jak jedete army já mám 3 koně 4 valečníky 4x kopiníka a 3 praky
maximum je dát 8 jednotek na utok na vyšší urovni nejde dát vetší army?
 

DeletedUser

Guest
nie, max je 8, zvysok supni do obrany ked tak a vymienaj si ich po boji aby si raneni vojaci doplnili zivot.
 

DeletedUser9865

Guest
Tu hru jsem nikdy neměla začínat hrát :D Sedím u toho přikovaná jak kdysi dávno, když jsem začala hrát TW na EN 3 a koukala jsem, jak ti panáčci šoupají pilkou sem a tam a odpočítávají se sekundy, kdy zase půjde na něco kliknout...
 

DeletedUser

Guest
mam taky isty problem..vcera som supol mozno 50tis bodov ak nie viac, klikam 5-15 min na surkach
 

DeletedUser9865

Guest
No já ještě tím, že se teď učím na státnice a celý den sedím u toho kompu, tak se to fakt nedá. Doufám, že v dalších dobách už bude to čekání vyšší a nestrávím tak u toho celé prázdniny :D
 

DeletedUser13667

Guest
Tak záleží jaké si postavíš obytné budovy :) v surovinových bude pořád 5-15-1h-4h-8h-1D
 

DeletedUser

Guest
no konecne som v ranom stredoveku aj ja..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3617

Guest
Továrny mi požerou všechny nástroje a já pak nemám za co odemykat :( takže zastavím asi výrobu na pár dní.
 
Nahoru