• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Fotbalová událost 2020

Já vám nevím, co třeba jednou udělat něco tématického - na divokém západě a během občanské války bylo tolik výrazných osobností a událostí, na základě kterých by šlo pojmenovávat sady či úkolové řady. Místo toho tady máme třicátou osmou fotbalovou sadu, ale ani mě to nepřekvapuje, abych pravdu řekl.
 
Fotbal sem fotbal tam,je to starej sport a hrál se jistě i na západě :) Ale co mne vytáčí a hlavně jsem zklamaný z této hry je,že každý svět má jiné štěstí při nálezce těch karet.
Porovnám-li světy tak třebas S9 oproti Indianě je nebe a dudy,věřím,že lepší to mají na Jerichu a to vede jen a jen k otázce,PROČ??? Znechutit to dokážete i jinak,tak pokud Vám jsou staré světy buřt tak sakraporte udělejte tu emigraci a je klid.
 
Rád bych se držel trendu (všech minulých podobných akcí), že úspěch je získán až ve chvíli, kdy člověk nasbírá všechny karty/vločky... které padají z prací, takto vlastně nevím, jestli mi mohou padnout další, nebo už ne, protože se do úspěchu počítají i ty z úkolů.
 
Nikoho neurážející klikačka s pár prémkama a pár hezkejma věcma do inventu, včetně těch z té nové úkolové řady.
Úkol z minula (s modrou fotbalovou) by ale při opakování zasloužil nějakou inovaci, nebo z něj nedělat úkol opakovatelný, bylo to trapné.
Bohužel tu mluvím jen o "živých" serverech, nikde jinde totiž výrobky mimo svoje řemeslo neseženeš.
Tato a jí podobné akce (úkolové řady) by měly být podkladem pro uzavírání světů. Na "živém" světě by se totiž nemělo stát, že hráči nevyužijí možnost prodat nějaký ten výrobek na trhu/vzájemné pomoci ostatním řemeslníkům (naopak se předhání, kdo prodá levněji). Porovnat si např. kolik procent lidí dodělalo tu úkolovku na s1 a kolik na buffalu apod.
A není to případ jen buff a colorada.
Moje omluva za šťourání, ale díky tomu jsou některé servery nehratelné i na obyčejné úkolování a klikání.
V tomto kontextu je pak taková úkolová řada vysměchem pro osazenstvo "mrtvého" serveru.
Takže pokud to nebyl účel, příště v úkolovkách vynechat u některých světů nároky na řemeslné výrobky,-)
Snad budou mé postřehy k něčemu,-)
 
Nahoru