• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Fotečky ze srazu

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Deleted User - 31870

Guest
Vážení účastníci,

dovolujeme si vás požádat, zda byste se s námi nepodělili o své fotografické úlovky a názory na již proběhnuvší sraz. Děkujeme všem za účast, vážíme si, že jste za námi přijeli z takových dálek a pevně věříme, že jste byli se srazem spokojeni, pobavili jste se, odpočinuli si od běžných problémů reálného života a poznali své soupeře.

Posílejte nám odkazy na fotečky... :)
 

DeletedUser8177

Guest
Fotečky od týmu:

[1:24:53] Darling: http://koulicka1000.rajce.idnes.cz/Boskovice_2012 snažila jsem se i s popiskama, ale v tuhle hodinu si opravdu na některý už nepamatuju, i když bych měla.. (snad jsem hlavně nikoho nepopletla) těm se omlouvám, jestli víte nicky u těch, kteří chybí, tak prosím bonzovat, ať doplním.. :)

biblos
http://biblos.rajce.idnes.cz/Sraz_THE_WEST/

Díky za fotky a skvělou zábavu.Příští rok to doufám zopakujem a ještě ve větším počtu doufám.
Ahoj Fic Patrick:klubun::hoj::hoj::hoj:
 

DeletedUser

Guest
výborný akce, a fotky fajné ! :) já ty svoje dám taky na rajče, ale asi až o víkendu, pak tady hodím odkaz
 

DeletedUser

Guest
Ahoj...
předem bych rád poděkoval celému týmu za skvělou organizaci a zábavu na srazu a popřál hodně elánu do další práce s námi....věřim, že to občas neni jednoduchý...
..pár "bonzů" pro Darling....
fotka 7519 - vendulka28 a fic patrick
fotka 7534 - fic patrick
fotka 7537 - Eliška a Verča (patří k vendulce28)
fotka 7567 - fic patrick
...víc nevim.....:-)
ahoj
fillee
 

DeletedUser

Guest
Hluboká poklona před celým the west teamem jak ste to tam pekne upravili zorganizovali to se jen tak nevidí.
Sem rád že sem byl svetkem téhle události.
Ješte raz Hluboká Poklona.
 
Nahoru