• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Fotky ze srazu

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Deleted User - 31870

Guest
Podělte se s námi o své fotky ze srazu.. :) a nezapomeňte, že se můžete s vybranou momentkou účastnit soutěže..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10418

Guest
Fotky od nejrušivějšího stolu vzadu ->

http://fotky.pavka.eu/

Doporučuju při sledování nejíst. Pokud by se někomu nelíbilo, že se na daných fotkách nalézá ve stavu neuspokojivém, nechť se příště lépe chová. Jestliže by některé záběry byly skutečně proti Vašemu gustu, je možné Vám v malování zaškaredit úsměv.

Fotky jsou bez jakýchkoliv úprav. Červené oči jsou buď neviditelné a nebo se hodící k celkovému duchovnu fotky :))

Zapomněl jsem ještě dodat, že jsem vymazal dvě fotografie, pořízené v cca 2:50 ráno. Některým z pěti osob něžného pohlaví bych tím dost srazil reputaci, což nechci. Ale je fakt, že ten barový stůl byl pěkně vysoko a byl na Vás pěkný pohled :)) A neškemrejte, ty fotky už prostě nejsou.
 

DeletedUser

Guest
Fotky od nejrušivějšího stolu vzadu ->

http://fotky.pavka.eu/

Doporučuju při sledování nejíst. Pokud by se někomu nelíbilo, že se na daných fotkách nalézá ve stavu neuspokojivém, nechť se příště lépe chová. Jestliže by některé záběry byly skutečně proti Vašemu gustu, je možné Vám v malování zaškaredit úsměv.

Fotky jsou bez jakýchkoliv úprav. Červené oči jsou buď neviditelné a nebo se hodící k celkovému duchovnu fotky :))

Zapomněl jsem ještě dodat, že jsem vymazal dvě fotografie, pořízené v cca 2:50 ráno. Některým z pěti osob něžného pohlaví bych tím dost srazil reputaci, což nechci. Ale je fakt, že ten barový stůl byl pěkně vysoko a byl na Vás pěkný pohled :)) A neškemrejte, ty fotky už prostě nejsou.

Těch fotografií, co by se dali vymazat bych tam viděl víc. Má reputace na rozdíl od slečen vždycky byla mizerná ale některé fotografie ji posílají o další level níže :::)):: :angel:
 

DeletedUser

Guest
Sádloši, koukám, že si opět nezklamal a byl jsi plně zaměstnán (hlavně pozorováním bujného poprsí půvabné dámy). :::))::
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10418

Guest
Kdybych měl mazat všechny fotky s tebou, moc by jich tam nezbylo ..
Většina fotek byla navíc na přání (vyloženě jsi být focen chtěl).

A až budeš chtít příště ode mě pusu, stačí mi koupit tři panáky absinta ;)
 

DeletedUser

Guest
je pravda, že fotka s poprsím byla zrovna na přání a nemá chybu :::)):: :::)):: Určitě musela být na přání, neboť tak slušně vychovaný člověk jako já by nikdy do výstřihu nekoukal :angel:

Nebudou místo absinta stačit tři zelené?! :::)):::::))::
 

DeletedUser

Guest
Kto to je? :angel:
Taká pekná ::O::good:
[SPOIL]
SDC15338.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Sádloši, jsem na tebe zvědav v opičích horách, jak se zase předvedeš :D
 

DeletedUser

Guest
Aby jsi nebyl ochuzen a aby všichni věděli, kdo to fotil.

Jinak díky za super hru na klavír.

[SPOIL] Uploaded with ImageShack.us[/SPOIL]
 

DeletedUser4

Guest
Těch fotografií, co by se dali vymazat bych tam viděl víc. Má reputace na rozdíl od slečen vždycky byla mizerná ale některé fotografie ji posílají o další level níže :::)):: :angel:

Milý Sadlošku, opět si nezklamal, plně souhlasím s Gismem. Vedení hry rozhodlo, že na příští sraz ti sebereme tričko a na jmenovce tvůj nick začerníme :D

Jinak sraz byl vynikající, děkuji všem účastníkům. Je to jen a jen vaše zásluha,
že se tak povedl, super lidičky, super klima, spousta zábavy a legrace.

Je mi velkou ctí, že jsem měla jedinečnou příležitost, potkat tak úžasné lidičky.
 

DeletedUser10418

Guest
No, není zač :D Mně se ještě spát moc nechtělo a nemám rád ticho :-)
Jsem měl dojem, že jsem u toho seděl? Nu což, za rok opáčko :D

Ale díky za foto :)
 

DeletedUser

Guest
Bajdík, toto je foceno v dřívější dobu, těsně před hromadným focením. V to ráno už neměl kdo fotit. :::))::

Přidávám se k názoru, že sraz utvářeli hráči, takže je to vaše zásluha, že byl takhle super.
 

DeletedUser5341

Guest
Bajdík a stůl kolem něj byli skvělí. Já jsem taky rád za plno nových známých. Příště jedu určitě zase. :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Tak snad těch foteček bude víc, ať se můžem ještě zasmát a ať mohu některé tváře přiřadit k nickům, bo už fakt nevím :-D.
Po roce myslím opět velmi zdařilá akce, za rok snad znovu ;-). Tentokrát snad nebudu po noční a plně se budu soustředit na pokerový turnaj :-D.

PS: Bajdiku máš u mě malé bezvýznamné plus za ten noční koncert ;-).
 
Nahoru