• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Fotky ze srazu

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Milý Sadlošku, opět si nezklamal, plně souhlasím s Gismem. Vedení hry rozhodlo, že na příští sraz ti sebereme tričko a na jmenovce tvůj nick začerníme :D

Jinak sraz byl vynikající, děkuji všem účastníkům. Je to jen a jen vaše zásluha,
že se tak povedl, super lidičky, super klima, spousta zábavy a legrace.

Je mi velkou ctí, že jsem měla jedinečnou příležitost, potkat tak úžasné lidičky.


Prosimte, kdo tam pak delal to velmi velmi ranni video na baru? Ja bych ho docela chtela ;o)))
 

DeletedUser

Guest
ALOHA ALL :O)

Chtěla bych se zeptat, zda je někde k dispozici víc fotek.... ?

Ale tady máte ty mé, ať nesoukromničím.
Kvalita nevalná, popisky žádné (nikoho nepoznám), ale na zachycení té pravé western srazové atmosféry to snad stačí...

KLIKNI ZDE
 

DeletedUser5341

Guest
Moc díky za další pěkné fotky.

Udělám když tak pak z cizích fotek nějakou galerii s popisy co vím kdyby byl zájem. Zatím to hromadím.
 

DeletedUser

Guest
Tak já vám sem hodím taky fotky, především jsou to společné. Když už Bufino navrhl vytvoření alba, tak bych poprosil o určení, na kterých fotkách je který svět. Dokážu určit pouze Arizonu a Buffalo.

Fotky zde

PS : Až protřídím videa, některé jsou jen krátké úseky, tak je sem hodím. Je to převážná část vystoupení, která v Městečku probíhala.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
desátá a jedenácrtá fotka z vrchu je svět 6, tak to pak označte, díky :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5341

Guest
Tak já tady hodím co jsem zatim polátal dohromady. Nejsou to moje fotky, ale spíše to sbírám a píšu k tomu kdo je kdo atd. Budu to pomalu doplňovat. Kdo se tam pozná ať napíše a já jeho jméno dopíšu. Kdo by chtěl nějaké fotky dodat taky mě kontaktuje a spácháme to. :klubun:

:mocking: VÝBĚR FOTEK S POPISY A JMÉNY:lool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
V tom odkazu máš dvakrát kousek adresy, takže celý odkaz nefunguje...

A jak se dívám, vidím že tam byl asi "střet kultur"...
 

DeletedUser

Guest
Bufino, super, jen by to chtělo něco udělat s písmem u popisků. Je špatně čitelné.
 

DeletedUser

Guest
myslím si, že je to super. Jen tam přidej svět 6 :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5341

Guest
Jsem v Praze tak až se vrátím kuknu na to. :radní:
 

DeletedUser13981

Guest
Tak já tady hodím co jsem zatim polátal dohromady. Nejsou to moje fotky, ale spíše to sbírám a píšu k tomu kdo je kdo atd. Budu to pomalu doplňovat. Kdo se tam pozná ať napíše a já jeho jméno dopíšu. Kdo by chtěl nějaké fotky dodat taky mě kontaktuje a spácháme to. :klubun:

:mocking: VÝBĚR FOTEK S POPISY A JMÉNY:lool:

Bufino, fotka 32, svět Buffalo, ten vlevo nahoře by měl být Wiliam Cody :hoj:
 

DeletedUser9371

Guest
Když je tady řeč o fotkách, dodnes jsem se nedohrabal k fotkám z Mácháče . Loňský sraz. Dostal jsem se na pár odkazů i od Lady E, ale nepodařilo se mi to otevřít.
Mrzelo mě to, lanařil jsem hráče ale z důvodu úmrtí v rodině pohřbu jsem nebyl :(
 
Nahoru