• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Freerunning (parkour)

DeletedUser

Guest
[YOUTUBE]Y3bWvoIfFOw[/YOUTUBE]​

delate nekdo freerunning nebo parkour? ...ja sem ho delal pred par lety...a mam jedno video...tak muzete kouknout:) toho chlápka na videu si nevsimejte..to su ja...kdysi davno




jestli se vam video libi..tak prosim o zelenej bodik:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Fakt moc pěkný(viz reputace).
Měl jsi při tom nějaké vážné zranění? Protože některé ty věci si o to přímo říkaly. :angel:
 

DeletedUser

Guest
ani ne...jenom narazeny zada...nohy...par padu na hlavu...ale nikdy nic vaznyho
 
zrob nějakou sestavu a dej tam hudbu od Rage against..., anebo něco podobného...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
uz to nakej ten rok nedelam..tak nevim jestli bych si troufl;)
 

DeletedUser

Guest
seš borec
dofam ze te po jednom tomhle kousku neprivitaji toti: :diablo::diablo::diablo::diablo:
 

DeletedUser

Guest
On myslel, že si natlučeš až z toho umřeš
cray.gif
 

DeletedUser9177

Guest
ja ho dělám teprve prvním rokem takže nedokážu to co si dokázal ty.
 

DeletedUser

Guest
Hmmm... Klobouk dolů. :good: :good: :72: Nedávno jsem začal a většinou se rozplácnu jak žába :D :kobylka:
 

DeletedUser2814

Guest
Já teda, pokud někdy něco, tak jenom šplhání na věci všeho druhu. Ale u ás to moc nejde, takže musím jezdit 7 km do vedlejší vesnice a tam si někdy na něco vylezu, ale to, co jsi dokázal ty, to je na mě vážně trošku moc. Vzpomínám si, když jsem chtěl jednou přeskočit laťkovej plot a jak jsem byl ve vzduch, tak se jedna ta laťka dole uvolnila a já letěl i s laťkou po tlamě na beton.

Dobrá práce, určitě znova začni. Držím palce...
 

DeletedUser11005

Guest
Parkour dělám už asi 3 roky což není mnoho, protože je to běh na dlouhou trať a i když sem nikdy nepoznal to co bych teď rád řekl musím říct že jsem za to rád.Nejlepší na parkouru není cíl, ale ta cesta.Je těžké vyprávět o tom někomu kdo parkour bere jako něco co to není např. sport...nebo to bere jenom aby mohl natáčet videa a dávat je na You tube apod.Parkour toho v sobě skrývá strašně mnoho.Je to o překonávání sebe sama a né ostatních proto to taky není sport.Je to z velké části o duchovní stránce.Musím říct že já osobně když jsem zdolal jakoukoliv překážku měl sem z ní radost, ale pokud překonáte překážku, kterou jste několik let nemohly překonat tak z toho máte tak krásný pocit, který se ani popsat nedá.Parkour byl založen otcem Davida Raymonda Belleho, který byl hasič a chtěl pomáhat lidem.V dnešní době mnoho lidí skáče a natáčí videa,kterými by se rád zviditelnil nebo dokonce chtěl vidělat nějaké peníze.Je strašně malá hrstka lidí, která skáče pro sebe, pro radost a pro okolí. Největší část z nich žije ve Francii kde byl Parkour založen konkrétně v Lisses kde byla založena i první Parkourová skupina,která je velice známá pod názvem Yamakasi.David Bell se k nim nepřidal z důvodu natočení 2 filmů (Yamakasi a Yamakasi 7 samurajů) ve kterém byl parkour sice dělán pro dobrou věc,ale byl používán spíše ke krádežím a útěku před policií což se Davidovi nelíbilo.Mohl bych na toto téma mluvit opravdu dlouho, ale tohle by mohlo stačit

Za gramatické chyby se opravdu velice omlouvám

Děkuji s pozdravem Bud
 

DeletedUser12516

Guest
Já se Parkouru věnuji tak už 8 měsíců a za tu dobu jsem si dokázal přerazit zápěstí, vykloubit palec, narazit kostrč a něco udělat i s krkem... :D Jo to je tak, když mě kamarád překecá, ať s ním jdu na závody... :D
 
Nahoru