• V úterý 14.1. proběhne aktualizace na verzi 2.116. Více informací najdete na herním fóru

GÉNIUS ZODPOVÍ TŘI VAŠE DOTAZY

Jeden :D takže teď už Nula

děkuji za tvé otázky :D

Štědrý génius se rozhodl všem k vánocům nadelit ještě jeden dotaz :) takže kdo si géniusDotazy vypotreboval může po 24.12 položit ještě jeden.

PRÉMIUS

Jakým způsobem oslaví GÉNIUS EmperorDonaldTrump Vánoční svátky ?
Tak jako trávím každý jiný den, hraním této velmi dokonalé hry a psaním na toto úchvatné fórum.

Nie je to tak, že máš odpovedať (pravdivo) na každú jednu moju otázku? (v tomto vlákne)
Již nadpis přesně napovídá, že lze položit 3 dotazy na které pravdivě odpovím. Za otázku považuji vše co je aspoň trochu srozumitelné a končí otazníkem, můžeš nastudovat zde https://cs.wikipedia.org/wiki/Otázka . Děkuji za dotaz, máš mínus jeden dotaz.

Jseš věřící a čteš bibli?
První otázka! :D
Věřící asi ne, nevyrustal jsem v tom. Ale taky bych se neoznačil za ateistu, na uplně nejzákladnější otázku proč tu je něco místo toho aby tu nebylo nic (respektive kde se vzala celá ta hmota která tvoří vesmír) ani věda zatím nedokáže odpovědět... a možná jí lidstvo nikdy nezjistí :oops: To je pak dost těžký nevěřit v něco nadpřirozenýho.

Bibli jsem četl, ale z částma je docela těžký si s tím něco počít :D Prostě mě přirozeně zajímalo co je v knize kterou lidi čtou už 2000 let a řídí se podle toho :D stejně věřím že JÁ bych dokázal napsat lepší bibli.

Děkuji za dotaz ještě máš tři