• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Game Maker

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1447
  • Vytvořeno
Tady dávat odkazy nebudu, chci to řešit přímo s těmi co hodlají pomoct. Pošlu ti to poštou, tak alespon nemusím nikde nic nahrávat.


Chtěl bych ve výsledku vytvořit hru jako tuto Bad dudes
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11110

Guest
Pokud ještě máte zájem naučit se v Game Makeru tak si mě přidejte na skypu misa.bubik sem tam skoro pořád.
Take jsem založil stránku www.gmtutorials.g6.cz a tam budu dávat svoje tutoriály na game maker. Vy mi napište jaké tutoriály by jste tam chtěli a já je pro vás udělám.
 

DeletedUser

Guest
Já jsem si stáhnul na programování Construct,ale k GM se možná dopracuju ::):.

Ohledně tutoriálů na Game maker se podívejte na tuhle stránku :http://www.islandsoft.cz/index.php?art=gamemaker-tutorial-prvni-dil-Je tam hezky vysvětleno,co jaké tlačítko znamená a je tam i návod na jednoduchou hru.:klubun:

Jsou tam i tutoriáli na programy construct,králík Petr a jiné.(To jsem ale už off topic,takže pšššššt:::))::):pianista::pianista::pianista:
 
Když jste se teď váš vývojářský tým otevřeně uvedl na výsluní prohramářského světa, tak by jste mohli zase rozdat pár rad a pomct nám začátečníkům. Já třeba se pořád nemůžu se svojím "projektem" dostat z místa.
 

DeletedUser11110

Guest
Když jste se teď váš vývojářský tým otevřeně uvedl na výsluní prohramářského světa, tak by jste mohli zase rozdat pár rad a pomct nám začátečníkům. Já třeba se pořád nemůžu se svojím "projektem" dostat z místa.

Takže mám nový notebook začínám nově psát a točit návody. Kdo by měl zájem prosím ozvěte se mi budu moc rád. ozvěte se s čímkolik a kdykoliv na skypu jsem skoro nonstop.
Skype misa.bubik
Email bubikmichal@seznam.cz
jinak tutoriály budou zatím tady http://www.facebook.com/pages/Game-Maker-Návody/301006669941265
Budu je uploadovat na svuj hosting ale dávat oficiálně na facebook (ty psané) a na youtube ty videa
 
Normálně dej odkazy sem, kvůli tomu to tady je, netřeba se ptát. Když už se tady o tom bavíme, tak se vším všudy.
 

DeletedUser11110

Guest
tak žejo ale já nevím na co chcete přesně návody každý potřebuje něco jiného já jsem schopný vyhovět všem
:)
 

DeletedUser

Guest
V Game Makeru jsem dělal hru asi 2 hodiny, a pak nic a to jsem postupoval podle návodu :(:(
 
Nahoru