• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

GameMaker

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11110
  • Vytvořeno

DeletedUser11110

Guest
Zdravím.
Chci se zeptat jestli někoho dříve zmíněný Game Maker oslovil a dělá v něm nebo něco umí :) Děkuji
 

DeletedUser16495

Guest
Já si to jednou stáhl z slunecnice.cz , pro pobavení :D Vytvořil jsem něco jako ,,Space Invaders,,:D
 

DeletedUser11110

Guest
Já jsem spíše hledal někoho zkušenějšího který by měl zájem tvořit nějaké tutoriály :)
 

DeletedUser11110

Guest
Tak už delší dobu chci vytvořit stránku s tutoriály na Game Maker a hlavně youtube kanál s tutoriály ale nechci to tvořit sám chci aby byl rozjezd rychlý a videí co nejvíc takže potřebuju lidi co by točili a měli by zájem točit návody bez jakýchkoliv finančních odměn (kromě případné svojí reklamy na stránkách)
 

DeletedUser12516

Guest
Osobně se věnuji grafice a HTML + hodně teď videa... Na GameMaker už asi nemám... Al zkus Pawno... Tam najdeš určitě někoho...
 

DeletedUser11110

Guest
Ale pawno neumím já (pokud je to teda to na GTA:SA). Já právě GM ovládám a chtěl bych hodně lidem pomoct (některé moje videa byly celkem oblíbené když dáte na youtube Game Maker návody tak ty první od TheGameTerritory později TGTBloodRings se drží seriózně nahoře jelikož české videa nejsou)
 

DeletedUser11110

Guest
Jo takto. No jasné ono by se dalo hledat i na velkejchytrak ale já vím jaká je uživatelská atmosféra na jiných fórech a právě jen na tomto se mi zdá velice přívětivá tak proto píši sem
 
Nahoru