• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

**GeloDafae**

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Díkuvzdání
Jednoho dne mě napadlo slavit den díkuvzdání, ačkoliv to není svátek český, nýbrž americký.Tak jsme se rozhodli se známými přáteli tento den oslavit.Koupili jsme krocana a opékali jsme ho na zahradě, jelikoš jsem na něj měl obrovskou chuť tak jsem se nemohl dočkat kdy už bude dopečený. Bylo jasné, že hned tak hotový asi nebude, protože byl moc velký, ale také byla docela nuda ho opékat, museli jsme se střídat při točení s krocanem.Mělo to také i ty zábavnější stránky.Vyprávěli jsme si různé „historky“ z mladí a mě se to moc líbilo, hlavně když vyprávěla mamka, protože podle toho vyprávění měla mládí velmi zábavné.Také aby nám ten čas rychleji uběhl, tak jsme se jeli projet na čtyřkolce, což byla také velmi velká zábava.Poté se už začalo stmívat a krocan byl už pomalu hotový.Tak jsme začali prostírat a ořezávat z krocana postupně maso…Musím tedy říct, že se krocan povedl,byl pěkně šťavnatý a křehký.To jsme si pochutnali, ale nebylo příjemné potom uklízet to ušpiněné nádobí.Každopádně jsme měli všichni radost z dobrého jídla a rozhodli jsme se, že bychom si to mohli dát znova příštím rokem.
:klubun:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru