• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Gimp - neon

DeletedUser

Guest
Poradí mi někdo prosím? Když si v gimpu označím text a dám neon;budiž, tak se nic nestane!! Jakto???
 

DeletedUser

Guest
Řekl bych že ten text musíš rastrovat. Gimp nemám tak jen předpokládám. Patří to do jiné sekce!
 

DeletedUser

Guest
Já myslím že to správně je,ale musíš ten neon přidávat VRSTVĚ a né označovat text... Gimp nemám takže si nejsem jist
 

DeletedUser7906

Guest
Tohle není dobře!!!! KDyž si zadáváš nový obrázek musíš si dat rozšířené nastavení a nastavit průhledné pozadí...
 

DeletedUser

Guest
Hele tak tady máš celej postup:

Udělej si novou vrstvu jako text, napiš nějaký text, hezky si to vycentruj doprostřed (to je ta ikonka která je v červeném čtverečku.

4c20c6731ab119ada21046b2db537a4803a45bdb.png



Pak dej Filtry->Alfa do loga->Neon, nastav si tam co chceš (já to nastavil takto) a dej OK.

41c559fd98e32c3a5f90afc488c9b28dd5ec404d.png


S mým nastavení by to mělo vyjít takhle, samo si to tam mrsklo pozadí který si v okýnku nastavuješ, ale jestli ho tam nechceš tak pak akorát odstraň vrstvu zvanou Background.

6e7f9b13c8cdf2437cab61b005fc843edb769b80.png


Mělo by ti to jít, kdyby něco tak napiš.
 
Nahoru