• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Gold City,Město hříchů

DeletedUser

Guest
Část první,Nepokoje.​

(16.července,Gold City)

Včera jsem to asi s těmi panáky dost přehnal, nic si totiž nepamatuji.
Dokonce jsem spal i v botech ,to jsem musel být hodně namol.
Najednou slyším silné bouchání na dveře, Jamesi, Jamesi, hoří stáje, rychle vylez a pojď se na to podívat.Volá místní šerif.Rychlostí blesku vyskakuji z postele a nasazuji si své kožené boty.Otvírám dveře a vybíhám ke stájím kde stojí šerif a pomáhá s ostatními lidmi hasit ten velký požár.Plameny sahají do dvoumetrové výšky, štěstí je snad to, že koně před pár dny přemístili do náhradních stají, protože tyhle se opravovaly a procházely celkovou ůdržbou.
Šerife co se tu stalo?Ptám se.No,slyšel jsem jak venku křičí lidé, tak jsem se šel podívat ven co se stalo a stáje celé hořely.Jediný kdo by něco mohl vědět je John, hlídal celou noc dobytek támhle kousek na kopci.Tak jsem kívnul a vyrazil jsem za Johnem, právě spravoval zábradlí u svého domu.Zdravím Johne, slyšel jsem že jsi včera hlídal támhle na kopci dobytek, ukazuji rukou na menší kopec nad městem.Ano,hlídal jsem dobytek celou noc, oko jsem nezamhouřil,říká.Johne, když jsi hlídal celou noc dobytek, neslyšel jsi nebo neviděl něco podezřelého?Nooo, zamyšleně sklopil zrak k zemi.Něco jsem slyšel, byla už tma jako v pytli, jen měsíc svítil.Slyšel jsem dusot koňských kopyt kousek od města,mohl to být klidně zatoulaný kůň.To je vše co jsem slyšel.Díky Johne, sice jsi mi toho moc neřekl ale alespoň něco.A jestli ti to nevadí,vrhnu se zas na to zábradlí, dodává John.Dobře,tak zatím ahoj.Nedá mi to a jdu zkontrolovat okolí stájí, vypadá to že stáje jsou uhašeny.
Právě procházím kolem stají, když na zemi vidím nějakou černou látku, zvedám ji a zjišťuji že je to šátek.Že by bandité?A o kousek dál jsou vidět koňské stopy vedoucí za stáje.
Hmm, zajímavé,říkám si.Musím to jít říct šerifovi, když najednou se ozval výstřel.
Byl slyšet od šerifova obydlí, tak jsem rychle vyběhnul, podívat se co se stalo.Šerif ležel na zemi v kaluži krve.Byl už mrtvý, sakra,měl jsem být rychlejší, určitě bych tomu zabránil. Konec 1.části​
 

DeletedUser

Guest
Je mi líto, ale text je velmi nepřehledný, neboť (mimo jiné) v něm není zvýrazněna přímá řeč pomocí uvozovek; dále nejsou dodrženy mezery mezi tečkou za větou a začátkem věty následující. Doporučuji také sepsat např. ve Wordu a dát kontrolu pravopisu.
Souhlasím je to strašně nepřehledný
 
Nahoru