• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Google Android 2.1 vs. Android 2.1

DeletedUser

Guest
Chtěl bych si koupit Sony Ericsson Xperia X10 ... Ale nevím, který OS je lepší... Jestli Google Android 2.1 nebo Android 2.1... Nemáte někdo zkušenosti ? Kdyžtak poraďte, budu rád :) micenec

Google Android 2.1

vs.

Android 2.1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Myslíš, "Google Android 2.1." jako čistý Android a "Android 2.1" jako Android s nádstavbou Sony Ericssonu? :)
 

DeletedUser

Guest
Ano, četl jsem že Google Android 2.1 je tky OS... Android 2.1 je tky OS, ale nwm který je lepší...
 

DeletedUser

Guest
Protože on oficiálně žádný Google Android není. Je to jeden a ten samý systém, jenom si k němu Sony Ericsson (dále jako SE) jako ostatní výrobci dává jakousi nádstavbu pro daný telefon. V případě SE to jsou čtyři rohy na hlavní orbazovce a pouze jeden widget na jedné obrazovce. Hlavně kvůli jednomu widgetu na jedné obrazovce mám raději čistý Android od Googlu.
Jestli se ti nechce do telefonu nějak vrtat, na Google Play jsou nějaké ty launchery které správně nastavíš, systém pořád funguje a chová se jako ten původní s nádstavbou, ale menu a úvodní plochy vidíš klasicky jako čistý Android (záleží samozřejmě na launcheru). :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11110

Guest
Dopuručuji standartní android co máš v Mobilu a stáhnout si GoLaucher
 

DeletedUser

Guest
Jo, GOLauncher mi osobně taky přijde jako nejlepší volba; jediné, co mě na něm štve je místo, které zabírá. Vzhledem k tomu že starší Xperie (jednu z nich právě vlastním i já) pořád nemají možnost „odkládání“ aplikací na SD kartu, je třeba šetřit každé místo.
Jelikož považuju nádstavbu od SE na starší modely Xperií za velmi nepovedenou, používám i GO SMS, protože moc podobných appek na Marketu není, tam bych ale vývojáře od GO zabil za jejich veškeré nepotřebné oznámení o zlevnění vzhledů, které se doslova cpou mezi obyčejné SMSky. O GO Chatu ani nemluvě; nevidím důvod, proč jim zadát své telefonní číslo, navíc, když je ta komunita ohledně něho tak malá, zvláště v Česku.
 
Nahoru