• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Google Chrome

DeletedUser9371

Guest
Jedu přes prohlížeč Google Chrome a jiný hrát nebudu.
Mám problém v bitvách, duelech a podobně, třeba texty jména hráčů v bitvě i časy se mi zobrazují malými písmenky, rozmazaně, nečitelně a modro červeně.
Tentokrát je v tom asi INNO nevinně, dělá to i mimo hru. Třeba, když spustím Youtube, tak to na liště u běžícího času dělá také.

Nemá někdo nějako radu ? Kromě toho polít PC vodou ?
:)

Díky
 

DeletedUser11063

Guest
když ne vodu, tak co takhle ránu z milosti, aby se netrápil? :-)

Zkoušel jsi ho odinstalovat a znovu nainstalovat zda to dělá furt - ze zkušenosti vím, že když nahodím zálohu čistých windows tak musím firefox nainstalovat taky, protože má rozhozenou celou znakovou sadu a velikosti písmen.
Vím že jiný hrát nechceš, ale chrome si bere nastavení z IE - dělá to v něm taky?
 

DeletedUser9371

Guest
Pozor, mluvíš s Krosnou, tatíčkem od velké rodiny. Takže musíš volit slova "po lopatě". IE je co ?
Jinak asi vím jak to myslíš a zkusím to. Nejsem moc na tyhle akce v PC.
:)

Díky za radu.
 

DeletedUser9371

Guest
Kouknu na to na všechno, v exploreru jsem se ještě nehrabal.

Díky.
:)
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, mám takový problém. V google chromu se mi na youtube seká hudba, když to mám na Firefoxu tak mě zas kleká shock wave flash plugin a hlásí mě to tam něco s chromem, dneska se mi to zasekalo pořádně. Navíc mě pak ani nešel zvuk, musel jsem to restartovat.

A ještě bych chtěl poprosit jestli máte někdo zkušenost s antivirovým programem Comodo Dragon, když něco stahuju, tak mě to kolikrát ani nepovolí stáhnout a teď mi zas furt vyskakuje to okýnko při zapnutí že nefunguje skript a zásuvný modul. Furt se mi to načítá a píše že program nefunguje. Nevíte někdo co s tím? Děkuji za odpověď.
 
Nahoru