• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Google+

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9890
  • Vytvořeno

DeletedUser9890

Guest
Nevím jestli už znáte google+ asi ne tak tomu hodně lidí říká inteligentnější a civilizovanější bratr facebooku no prostě sociální síť.Možná už taky víte že ještě není spuštěn je v uzavřené verzi ale můžete se tam dostat když dostanete pozvánku od google+. Já ji dostal a můžu ho používat a pozvat až 150 lidí a chtěl bych pozvat zrovna vás :) . Vím můžete si počkat než to otevřou pro všechny a to už bude jen pár týdnů možná ani ne ale jestli tam chcete už teď tak mě sem prosím napište váš gmail a co si o google+ mislíte.

Teď vám tu napíšu jaké jsou hlavní výhody oproti facebooku :

Tak hlavně můžeš si tam volat a i s webkamerou potom tam nejsou jenom přátelé ale máš tam kruhy například uděláš si kruh moje parta a tam si třeba někoho přidáš a na streamu tak zvané zdi si můžeš nastavit aby se to zobrazilo jen tvé partě :) nebo si uděláš kruh neznámí a když si tě někdo přidá třeba do přátel a nebudeš vědět kdo to je tak si ho přidáš do neznámích a až si vzpomeneš tak si ho přidáš do přátel.Má to hodně výhod :) .

A také musím zmínit :

-google plus získat 20 milionů lidí za pouhé 2 měsíce a to v uzavřené verzi.
-facebook získal stejný počet lidí za 1000 něco dní (neznám u něho přesná čísla) a to v otevřené verzi :)

A to bude vlastně vše a jestli tam tedy chcete už teď stačí mi sem napsat :) čaute :)
 
Brácha je taky jeden z těch testerů, že prej to je lepší než tlamabuk. Podle mého to bude vhodná náhrada za skype, který vypadá že je v koncích. No ale to se uvidí čase.
 

DeletedUser

Guest
osobně google+ moc nerozumím je to asi na mě moc složitý :D a jinak k tý početnosti za dva měsíce tak to je celkem prostý v roce 2004 nikdo ani nevěděl co to je sociální síť a když někdo něco vymslí že za dva měsíce to budou mít úplně všichni ? ale předpokládám že se všichni dostali ke google+ přes facebook :D
 

DeletedUser9890

Guest
Kdybis neznal google+ ani face zdál by se ti jednodušší google+
 

DeletedUser

Guest
protože nic jinýho bych neznal :D to je to stejný jako kdyby si řekl to je nejlepší hra jakou sem kdy hrál a přitom to je úplně první kterou si kdy hrál
 

DeletedUser

Guest
On tom myslí nejspíše tak, že jelikož už jsi obeznámen s ovládáním facebooku, tak ti učení (i když snažšího) ovládání google+ přijde obtížnější.
 

DeletedUser9890

Guest
Musíš mi dat gmail :) pošli ji mi a budeš ji mít ihned.
 
Nahoru