• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Gothic

DeletedUser

Guest
Tak co zná to někdo? Já mám všechny díly a musím říct, že je to jedna z nejlepších her co jsem hrál a to jsem jich hrál hodně. :loool:
 

DeletedUser

Guest
Já měl 2 ale už nemám.
Momentálně mám trojku ale ta mě natchla zevšech nejvíc.
Momko zvyšuji repku u Povstalců.
 

DeletedUser

Guest
ja mám tiež 2....ja som sa k tomu dostal cez kamoša on mal doma 1 a ma to chytilo tak, že som bol závislí 25 hodín denne/nie ja viem koľko má ďen hodín to bola irónia pre ľudí z meším IQ/
 

DeletedUser

Guest
Ja hral vsechny dily a vsechny i mam nejhorsi je podle me G3 a G3FG to uplne podali hlavne ten bojovej system, Arcanie:a gothic tale nema bejt taky az zas tak dobra a prej budou zamereny hlavne na americkej trh kdyz nejvic fandu maj tady docela se tesim na Risen ostatne jestli to nebude vic gothicovsky nez arcanie ze jde jen o meno...
 

DeletedUser

Guest
Ja taky hral 3 dil.Docela dobre,ale pak bylo tech ukolu uz nejak moc :D
 

DeletedUser

Guest
Gothic 3 je z nich nejlepší ,ale je blbost že dáš v pohodě 50orků a potom tě sejme 1 vlk:ehm::devil::loool:ale jinak je to dobry.
 

DeletedUser

Guest
Jo tři:za orky,rebely a Xardase (myslim)

Ve skutečnosti je to jinak.

1.volba-Za Inose(hodnej bůh):Všichni haššišini a orkové chcípnou,nomádi ovládnou poušt,ale už nevím,co se stalo s hlavním hrdinou....možná z něj byl král myrtany a v horách bude klid a mír...

2.volba-Za Adanose(Bůh rovnováhy):Gorn znovu vybuduje Gothu,a bude bojovat s orkským králem Kanem...nakonec se oba národy spojí.....,Hašišíni chcípnou,nomádi ovládnou poušt,a hlavní hrdina spolu s Xardasem odcestují skrze kamený portál do neznámé země...

3.volba-Za Beliara(zlej bůh):Orkové chcípnou,loayalisti chcípnou,nomádi chcípnou,Xardas chcípne,celou říši ovládnou hašišini s tebou jako králem,a Diego ti bude dělat pokladníka....


Jinak opravdu nejlepší je G2,a ted se těším víc na Risen,než na G4....
Jen mě v G2 celkem sklamali mágové....moc se mi líbilo,když jsem byl novicem,a plnil jsem jednoduché úkoly,ale pak už jsem byl jen mágem,mé kouzla za nic nestála,a pak jsem to radši ukončil.....

Na G3 se mi ale opravdu dost líbila rozlehlost mapy,a množství úkolů.
Sice tam byla blbá bojová vyrovnanost,ale i tak jsem u toho strávil 2 měsíce hraní...

G1 jsem ani nedohrál...ve čtvrté kapitole ve SPáčově chrámu se mi to vždycky seklo....přemýšlím,že si ji možná znovu nainstaluju....
 

DeletedUser6556

Guest
poradíte mi prosim? Mám teleportační svitek od orků a ULU-MULU(v G1), ale když ten svitek použiju nic se nestane :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Myslím,že musíš jít k bráně,která vede až do Spáčova chrámu.
Jinak hned před tou bránou je kamený podstavec,a na něm leží nějaká soška(když ji sebereš,tak hned budou orkové méně sympatičtí...
 

DeletedUser6556

Guest
jo tu sošku jsem sebral a pořád mi to nejde :(
Napadá mě, že by to mohlo bejt tím že si mám u nějakýho člověka udělat brnění z těch červů, jenomže já jsem ho hned na začátku zabil(vpodstatě jsem vyvraždil celej novaj tábor :D)... Takže už mi ho nemůže udělat a já mám nesplněnej úkol...
 

DeletedUser

Guest
Ja jsem dohrála G1, 2 a G2 NOTR.

Trojku jsem pouze viděla, naprosto se mi nelíbila, takže letěla a už ji nechci ani vidět :)

Charlestone - najdi si návod na netu :-)
 
Nahoru