• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Gothic

DeletedUser

Guest
Získal jsem možnost vypůjčení a inst. G2, ale je to v angličtině, tak se chci zeptat, jestli nevíte, kde sehnat češtinu. (odkaz uvítám)
 

DeletedUser6989

Guest
1.díl dobrej
2.díl lepší
3.díl skvělej (ale horší je to s plynulostí hry - strašně se seká i na nejm.detaily-a to mam 2GB RAM,2GH procesor- není na to něco nějakej patch nebo něco?)
jinak gothic je legenda:wacko:
 

DeletedUser

Guest
Na trojku je jen comunity patch 1.73 myslím :-)
Já mám 1.72.A je to odost lepší než bez patche...
 

DeletedUser

Guest
Skus si alespon stáhnout demovku Risenu :)
Měl jsem u ní stejný pocit,jako v Gothicu 2 ve 3.kapitole :)

Přesně tak.. Mohu jen doporučit.. Možná to nemám nějak skvělou grafiku, skáčeš, jak kdyby byla poloviční gravitace, má to bugy, ale pořád je to supr. Prostě konečně opravdové pokračování Gothicu.
 

DeletedUser

Guest
Mě to s patchem úplně rozhází barvy v grafice a navíc mi to comp neutáchne na minimum i když mi to bez patche jede plynule na střední.:wacko:
Plynule mi jde jen myslim 1.12, no nic moc, ale aspoň už se neprpadám do podlahy...
a když tak jen občas...:loool:
 

DeletedUser

Guest
Právě jsem začal hrát gothic 1 Temná tajemství.
Mohu jen doporučit :-)
Je to podobný datadisk jako Night of the Raven do dvojky :-)
 

DeletedUser

Guest
doporučuju všechny Gothicy, jen vyjímka je 4, už to není ta stará dobrá klasika .. :-) Všechny díly byli bomba, ale 4 musím vyškrknout .. :-) Gothic, asi moje patá nejlepší hra .. :-)
 

DeletedUser

Guest
jee super ze to tu je... chci se zeptat... Na tomhle Pc sem hral G1 i G3 ted sem sehnal G2 ale pri zapnuti mi to jaksi neukaze zadnej obraz... nevite nekdo co to muze bejt??? inak G1 i G3 bozi hry a vzdy zustanou v me oameti, srdci a sbirce... i kdyz se mi G3 nehorazne sekal
 

DeletedUser

Guest
jee super ze to tu je... chci se zeptat... Na tomhle Pc sem hral G1 i G3 ted sem sehnal G2 ale pri zapnuti mi to jaksi neukaze zadnej obraz... nevite nekdo co to muze bejt??? inak G1 i G3 bozi hry a vzdy zustanou v me oameti, srdci a sbirce... i kdyz se mi G3 nehorazne sekal

Postahoval sis Comunnity Patch 1.72-1.75 ??( 75 nevím, dlouho jsem se nedívál, ale myslím že jsem stahoval :-) ) Trošku to pomáhá zrychlit .. :-) A je to dobré, Ale gothic 3 má chybu .. Podle mně se G 3 seká každému někdy ..
 

DeletedUser

Guest
Ja som mal všetky 3 častia všetky som prešiel teraz sa teším na Gothic 4 Arcania.
 

DeletedUser

Guest
Arcanii jsem si stáhnul jako demo a teď nevím kde bych začal... možná u *****ních(přehnaných) nároků kvůli grafice, která je opravdu mimořádně šeredná, i když jsem měl trojku na "vlastní" něco mezi střední a těžkou a nesekaly se ani kouzla, tohle byl oříšek i na nejlehčí. Xichty jak ze špatnýcho animáče a bojovej systém se mi víc líbil i v Máriovi. (zkoušeno na ovcích) pak taková ta omezení interakce prostředí a nemožnost útoků na NPC je naprostý fail, taktéž ohraničení hry... kdyby nechali grafiku G3 a zapracovali na příběhu a bojový systém dali třeba jako mutaci dvojky a trojky, neprohlásil bych ji za naprostý omyl... že to Jowood ještě nepoložilo je dost divný. :angel:
 

DeletedUser

Guest
Jestli chcete pokračování Gothicu.
Tak si stáhněte modifikaci Velaya.(Potřeba GIIadon 2.6)
Díky fanouškům je již i v češtině.

http://gothic-mody.php5.cz/gothic2/#4


Modifikaci jsem hrál jen v AJ,ale přesto mi přišla vtipnější,než hra původní.
Je zde navolitelná obtížnost,narážky na původ. hrdinu a spousta dalšího.
Je cca na 20hodin.
 

DeletedUser9251

Guest
Ahoj, já jsem hrál Gothic I, Gothic II s datáčem i Gothic III.

Nejlepší je bezesporu 2 s datáčem a nejhorší je trojka . . . to už snad ani neni Gothic.
A 4? Škoda slov. To je uplně jiná hra.

Toť můj názor

PS: Ten můj ksich je z Gothic II :D
 

DeletedUser

Guest
můj názor mám
gothic 1 až když jsem si tam stáhnul fůry vylepšení teprve potom to stálo za to no
gothic 2 je graficky velmi extra podobné má to tím pádem plusi a mínusi
gothic 3 je super konečně tam nejsou hranaté hlavy konečně se tam nezabili o ostrou hranu hlavy je tam hezký svět hezká muzika hezký země podle mě nejlepší gothic
gothic 3 forsaken gods má stejný svět stejnou muziku ale první verze mají spoustu chyb a bugů oproti normální 3 je tam lepší vzhled postav možná kromě diega ten oproti 3 vypadá o 30 let mladší
arcania gothic 4 je znatelně graficky lepší ale myslím si že kdyby se to více připojovalo k 3 bylo by to lepší
 
Nahoru