• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

GreaseMonkey scripty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím

v tomto topicu bych vám chtěl představit povolené GreaseMonkey scripty.

Pokud není uvedeno jinak, scripty jsou na CZ Westu povolené.

Pokud by byly nějaké dotazy ohledně scriptů, pište do tohoto topicu.

Scripty vytvořené tw-help group jsou v tuto chvíli aktivně vyvíjeny.
A aby to tak nevypadalo, já nejsem tvůrcem následujících scriptů, jen jsem se na jejich tvorbě někdy podílel, někdy vůbec ne.

Scripty by se měly automaticky aktivovat pro všechny jazykové verze Westu včetně veřejné bety, vypnout se musí manuálně.

Pokud není uvedeno jinak, jsou veškeré scripty zde uvedené vzájemně kompatibilní.

Jak na Greasmonkey?

  • Musíte mít Mozillu Firefox
  • Musíte si stáhnout GreasMonkey addon
  • Musíte nainstalovat uživatelský script, který chcete používat
  • Refreshujte okno Westu


Jak script vypnout?

  1. Klikněte pravým tlačítkem na tu ikonu opice na toolbaru (musíte mít aktivní panel s Westem)
  2. Klikněte na script, který chcete vypnout
  3. Script se "odfajfkuje"
  4. Refreshněte Firefox



1. Script na přidání ikonek do pravého a levého menu:
©TW-Help group
SCREEN


Tento script je na SK, EN a DE Westu tuším povolen, na CZ Westu také, ale na řeckém Westu například je zakázán.

Script se automaticky aktivuje pro všechny jazykové verze Westu včetně veřejné bety, vypnout se musí manuálně.

Jak script používat?

  • Využívání odkazů na Weststats a TW-Help je jasné
  • Chcete-li spočítat cenu inventáře, stačí otevřít inventář a kliknout na tlačítko "Cena inventáře"
  • Chcete-li publikovat duel, otevřete výpis duelu, přepněte na flash náhled a klikněte na tlačítko "Publikovat duel". Budete přesměrování na stránku, která výpis zpracuje a vy obdržíte jen odkaz na výpis.



2. Script na přidání odkazů na budovy ve městě do spodní lišty:
©TW-Help group
SCREEN

Tento script je povolen na SK, EN a CZ Westu.

Script přidá na spodní lištu odkazy na městské budovy, při kliknutí an salón vám to otevře váš vlastní, takže se můžete podívat, kdo z města může být duelován, kdo byl v posledních 48 hodinách v bezvědomí...

Pokud chcete mít oba dva scripty přidávající ikonky (číslo 1. a 2.), můžete si také stáhnout script obsahující obě najednou:
http://tw-help.ic.cz/tw-help_menu_and_buildings_short.user.js - DŮLEŽITÉ - TENTO SCRIPT JIŽ NENÍ AKTUALIZOVÁN, TUDÍŽ NEFUNGUJE
©TW-Help group
(ale chcete-li používat tento script obsahující oba předešlé, musíte ty předešlé vypnout :))



3. Script na zvětšení mapy:
©TW-Help group
SCREEN

Tento asi nejzajímavější script vám zvětší mapu téměř přes celou obrazovku.

je povolen na CZ, SK i EN Westu.


4. Script na přidání vycentrovávacích ikonek pod práce:
©TW-Help group
SCREEN

Tento script přidá pod každou ikonku vykonávané malé ikonky s odkazy na vycentrování mapy na místo té práce.

Je povolen na CZ i SK Westu.



5. Script na vypočítání nákupní a prodejní ceny inventáře:
©TW-Help group
SCREEN

  • Ingame grafické rozhraní
  • Detailní statistiky


Zatím není povolen nikde, ale nevidím žádný problém v jeho povolení, nijak do hry nezasahuje.

Na scriptu se podílel zjozef


6. Script na přidání odkazů na poslední stránky topiců ve fóru:
©TW-Help group
SCREEN

Zatím není povolen nikde, ale nevidím žádný problém v jeho povolení, nijak do hry nezasahuje.


7. Script s překvapením:
©TW-Help group
Tento script je jen pro zábavu, nenápadně mění herní rozhraní, přidává zábavné funkce a tak dále. Co přesně dělá je tajné.


8. Poznámkový blok:
©TW-Help group
SCREEN
Již hodněkrát jsem na fórech četl návrh na přidání poznámkového bloku do hry. Tak jsem se jednou rozhodl, že udělat takový GreaseMonkey by nebyl špatný nápad.

Tento script přidá velmi užitečnou pomůcku do hry - poznámkový blok


POŽADAVKY!!
Firefox 3.5.2 - se starším to NEPOJEDE!
GreaseMonkey 0.8.200..

Co script umí?


  • Otevírat, editovat, vytvářet i mazat poznámky pro každý herní svět zvlášť


Co script ale neumí?


  • Přidat peníze, energii, zkušenosti (na to jsem udělal jiný :devil:)
  • Uvařit oběd


Co plánuji přidat do dalších updatů?


  • Seřazování scriptů podle data a času uložení
  • 'Alarm' - zadáte scriptu, za jak dlouho vás má upozornit na nějakou událost a pakliže jste online, script to udělá. Tohle by alespoň mně pomohlo stíhat bitvy o pevnost :hehe:
  • Hromadné operace s poznámkami (mazání..)
  • Použít můj hosting pro ukládání poznámek - nyní jsou dostupné pouze z PC, kde byly uloženy, později budou dostupné odevšad.
  • Upravit obrázek v menu - zmenšit velikost textu, aby byla stejná jako ostatní obrázky v menu.


Jak script použít?

  • Přidání nové poznámky - kliknout na obrázek papíru vpravo nahoře
  • Odstranění poznámky - kliknout na křížek vpravo vedle poznámky
  • Upravení poznámky - kliknout na malou ikonku tužky s papírem vpravo vedleobrázku
  • Ukázání poznámky - kiknout na titulek poznámky (to nejvíc vlevo)
  • RESTARTOVAT SCRIPT - když se něco ve scriptu pokazí (tak mi to nahlašte a navíc) - otevřete novou poznámku a do textu napište: 'tw-help({restart_notes;});' (bez apostrofů), potom klikněte na tlačítko Uložit a potvrďte restart. VAROVÁNÍ! Tato akce smaže veškeré uložené poznámky!
  • Poznámky jsou nyní bohužel dostupné pouze z počítače, kde byly uloženy. Plánuji to opravit v dalších verzích.



Script je zatím povolen pouze na SK a CZ Westu, na EN na povolení teprve čekám. Nevidím tu ovšem problém, žádnou premium funkci neemuluje a nic automaticky také nedělá.

Pokud by byl někdo ochoten přeložit tento script do Slovenštiny (nebo do jakéhokoli jiného jazyka, popřípadě opravit chyby, které jsem nasekal v Anglickém překladu), ať mi prosím napíše PM zde na fóru.

9. Lišta s BB-kódy:
©TW-Help group
Tento script přidá lištu s BB-kódy do městského fóra a do zpráv. Jsem si jist, že tam nejsou všechny podporované BB-kódy, pokud by mi někdo chtěl pomoci, napište sem, prosím, které BB-kódy kde hra podporuje.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
příjde mi že ten publikátor duelů nějak nefunguje:( nemá náhodou to var býát hned za javacript: ? páč ty tam máš mezeru
 

DeletedUser

Guest
Skvělej script a jinak ten publikátor nefunguje ani mně a taky je docela blbý,že to funguje jen na Mozillu,protože já používám Operu.
 

DeletedUser

Guest
funguje - dáte si duel kerej chcete publikovat, kliknete na publikátor, chvíli počkáte a je to;) teda aspon tak jsem to udělal já a mě to šlo
 

DeletedUser

Guest
Přepli jste na FLASH!!!!! náhled?

//EDIT: Byl úplně změněn první příspěvek, přidány nové scripty.
 

DeletedUser

Guest
Shulík:aha tak to jo...akorát je škoda že to musí být ve flash náhledu:(
 

DeletedUser

Guest
Scripty jsou velmi výborné! jenom bych se chtěl zeptat: při zapnutí scriptu na "velkou mapu" mi nejdou minimalizovat jednotlivé okna. je chyba u mě, nebo to tak má být?
 

DeletedUser

Guest
Ani u mne to nejde minimalizovat,ta chyba je nejspíš v tom javascriptu
 

DeletedUser

Guest
Predpokladam, ze to je naschval. Pri normalnom zobrazeni sa totiz okna minimalizovali pod tu mapu. Pri fullscreene sa nemaju kam minimalizovat. Alebo mate nejaky rozumny navrh, ze kam to ukladat?
 

DeletedUser

Guest
mam taky maly napad na jeden script prave ma len teraz napadla taka vizia a vobec neviem ci to technicky je mozne alebo nie,ohladom scriptov toho vela neviem
len princip:urcite sa ste duelanty stretli so situaciou ze doslovne hladate superov po salonoch(kolko exp,ako daleko sa nachadzaju a ci maju komu)
tento script by v podstate vyhodil jeden velky salon a tam by bolo napriklad rebrickovo usporiadany superi podla poradia expov ktore za nich mozem ziskat,dalej by tam bolo nieco ako filter ze by mi to vyhodilo len aktivnych superov co nemaju komy a nakoniec vzdialenost od mojho mesta
viem ze toto je len hruby navrh ,pravdepodobne by skor patril mozno do sekci napadov ako takeho samotneho a imlantovat ho do west
kazpopadne je to len moj naivny vykrik do tmy, skor ma zaujima nazor odbornikov ci je to zrealizovatelne ako script atd co si o tom myslia predsa viac hlav viac rozumu;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tiež by som si vedel predstaviť tlačidlo napr. Vyhledávaní a tam by som si zadal rozmedzie skúseností a vzdialenosť odo mňa. Ale myslím, že skriptom to nieje možné.
 

DeletedUser

Guest
mam taky maly napad na jeden script prave ma len teraz napadla taka vizia a vobec neviem ci to technicky je mozne alebo nie,ohladom scriptov toho vela neviem
len princip:urcite sa ste duelanty stretli so situaciou ze doslovne hladate superov po salonoch(kolko exp,ako daleko sa nachadzaju a ci maju komu)
tento script by v podstate vyhodil jeden velky salon a tam by bolo napriklad rebrickovo usporiadany superi podla poradia expov ktore za nich mozem ziskat,dalej by tam bolo nieco ako filter ze by mi to vyhodilo len aktivnych superov co nemaju komy a nakoniec vzdialenost od mojho mesta
viem ze toto je len hruby navrh ,pravdepodobne by skor patril mozno do sekci napadov ako takeho samotneho a imlantovat ho do west
kazpopadne je to len moj naivny vykrik do tmy, skor ma zaujima nazor odbornikov ci je to zrealizovatelne ako script atd co si o tom myslia predsa viac hlav viac rozumu;)


Technicky to zrealizovatelné je, ale má to pár nevyřešitelných problémů:
  1. Skript by musel přejít seznam všech měst (trebars z žebříčku), na pozadí otevřít salon kazdeho mesta a vytáhnout hodnoty. Problem je v tom, ze by to trvalo dost dlouho a The-west server by zažíval riadne napory, co by mozno pri vacsom pouzivani shodit server.
  2. držení si takeho velkeho pole v paměti (přece jen některé servery mají opravdu odně aktivních hráčů) by nebylo zrovna dvakrát příznivé pro lokální počítač

Existuje jeste druha moznost. Vyparsovat do nejakej databazy na serveru XY seznamy hračů s pozicemi měst, duelovou urovnou a stavom. Aktualizovat tento seznam kazdych X hodin. A udělat greasemonkey skript tak, ze by si vyžádal requestom ze serveru nejbližších 2 hráčů. Request by obsahoval pozici, duelovu uroven a ID hrace. Je tu ale riziko zablokování IP serveru s databazí, když bude mít denně několik requestů na server westu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
"stacilo" by keby server podporoval export udajov (napr. aj raz za den ako to je na DK)
Kód:
#id #nick #uroven #duelova-uroven #id-mesta #a-mozno-este-nieco
z toho by nebol problem vybrat potrebne udaje :cool1:
 

DeletedUser1451

Guest
no jo ale další věc je jestli by tento script prošel. Obavám se že by ho neschválili, protože moc zjednodušuje hru
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru