• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

GreaseMonkey scripty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
nevim proc ale nijak mi zadny script nefunguje
No preslo sa na novu verziu hry, kde sa dost menil layout, je mozne ze Shulikove skripty, ktore su mimochodom uz dlhsiu dobu neudrziavane budu mat vacsie problemy. Takisto sa ti mozu bit navzajov viacere GM skripty, takze odporucam ich zapinat postupne aby si zistil ci tomu tak nie je ...
 

DeletedUser8071

Guest
prosím vás, nemohu najít ten script, který mi ukáže kdo je v mém vlastním městě v bezvědomí, rpostě jako bych se podíval do salonu ve vlastním městě - někde to tady je, děkuju
 

DeletedUser

Guest
prosím chci se zeptat kde se objeví ten poznámkový blok ve hře díky moc
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ale myslim to, že už mám tam nainstalovaný GS scrip a nemůžu ho tam objevit
 

DeletedUser765

Guest
ale myslim to, že už mám tam nainstalovaný GS scrip a nemůžu ho tam objevit

v pravém dolním rohu máš takovou opič - greasemonkey, klikni na ni pravým tlačítkem myši, rozbalí se ti nabídka a úplně nahoře té nabídky máš seznam nainstalovaných scriptů do GM. Jestli nejsou zaškrtlé, jen na ně klikni. Můžeš mít i vyplé GM (šedá opička) tak opět klikni pravým a dej "povoleno".
 

DeletedUser

Guest
to právě mám nevim, proč mě to nejde :-(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
UserScripty fungují i v google chrome, jenom nepotřebujete greasemonkey ale stáhněte si greasemetal

:lool::lool::lool: už jsem přišel na to k čemu je ten script s překvapením :lool::lool::lool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nikde jsem to nenašel, neznáte někdo skript na to, abych zjistil, za jak dlouho se mi dobije celý život?
 

DeletedUser753

Guest
Nevíte co se stalo s "motivation" scriptem?
Nabídla se aktualizace, ale opět nefungovala, tak jsem ho smazal. Ale na userscript.org už nějak není. Že by zmizela?
 

DeletedUser7836

Guest
Dosť tých scriptov môže byť už nefunkčných, keďže Shulík už west nehrá, takže sa ani nestará o údržbu tých jeho scriptov.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru