• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Grepolis

DeletedUser

Guest
Ono je poměrně časté, že ze začátku se objeví bugy :kobylka:
 

DeletedUser

Guest
McBracey:

Vytvoříš je v Hohle. Musíš jich mít 1000. Pak jdou poslat na jakéhokoliv hráče. Špehové nejdou vrátit, jednou vyšpehujou a konec.

shulikspeh.jpg


Shulíku, promiň.
 

DeletedUser

Guest
Na stránce http://www.topzine.cz/ proběhl ONLINE rozhovor s Wicháhpi (Indigra) prozradila že již brzy bude Grepolis v češtině... (četl jsem prej do 2 měsíců)

Pro přečtení rozhovoru musíte první se registrovat, potrvdit to aktivačním kódem, dát si Hra a fantastika Online hry/ a potom si najděte tento odkaz:
Administrátorka Divokých kmenů: Brzy se na českém internetu objeví Grepolis...
 

DeletedUser

Guest
Tak nám to tu nějak usnulo - už se připravujete na zabírání, nebo jak na tom jste? :kobylka:
 

DeletedUser

Guest
uz mam vyzkoumanou kolonzacni lod a ted jdu na doli na 40 to mam tak do tydne a pak na pristav na 20 a hura do zabirani
 

DeletedUser

Guest
Jo? Tak t by mne pak zajímalo, jak to funguje, co všechno potřebuješ na to přebírání a tak. Byl bych rád, kdybys mne kontaktoval, ža budeš vědět přesné požadavky :yes:
 

DeletedUser

Guest
dostanes to pod stromecek ty informace neco zatim vim zak a co ale nechci tady nic rikat kdyz to nemam overene
 

DeletedUser

Guest
hihi ja mam zeuse a 9 minotauru a buh dia neexistuje jen Zeus,Poseidon,Athena a Hera
 

DeletedUser

Guest
Teďkajc stavím akademii na stupeň 17 a chci zkoumat loď Bireme. Potom Přístav mám na 8. stupni. Doly jedu na 30. stupeň. takže to stavím na přeskáčku ::):
 

DeletedUser

Guest
lod bireme muzez zkoumat od levelu 13 :) ale zemer se na doly ja uz mam hodne surovin an nestacim stavet
 

DeletedUser

Guest
To já vím, ale neměl jsem dostatek té modré tekutiny nebo co to je :indián:
 

DeletedUser

Guest
já si asi počkám na tu českou verzi :yes:
přece jenom bych to nestíhal...
 

DeletedUser

Guest
POZOR POZOR!!! všichni si můžete zahrát již oficiální herní svět Grepolis.

Dne 8. Prosince se bude spouštět oficiální první herní svět!
Již tohle se píše:
Grepolis napsal/a:
Offizieller Start von Grepolis!

heute um 20:17 Uhr

Der Starttermin für den offiziellen Start von Grepolis ist der 8. Dezember 2009. Mehr dazu
Více zde:

EDIT: Toto není žádné uveřejňování tajných informacích, jenom se kukněte na hlavní stranu Grepolisu.
 
Já tady mám takový problém, stavím další templ a akademii, přesto mi nepřibývá ani mana (na hodinu), ani body výzkumu, mám postavit nějaké jiné budovy?
 

DeletedUser

Guest
teda tak to je na 90% stejny jako 1 nejmenovana hra akorat to ma lepsi vzhled. Myslim si ze TW je original ale grepolis???
 

DeletedUser

Guest
Tak co? jak se vám daří na Grepolisu? já tedkajc stavím Akademii na 22, následně vyzkoumám kolonizační loď, vystavím přístav na 20 a hurá na zabírání :rodina::rodina:
 
Nahoru