• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Grepolis

DeletedUser

Guest
tobě to funguje? já mám kolonizačku dlouho, ale hází mi to nějaké divné hlášky, když chci zabrat zbrarbařelou vesnici..:vánoce1:
 

DeletedUser

Guest
ja uz zabiram cesiku to musis na ty mista kde je to sede pod snama na ostrov s fifineckem kdyz tak me napis PM ve hre
http://img188.imageshack.us/img188/6296/bez1b.png obrazek kde muzez zabirat

EDIT: nebo e zeptejte kojota nebo me za 80 hodn zak me dojede lod
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Njn, ale problém je v tom, že ještě k postavení nového města potřebujte kulturní body (nebo něco takového) kukněte do Agory/Kultur a to je ono:vánoce3:
 

DeletedUser

Guest
beze mne bys to nevedel fifi, jinak psal me kojot a temu to slo aj bez bodu asi bug nebo to neobsahovala hra
 

DeletedUser1447

Guest
existuje Anglická beta a jde tam možná ještě registrovat
 

DeletedUser

Guest
beze mne bys to nevedel fifi, jinak psal me kojot a temu to slo aj bez bodu asi bug nebo to neobsahovala hra

Oni to možná než kojot dobyl město ještě ve hře nezavedli... to je jedině možné :)

Dneska ráno jsem poslal jednu kolonizačku, 2 Transportbooty a pár jednotek postavit kolonii... :kaktus::kaktus::angel::angel:

Kolonizačka dojela, a vybudovala Sanit Tropez :yah::yah::yah:

První číslo Grepolis Novin!!!
k prohlížení zde:
http://olymp.redio.de/index.php?zeitung=1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Grepolis Fansite

Ahoj, znáte Grepolis? je to nová hro od tvůrců The west a Divokých kmenů.
Já jsem vytvořil Fansite o této hře najdete zde plno užitečných věcí.
Jestli se vám naše stránka líbí a chete naši stránku podporovat zajděte se podívat zde
 

DeletedUser

Guest
POZOR!!! již byla spuštěna anglická verze Grepolis.net!!!

už jsem tam :lool:
 

DeletedUser

Guest
EDIT předem: Vím že to bude Doublepost ale mam problem a jinak by si toho temer nikdo nevsim ::):

Takze mam otazecku, chci dobyt ve snici, a prej je na to jakasi lod, nevite jaka?? a v jakem stupni se da vyzkoumat v akademii (teda pokud prozkoumání vubec potrebuje) a jestli se to potrebuje i kulturni body? az budu mit otazku zodpovezenu muzete to dat do jednoho ::):

dik
 

DeletedUser8082

Guest
EDIT předem: Vím že to bude Doublepost ale mam problem a jinak by si toho temer nikdo nevsim ::):

Takze mam otazecku, chci dobyt ve snici, a prej je na to jakasi lod, nevite jaka?? a v jakem stupni se da vyzkoumat v akademii (teda pokud prozkoumání vubec potrebuje) a jestli se to potrebuje i kulturni body? az budu mit otazku zodpovezenu muzete to dat do jednoho ::):

dik

http://translate.google.cz/translat.../wiki.grepolis.net/wiki/Main_Page&sl=en&tl=cs ----->je to už přeložený měl by si to tam najít :bandita:
 

DeletedUser

Guest
No, mám další menší problémek s kulturnímy body :D

minulý tden jsem si dal dělat první kulturní bod za 50 zlaťáků, trvá to 5 dní, po pěti dnech se mi ten bod přičte, ale další den te bod už ho tam nemám :( nevíte čím to je? (prosím o odpověď lidí co mají s grepolisem zkušenost, dík)

Díky za odpovědi
 

DeletedUser

Guest
Dneska se na chviličku rozjela registrace na svět Alpha na českém serveru Grepolis... dostalo se nás tam asi 8 lidí a já sem mezi nimi :D ale zatím ten svět pozastavily takže se tam nedá přihlásit ::(: Hlavní Stránka Českého Grepolisu
 

DeletedUser1447

Guest
Za chvíli se tam bude dat připojit(podle mně :D), ale když tu na tu chvilku spustili tak to bude tak do jednoho až dvou měsíců(zase podle mně)
 

DeletedUser

Guest
Na Supportu CZ grepolisu mě administrátor (pozor tam nebude adminka Wich :hoj:) říkal že to bude v rámci pár týdnů...

EDIT:
Na DE verzi končím ::): tedkajc me dobyly ::(: pockam si na CZ verzi a zatim budu poradne hrat The-west ::):
 

DeletedUser

Guest
Na Supportu CZ grepolisu mě administrátor (pozor tam nebude adminka Wich :hoj:) říkal že to bude v rámci pár týdnů...

EDIT:
Na DE verzi končím ::): tedkajc me dobyly ::(: pockam si na CZ verzi a zatim budu poradne hrat The-west ::):

Jo,měla by tam být wicháhpi,protože jsem někde na internetu s ní viděl rozhovor a tam psala že bude!:yes:
 

DeletedUser

Guest
Jo,měla by tam být wicháhpi,protože jsem někde na internetu s ní viděl rozhovor a tam psala že bude!:yes:

Ou, ona pokud vím neříkala že bude adminkou Grepolisu... říkala že se jí jenom věnuje... je tam administrátor jménem Charon, taky by nestíhala starat se o 3 hry ::):
 

DeletedUser120

Guest
Vážení, vše se musí otestovat, mezi testování patří i zkoušení registrace, účty které tam nemají co dělat se potom ale stejně mažou...takže dokud nebude oficiálně oznámeno spuštění grepolisu tak nemá význam se tam registrovat
 
Nahoru