• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Grepolis

DeletedUser120

Guest
reva: bohužel překlep...mělo být budete..j.á jsem v jiné alianci


a pokud mají kvalitu tak je to ok...ale upozorňuji že stotisíc bodů není v DK zas až tak mnoho ... ale tak grep je částečně o něčem jiném...
 

DeletedUser

Guest
taky vám to ted dělá ?:

500 - Internal Server Error

nemůžu se tam přihlásit:cry:
 

DeletedUser765

Guest
jj, němci s tím zřejmě něco dělají, určitě do večera to zase pojede ;-)
 

DeletedUser

Guest
Tedy, hra vypadá zajímavě, ale asi je tam znát, kdo má zkušenosti z Divokých kmenů a kdo ne. Já žádné nemám a proto se divím, jak se někteří hráči dokáží držet tak vysoko v žebříčku. No vlastně ono i přijít na to, co dělat, abych se trochu pohnul z místa a měl za co stavět, je občas složité :(

Můžete mi někdo poradit jak je to tam s tou aliancí? Vyplácí se lézt do velké, nebo raději nějaká střední, či menší? Mám devatenáct pozvánek a nevím co vybrat :(



Čistě ze zvědavosti, Darling se skrývá pod nickem Afrodita?
 

DeletedUser765

Guest
Zuzupd, jdi do aliance, která ti je nejblíže. Nemusí být nejsilnější, ale budeš mít jistotu, že spoluhráči tě nechají být a nebudou tě za týden farmařit. Když budeš pod útoky, tak ti rychleji pošlou podporu než nejbližší hráč vzdálený 5,10,... hodin ;)
 

DeletedUser6753

Guest
tak vysoko se drží protože jsou skoro pořád u počítače
v čera večer jsem byl na 104 místě a pár hodin sem nebyl u počítače aktivní a propadl jsem se na 531 místo
 

DeletedUser

Guest
Zuzupd, jdi do aliance, která ti je nejblíže. Nemusí být nejsilnější, ale budeš mít jistotu, že spoluhráči tě nechají být a nebudou tě za týden farmařit. Když budeš pod útoky, tak ti rychleji pošlou podporu než nejbližší hráč vzdálený 5,10,... hodin ;)

Nejblíže je pravděpodobně několik polis z aliance Masters, na druhou stranu ta se mi zdá poněkud děsivá, 356 hráčů druhý den je prostě moc, zní to spíše jako horda...
 

DeletedUser

Guest
McBracey a Kopix by mi mohli dělat mluvčí, řekli všechny proti, od brzkého upadnutí aliance, po nemožnost efektivně řídit tolik rozházených hráčů. Ally už jsem našel, hráči z okolí- TheHunters.
100 000 bodů?
Dk může hrát každej, jde jen o to ve správnou chvíli udělat správnou věc, Grepolis by mělo bejt složitější. ;)
 

Deleted User - 31870

Guest
Asi bych si zvolila alianci, která má kvalitního vůdce - minimálně z pozvánky je poznat, jak kvalitní asi aliance bude.. když vám napíše 10leté dítě s 5 chybama, asi to není pravá ořechová cesta..

Minimálně bych se zeptala, jaká je organizace té aliance, jaké jsou plány a zkušenosti vedoucích osob (minimálně DK je podobná hra, ale hodí se i zkušenosti z Tra*** - nu víte čeho).. :) Jakmile vám totiž někdo přepadne vesničku, máte jen 24 hodin (tuším) na to, aby jste si sehnali lidi, kteří ji útokem vráti zpět..
 

DeletedUser765

Guest
Vybírej tak, aby jsi u sebe někoho měl, na začátku to je nejdůležitější. Nebo si vyber sám alianci a jim napiš. Každej teď převážně hledá do aliance hráče, jen aby jich měli víc než ostatní ali, ale nekoukají na kvalitu. Stejně během pár týdnů několik kmenů zanikne, spojí se,.. takže se to tam bude měnit. A ještě rychleji budou hráči končit, ti kteří nehráli divoké kmeny, zjistí, že to vyžaduje více času než-li West a když jim padne začátečnická ochrana, zjistí, že na ně kdokoliv a kdykoliv může zaútočit.
 

DeletedUser

Guest
Asi bych si zvolila alianci, která má kvalitního vůdce - minimálně z pozvánky je poznat, jak kvalitní asi aliance bude.. když vám napíše 10leté dítě s 5 chybama, asi to není pravá ořechová cesta..

Minimálně bych se zeptala, jaká je organizace té aliance, jaké jsou plány a zkušenosti vedoucích osob (minimálně DK je podobná hra, ale hodí se i zkušenosti z Tra*** - nu víte čeho).. :) Jakmile vám totiž někdo přepadne vesničku, máte jen 24 hodin (tuším) na to, aby jste si sehnali lidi, kteří ji útokem vráti zpět..

COže?!
Asi si přečtu pořádně návod, myslel jsem, že je tam něco jako oddaností v DKa potom je to definitivní..
Takže já mu vybiju armádu a tu svojí tam nechám.
Pokud tam ti vojáci přežijou 24 hodin, tak je to město moje?
 
Tam se to musí hrát v combu, Zvolíte si příslušné bohy a pak podporujete kouzly jednoho hráče. Ten se vyšvihne nahoru a pak podrtí zbytek okolí. Mno a na nich se pak napase celá skvadra.
 

DeletedUser765

Guest
Jak jenom? :-) na rozehrání to stačí, i na DK je 7 dní ochrany.
 

DeletedUser

Guest
u jedný hry to je měsíc u jiný zas až dosáhnu určitý počet bodů
 

DeletedUser7836

Guest
Musíš postaviť Chrám, a potom si môžeš vybrať príslušné božstvo, ktoré môžeš uctievať.
 
Nahoru