• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Grepolis

DeletedUser

Guest
Si snad děláte vtip ne? před pár dny jste říkaly, že na TW pracují líp a na DK docela už moc nemakají...
 

DeletedUser

Guest
Greeopolis vypadá dobře, ale hóóóóóódně mi připomíná jinou, docela dobrou webovku, kterou určitě znáte (jmenovat nemůžu:)). Možná, ale bude mnohem zábavnější a zajímavější...
 

DeletedUser8071

Guest
Hustý trailer :yes: to se musí uznat...až to bude v CZ, určitě vyzkouším
 

DeletedUser

Guest
Super trailer, těším se až bude hra v jazyce českém, ta nemčina na bětě už mi leze krkem :(
 
rabování surovin

Chtěl jsem se zeptat až poradit

Posílím jednotky do opuštěných vesnic a už se mi párkrát stalo že se mi mlátili sami se sebou. Přpipadá mi to jakozrcadlový útok, co tam pošlu to tam ne mně čeká. Nevím jak se to mohlo přihodit, prakticky není způsob jak by mohl kterýkoli hráč poslat do opuštěných vesnic podporu.
 

DeletedUser

Guest
Chtěl jsem se zeptat až poradit

Posílím jednotky do opuštěných vesnic a už se mi párkrát stalo že se mi mlátili sami se sebou. Přpipadá mi to jakozrcadlový útok, co tam pošlu to tam ne mně čeká. Nevím jak se to mohlo přihodit, prakticky není způsob jak by mohl kterýkoli hráč poslat do opuštěných vesnic podporu.

Ahoj.

Pokud je Stimmung větší než 75, pak jsi v pohodě a v barbarkách se jednotky objevovat nebudou a tím pádem nebudeš ztrácet
 

DeletedUser

Guest
Na betě zvýšili kapacitu.Neváhejte a regnete se je to vážně dobrá hra
 

DeletedUser

Guest
nebo si udelat velke vojsko a pomlatit je bez 0 ztrat

Nedoporučuju, většinou se tam objeví těžší kousky :)

Zajímalo by mne, jakou disponujete armádou na betě... Pokud budete mít zájem, pochlubte se tady, na betě o nic nejde přece.. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tak se pochlubim mam 110 vojaku a utocil sem na barbarskou a bylo tam cca 20 vojaku a mel sem 0 ztraty
 

Deleted User - 31870

Guest
již dvakrát jsem přišla o značnou část vojska.. teď se pohybuji kolem 150, ale raději si je ještě navýším, v okolí je trošku nebezpečno :)

docela se těším na zabrání další vesničky :devil:
 

DeletedUser

Guest
založil sem alianci českých hráčů na betě 1.neváhejte a připojte se
 

DeletedUser

Guest
No, já jsem v Alianci kde jsou taky samí češi a slováci, jmenuje se Trojan Kids...

jiank vojsko mám malé :D:D teď spíš stavím a zkoumám :loool:
 
Nahoru