• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Gringo 2 - Poklad z Eldoráda

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7239

Guest
Informace k úkolové řadě: Půjde zde o hledání pokladu z Eldoráda. Je třeba mít splněnou úkolovou řadu Mýtus
Název úkolu: Poklad z Eldoráda
Úroveň hráče: 100 +
Počet úkolů: 15 úkolů
1. úkol - Divoká jízda
Waupee: Hej (player name) toužíš po dobrodružství ? Tak jsi tady na správném místě. Jde o indiánskou stezku odvahy na jejímž konci tě čeká poklad. V prvé řadě musíš prokázat svoji odvahu a zúčastnit se rodea.
Požadavky: Pořádání rodea - 2 hodiny
Waupee: Co je to s tebou bledá tváři ? Zdáš se mi bělejší než před tím. Ale to byl teprve začátek. Snad ti aspoň odměna vrátí krev do žil.
Odměna: 12 letá whiskey [ID = 1969000]
1000 EXP
2. úkol - Trochu vody neuškodí
Waupee: Teď se trochu projedeme po řece. A tady bude náš cíl. Na tom místě prý kdysi bylo Eldorádo. Dá se sem dostat jen s obtížemi. Uvidíš, že ten výcvik byl jen takový slabý odvar toho, co nás ještě čeká. A nezapomeň si vzít na cestu taky lupu.
Požadavky: Transport po divoké vodě - 8 hodin
Waupee: No vida, ještě chvilku a byl by z tebe skutečně zelenáč. Ale pár hodin u táboráčku ti snad opět rozproudí krev. Jen se budeš muset spokojit s odměnou bez alkoholu.
Odměna: Fanta [ID = 21345000]
2000 EXP
3. úkol - Na stopě snárka
Waupee: Slyšel jsi někdy o snárkovi ? Indiánští rodiče posílají své děti takovou bytost do takových končin chytat. Ale ještě nikomu se ho nepodařilo ulovit. Třeba budeš mít ty více štěstí, hehe.
Požadavky: Stopovat zvěř - 10 hodin
Waupee: Vida něco jsme přece vystopovali. Není to sice snárk, ale spíše liška. Snad se ti stane dobrým společníkem.
Odměna: Liška [ID = 48014000]
3000 EXP
4.úkol - Olovo pod drobnohledem
Waupee: Máš sebou tu lupu ? Podívej se prosím na tohle pod lupou. Vypadá to. že budeme určitě u cíle.
Požadavky: Těžba olova - 3 hodiny
Mít na sobě Lupu
Waupee: Hm, olovo říkáš ? No nevadí aspoň máme něco na posilněnou na další cestu.
Odměna: Špenátová konzerva [ID = 17028000]
4000 EXP
5. úkol - Dále na západ
Waupee: Tak podle mapy jsme někde tady. Zdá se, že musíme dále na západ.
Požadavky: Prozkoumávat Západ - 8 hodin
Waupee: Stále nic ? No je pravda, že to byla jen legenda, ale každý se pokoušel Eldorádo najít. Tak jsem si myslel, že by jsme to mohli taky zkusit. Ne nezlob se. Opravdu jsem nechtěl, aby jsme se plahočili zbytečně. No podívej se sám.
Odměna: Mapa [ID = 760000]
5000 EXP
6. úkol - Není páka jako páka
Waupee: Chceš se se mnou prát ? Já jsem pro, aby jsme si dali páku. Uvidíme, kdo z nás je silnější. To je vlastně taky součástí indiánské stezky odvahy. Můžeme si ji dát támhle o ten pařez.
Požadavky: Soutěžit v páce - 2 hodiny
Waupee: No jsi celkem silný. Ale podívej se zde. Tady něco leží... a vypadá to jako páka !
Odměna: Špinavý, zahnutý kus kovu [ID = 790000]
6000 EXP
7. úkol - Stopy pumy
Waupee: Tiše (player name). Už hodně dlouhou chvíli mám pocit, že nás něco sleduje a brousi si na nás zuby. Připravme se na svoji obranu.
Požadavky: Lov pum - 4 hodiny
Waupee: Uff... bylo to o fous, ale nakonec jsme to byly my, kdo z ní stáhl kůži. Ale dost povídání. Je třeba si zase trochu odpočinout.
Odměna: Stan [ID = 2486000]
7000 EXP
8. úkol - A znovu pod vodu
Waupee: Díky honu na pumu jsme se dostali až sem k tomuto vodopádu. A koukej tam snad je vchod do jeskyně. Ale jak se tam dostaneme ? Je tady plno krokodýlů...
Požadavky: Lov krokodýlů - 6 hodin
Waupee: Hmm... jeden z krokodýlů měl v sobě tohle. Možná, že už jsme opravdu u cíle.
Odměna: Surový smaragd [ID = 1829000]
8000 EXP
9. úkol - Nedobytná jeskyně
Waupee: Tak teď se musíme dostat do té jeskyně.
Požadavky: Být v sektoru A3 na jihozápadě v místě Jeskyně
Splnit úkol "Otevření průchodu"
Waupee: Hele tady se cesty rozdvojují. Kterou si vybereme ? Já bych si vybral nejdřív tu pravou.
Odměna: 10000 EXP
10. úkol - Otevření průchodu
Jeskyně:
Waupee: No jak jsem předpokládal tak jsme se s tou pákou netáhli zbytečně. Je třeba teď vší silou zabrat a uvolnit ten průchod do jeskyně. Hej rup...
Požadavky: Mít na sobě Špinavý, zahnutý kus kovu
Waupee: Dokázali jsme to. Můžeme pokračovat dále.
11. úkol - Jít cestou vpravo
Waupee: Tak jsme to našli. Pusťme se do hledání. Nezapomeň si vše prohlédnout lupou.
Požadavky: Hledání vzácných drahokamů - 10 hodin
Mít na sobě Lupu
Waupee: Hmm... to vypadá jako nějaký přívěsek. Ale dost zvláštní.
Odměna: Přívěšek z kůže ufona [ID = 573000]
12. úkol - Hledači pokladů
Waupee: I tohle se často děje při hledání pokladů... že narazíš na podobné týpky. Musíš být stále ve střehu před chamtivými protivníky.
Požadavky: Skoncovat s bandou - 6 hodin
Mít na sobě Laso
Waupee: Pořádně je zavaž. Cestou zpátky je předáme šerifovi a vyzvedneme si odměnu.
Odměna: 100 000 $
13. úkol - Jít cestou vlevo
Waupee: Ještě by mně zajímalo, co je dál. Tebe určitě taky. Tak se tam podívejme. Možná, že to bude stát za to. Důležité je připravit se na velkou výpravu.
Požadavky: Vést výpravu - 10 hodin
Waupee: Podívej se na tu impozantní stavbu. To nemohl postavit žádný člověk. A tady leží nějaké vejce nebo co.
Odměna: Vejce [ID = 799000]
14. úkol - Stavba mimozemšťanů
Waupee: Podívej se na ty nápisy. Ale nerozumím jim. Nemohl by jsi se pokusit je přeložit ?
Požadavky: Pracovat jako překladatel - 10 hodin
Waupee: No dalo se to tušit, že nic nepřeložíme, když neznáme jazyk, kterým to bylo napsané. Ale to už ani nepatří do indiánské stezky odvahy. I tak ti díky za pomoc. Podívej, něco z toho vajíčka vylézá.
Odměna: Ještěrka
images

(nový item jako Produkt)
Charisma +5
Pohyblivost +5
Vystupování +20
Manuální zručnost +20
-----------------------------
Item Vejce odstraněno
15. úkol - Hollywoodské Eldorádo
Waupee: Ještě bych se ti chtěl přiznat k něčemu. Točili jsme svůj první indiánský film. Chtěli by jsme se dostat do Hollywoodu, víš ? Je to takové naše Eldorádo. Pomohl by jsi nám dotočit pár scén ?
Požadavky: Pracovat jako jevištní umělec - 5 hodin
Waupee: No dnes už to není jako dřív, kdy to bylo doopravdy. Všechno bylo jen nahráno. Teď to půjde do kin. Ale tady máš ještě malou odměnu.
Odměna: Zlatá filmová páska [ID = 2339000]


Četl jsem a souhlasím se Všeobecnými soutěžními podmínkami "Indiánská úkolová řada".
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru