• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

GTA San Andreas

DeletedUser

Guest
Arathan:Není zač
Tak teď už jen čekám ze které strany přijede vlak :loool:

Žádný vlak už celý SA den nejel takže experiment bohužel končí :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Lol

Jsem se po dlouhé době vrhl na questy, ale už 3x jsem dělal quest v Las Venturas, kde máte letět do Liberty City, vystřílet nějaké bistro a vrátit se - mise lehoučká jak pírko, až na to přistání. Mám dotaz - Je možné přistát? Já to nechápu, už jsem SA dohrál, ale teď prostě nemůžu přistát - přitom v posledních asi 10 dnech, co jsem začal zase SA hrát, jsem létal s letadly - a mám pocit, že se stejnými, jako je v questu - denodenně - ovšem teď nepřistanu, ani kdyby se Bůh po*ral - mám tam celou runway, ale ono prostě jede - neletí, jede - dál, i když jak b*bec držím S (zpomalení, lépe zastavení). Ale naposledy jsem si všiml, že je nějak čistý podvozek - nezatahují se tomu letadlu sama kolečka? Já vím, že některá letadla mají samozatahovací, některá mají manuální zatahování a některá je mají vysunutá celý let - tomuhle letadlu se zatahují sama, tudíž je musím vysunout?

LOL Arathan ved to je jednoduche vetsina lietadiel ma moznost vytahovat a zatahovat podvozok!!! ;)
Ja nechapem ze ste na to neprisli :D
Ved je to hrozne lahke staci stlacit + (alebo ten ENTER pod nim) na klavesnici (vedla cisel) :D
A podvozok sa sam vytahuje a zatahuje :D
LOL ved to je jednoduche :lol2: :loool:
 

DeletedUser

Guest
neviem či sa to tu už niekto pytal ale zaujmalo by ma či v GTA SA je fakt ufo
 

DeletedUser

Guest
Kukni sa sem - tam sa také veci rozoberali :)
Inak ja si myslím, že tam žiadne UFO není, možno iba nejaké biele bodky na oblohe ktoré môžu byť hocičo...

ja som tiež na internete našiel fotky ufa v GTA ale večinou to bolo rozmazana gula ktoru skoro nebolo vidiet a niekolko krat som podla hentych navodov skušal ale nič som nevidel
 

DeletedUser

Guest
ja som si tam pomenil skoro vsetko a uplna kvalitka...auta,zvuky,efekty,lode,lietadla,ponorku :D
 

DeletedUser

Guest
ale nie take ufo normalne je ho vidiet vnoci alebo aj yetyho
 

DeletedUser

Guest
je...staci si to pozriiet...pozriet navod ako ho zbadat videl som ho
 

DeletedUser4582

Guest
je...staci si to pozriiet...pozriet navod ako ho zbadat videl som ho

Neverím, daj screen.
Na internete je už vela screenov z "Yetim" ale na každej fotke Yeti vypdá inak takže to sú všetko iba fotomontáže. A keby aj nejaký Yeti v GTA:SP bol tak by sa napríklad dal vybrať ako postava v GTA:MP. Ešte aj Rockstar potvrdil, že žiadny Yeti alebo Bigfoot v GTA není. Tuším, že jediná záhada o ktorej Rockstar povedal, že v SA je, je UFO a aj to určite nebude nejaké nové auto vybavené laseramy a plné zelených mužíčkov, ale iba nejaký flak na oblohe ktorý môže byť hocičo...
 

DeletedUser

Guest
nevíte jak dát misi s lowriderama?mořim se s tim měsíc.:eww:
 

DeletedUser3212

Guest
Já jsem se s ní štval půl roku a pak mi došlo, že se radši mám soustředit na zvládnutí šipek, než na to že mi žádná nesmí utéct.
A nevyrušuj se koukáním jestli se tam píše good nebo chyba(já to mám česky).
 
Nahoru