• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

GTA San Andreas

DeletedUser

Guest
Já ji hraji, ale moc ji neumím. Jinak je to super hra! Ale něco podobnéhoo tu už je.ZDE
 

DeletedUser

Guest
A nevis kde jse dat stahnout ja ho mam akorat nemam verzi pro cestinu takze potrebuji nove ji stahnout.
EDIT:A jak ji moc neumis neumis mise?
 

DeletedUser

Guest
To je náhoda, zrovna sem si San Andreas včera naistaloval.
Je to výborná hra, ale Vice City mi příde lepší...
 

DeletedUser

Guest
Nevíte jak dát auto do hry?nEVCHCI TO ČÍST SLOVENSKY V GTA.CZ
 

DeletedUser

Guest
Tak se budeš muset trochu namáhat a přečíst si to tam, protože to není úplně tak jednoduché. Asi ti tady nikdo nebude dělat takový návod, aby jsi to pochopil.

Jinak auta navíc určitě doporučuji... Mě to dosti oživilo hru, když už jsem ji dohrál. Auta mají většinou i hezkou grafiku, takže to vypadá o něco lépe... A hlavně tam nejsou pouze americká auta a Porshe + Ferrari, tedy pokud si nestahuješ jenom ta :D
 

DeletedUser

Guest
jou jou.. taky stahuji zbraně auta..

Je tu nějaký skill??? :-D
 

DeletedUser4582

Guest
Pro mě ne neví jak to mám udělat:mad talking:

Tak si tu stiahni save z názvom tej misie :) síce tam to máš inak rozohrané ale keď hovoriš, že tu tak dlho nemôžeš spraviť....

Rozbal a ulož to do Dokumenty/GTA San Andreas User Files

...čo sa mňa týka, ja som tu misiu spravil bez stiahnutého savu, ale zato som stahoval íné (napr. ten nálet z lietadlom nad triskáč v LV som nevedel)
 

DeletedUser3212

Guest
Já jsem js se za sek v los santos s misema cesar vialpando (Jak mám tu soutěž s pérováním to mi nejde vždycky prohraju:() a pak u mise catalyst (tam zase je porad Ryder mrtvej:()

Přesně já taky při pérování prohraju o hodně a při vozejku před poslední krabicí chcípne rider!:mad talking:
 

DeletedUser

Guest
Mne rydera nezabili pretoze som hned vyzabijal par vojakov a potom ich zrazal na tom vysoko zdviznom voziku
 
Nahoru