• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

GTA San Andreas

DeletedUser

Guest
ja taky :D ale cheaty na zbrane jenom nic vic :D to ej tezke jit s devitkou proti 5 samopalum :D
 

DeletedUser

Guest
No mna viac bavi gta sa cez internet vola sa to SAMP da sa to stahnut na gta.cz
 

DeletedUser

Guest
no ale tam nejsou mise...to je takove pro holky prez net :D tam akorat jezdis v autech
 

DeletedUser3925

Guest
Jéžiš, hrá s cheatama, to bych nemohl. Nejhorší je, že já hrál, omylem jsem zmáčkl něco jiného a napsalo mi to "Cheat aktivován". Slyšel jsem, že s cheaty nemůžete hru dohrát na 100%, jenže já ani nevím, jak ten cheat deakitovat, když ani nevím, co jsem aktivoval.

Ale největší sranda je, zajet do oblasti s omezeným přístupem, sebrat nějaký vojenský náklaďáček a pak se s ním prohánět po širých pláních SA - kord když vás honí federálové a po savenutí vám před barákem nechají svůj jeap.:D
 

DeletedUser

Guest
Jéžiš, hrá s cheatama, to bych nemohl. Nejhorší je, že já hrál, omylem jsem zmáčkl něco jiného a napsalo mi to "Cheat aktivován". Slyšel jsem, že s cheaty nemůžete hru dohrát na 100%, jenže já ani nevím, jak ten cheat deakitovat, když ani nevím, co jsem aktivoval.

Ale největší sranda je, zajet do oblasti s omezeným přístupem, sebrat nějaký vojenský náklaďáček a pak se s ním prohánět po širých pláních SA - kord když vás honí federálové a po savenutí vám před barákem nechají svůj jeap.:D

To taky dělám mám plné garáže policejních aut a motorek :D
 

DeletedUser

Guest
tak jsem chtěl zkusit ten SAMP ale nejede mi to,žádný server,co jsem našel na netu nebyl použitelný a tak nevím jestli to ještě funguje a nebo se mi to jen nedaří rozjet
 

DeletedUser4582

Guest
Ano nja číslech
EDIT:Trefan když chci ten druhý porgram spustit tak mi to nabízí v jakým programu to mám otevřít a já nevim v jakym

Čože ? Aký druhý program ? Na tie savy potrebuješ len WinRar lebo sú zazipované... nechápem o čom hovoríš, napíš mi PM možno ti to nejak vysvetlím :)
 

DeletedUser

Guest
Docela dobrá hra.SAMP mi stejně nefungoval.

tak zkus MTA:SA, ten by ti měl jít v klidu, hraje tam hodně čechů a slováků. gta sa je super hra na odreagování, je jednoduchá, a je to prostě sranda. a soundtrack se jim taky povedl, paráda jet po venkově se zapnutym K-rose, ale nejradši mám K-jah west.
sem fanda od dvojky, to byly časy, když sme místo IVTeček pařili po síti :)
 

DeletedUser

Guest
tak se mi včera povedlo rozjet SA:MP ale jako na všech serverech na nově příchozí se*ou a na jednom jsou dokonce tak sprostí,že nenechaj člověka hrát podle svýho.....jen jsem se objevil tak do mě nasypali dávku z brokovnic a počkali si tam kde jsem se "rodil" takže jsem neměl šanci uniknout..a nebo se vetřou na drag závod,pokradou auta a nahážou do vody...
Jako já myslel,že multiplayer bude sranda,ale po chvíli mě to přestalo bavit a celý GTA šlo z PC....Asi jsem na takový blbosti starej nebo co,ale když si nemůžete svobodně zahrát tak je to k ho*nu....
 

DeletedUser3212

Guest
Lidi kam mám uložit Building mode když jsem si ho stáhnul?
Do nějaký složky nebo do čeho?
 

DeletedUser

Guest
good

je to vyborna a moc zabavna hra ale ja ji mam celou prejetou asi 3 krat a je to uz nuda ale jinak good!:-d
 

DeletedUser3925

Guest
Jsem se po dlouhé době vrhl na questy, ale už 3x jsem dělal quest v Las Venturas, kde máte letět do Liberty City, vystřílet nějaké bistro a vrátit se - mise lehoučká jak pírko, až na to přistání. Mám dotaz - Je možné přistát? Já to nechápu, už jsem SA dohrál, ale teď prostě nemůžu přistát - přitom v posledních asi 10 dnech, co jsem začal zase SA hrát, jsem létal s letadly - a mám pocit, že se stejnými, jako je v questu - denodenně - ovšem teď nepřistanu, ani kdyby se Bůh po*ral - mám tam celou runway, ale ono prostě jede - neletí, jede - dál, i když jak b*bec držím S (zpomalení, lépe zastavení). Ale naposledy jsem si všiml, že je nějak čistý podvozek - nezatahují se tomu letadlu sama kolečka? Já vím, že některá letadla mají samozatahovací, některá mají manuální zatahování a některá je mají vysunutá celý let - tomuhle letadlu se zatahují sama, tudíž je musím vysunout?
 

DeletedUser

Guest
Jsem se po dlouhé době vrhl na questy, ale už 3x jsem dělal quest v Las Venturas, kde máte letět do Liberty City, vystřílet nějaké bistro a vrátit se - mise lehoučká jak pírko, až na to přistání. Mám dotaz - Je možné přistát? Já to nechápu, už jsem SA dohrál, ale teď prostě nemůžu přistát - přitom v posledních asi 10 dnech, co jsem začal zase SA hrát, jsem létal s letadly - a mám pocit, že se stejnými, jako je v questu - denodenně - ovšem teď nepřistanu, ani kdyby se Bůh po*ral - mám tam celou runway, ale ono prostě jede - neletí, jede - dál, i když jak b*bec držím S (zpomalení, lépe zastavení). Ale naposledy jsem si všiml, že je nějak čistý podvozek - nezatahují se tomu letadlu sama kolečka? Já vím, že některá letadla mají samozatahovací, některá mají manuální zatahování a některá je mají vysunutá celý let - tomuhle letadlu se zatahují sama, tudíž je musím vysunout?

ty seš si jistý že se mu zatáhl sám?já tam na takový letadlo nenarazil..vždy jsem ho musel zatáhnout ručně...Já osobně to mám nastavené pod + na numerické části klávesnice...tak to zkus odzkoušet,ale zatím se mi podařilo přistát se vším,dokonce i s tím ukrytým Boeingem nebo co to je.Ten najdeš v hangáru na letišti v LV

Tak zkoušej,časem přistaneš i poslepu
 

DeletedUser3925

Guest
Děkuji westmaniakovi. Video na youtube mě utvrdilo v mé myšlence. Šel jsem to ozkoušet a je to opravdu tak:

Když vyletíte z LV, tak si je musíte zatahovat samy, ta kolečka, čehož si moc nevšímám, ale když se vracíte z Liberty City, tak, teď se opravdu předvedla chytrost Rockstar, je máte zatažená - samozřejmě, je to normální letět se zasuntuými kolečky, ale tak na to upozorním, ne, když vidím, že v LV je mám. Prostě jsem vytáhl kolečka a přistál jsem bez problémů.
 
Nahoru