• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Hádanky

DeletedUser

Guest
Vždy někdo napíše nějakou hádánku a ten kdo jí uhodne dá další.

Já začínám

V autě jede otec a syn (pokrevní). A jak to tak na silnicích chodí, najednou se přihodí strašná nehoda. Oba dva jsou vážně zraneni a sanitky je odvezou do dvou různých nemocnic.
Syn je na operačním sále, přijde k němu chirurg a řekne: "Nemůžu ho operovat, je to můj (pokrevní) syn!"
Jak je to možné?
 

DeletedUser

Guest
Vždy někdo napíše nějakou hádánku a ten kdo jí uhodne dá další.

Já začínám

V autě jede otec a syn (pokrevní). A jak to tak na silnicích chodí, najednou se přihodí strašná nehoda. Oba dva jsou vážně zraneni a sanitky je odvezou do dvou různých nemocnic.
Syn je na operačním sále, přijde k němu chirurg a řekne: "Nemůžu ho operovat, je to můj (pokrevní) syn!"
Jak je to možné?

Chirurg je jeho matka.
 

DeletedUser

Guest
Dejte klidně hádanku někdo jiný mě žádná nenapadá. :( :P
 

DeletedUser

Guest
Maminka je o 21 let starší než její syn.
Za 6 let bude matka pětkrát starší než syn.
Kde je právě tatínek?
 

DeletedUser

Guest
Nikdo nic nedava tak asi dam ja :).....

V jednom království žijí král a jeho dvorní šašek. Šašek nenávidí krále, král nenávidí šaška. Dohodnou se, že se jednoho dne otráví.

V celém království existuje jen dvanáct flakónků jedů a tyto jsou zamčeny v komnatě v zámku.

Jedy jsou očíslovány čísly od 1 do 12, se vzrůstajícím číslem roste i síla jedu. Funkce na lidský organismus je prostá – vypiješ jed, umřeš. Každý silnější jed neutralizuje všechny slabší, což znamená že jed číslo dvanáct neutralizuje všechny jedy, jedenáctka všechny kromě dvanáctky atd. (Pokud vypiješ jedenáctku a potom dvanáctku, nic se ti nestane. Pokud vypiješ dvanáctku a potom jedenáctku, umřeš.)

Král jde do komnaty s jedy jako první a vybere si všechny sudé jedy (2,4,6,8,10,12). Pak jde do komnaty šašek a vezme si, co zbylo. Sejdou se v trůnním sále, každý z nich naplní jeden pohár a podá jej tomu druhému, který jej okamžitě vypije. Následně si každý z nich ještě jednou naplní pohár, tentokrát už pro sebe, a vypije ho (v naději, že se tím zachrání).

Jak to šašek udělal, že se druhého dne probudil, ale král zemřel?

Předpoklady: Každý (šašek i král) chce PŘEDNOSTNĚ přežít. Pokud přežije, pak chce co možná nejjistěji otrávit toho druhého. Každého jedu je jen jedna dávka – nelze ji dělit. Jedy jsou kapaliny bez barvy a zápachu a mají stejnou hustotu jako voda.
 

DeletedUser

Guest
ze by sasek podstrcil krali vodu?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jestli můžu dát..je to hodně lehké.



šli dva šli tři kolik jich šlo?
 

DeletedUser

Guest
Maminka je o 21 let starší než její syn.
Za 6 let bude matka pětkrát starší než syn.
Kde je právě tatínek?

podle odpovědi chyba-matce je 21-těhotenství trvá 9 měsíců-pořád 21,synovi přesně 0za 6 let bude synovi přesně 6(logické,že?:)) a matce 27 a 9 měsíců-takže ještě pořád 27
27:6 se rovná 4,5-matce by muselo být 24,když ho plodila-no ne?
 

DeletedUser

Guest
No ale v tom případě by se museli jmenovat Šlidva.

Aha mas pravdu....ja to popletl :)

podle odpovědi chyba-matce je 21-těhotenství trvá 9 měsíců-pořád 21,synovi přesně 0za 6 let bude synovi přesně 6(logické,že?:)) a matce 27 a 9 měsíců-takže ještě pořád 27
27:6 se rovná 4,5-matce by muselo být 24,když ho plodila-no ne?

To je fakt....ja tady tu hadanku jen slysel.....pocitat jse mi nechtelo tak jsem rek nevím....rekli mi odpoved takovou.....asi mi to spatne rekli
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8082

Guest
V jednom království žijí král a jeho dvorní šašek. Šašek nenávidí krále, král nenávidí šaška. Dohodnou se, že se jednoho dne otráví. V celém království existuje jen dvanáct flakónků jedů a tyto jsou zamčeny v komnatě v zámku. Jedy jsou očíslovány čísly od 1 do 12, se vzrůstajícím číslem roste i síla jedu. Funkce na lidský organismus je prostá – vypiješ jed, umřeš. Každý silnější jed neutralizuje všechny slabší, což znamená že jed číslo dvanáct neutralizuje všechny jedy, jedenáctka všechny kromě dvanáctky atd. (Pokud vypiješ jedenáctku a potom dvanáctku, nic se ti nestane. Pokud vypiješ dvanáctku a potom jedenáctku, umřeš.) Král jde do komnaty s jedy jako první a vybere si všechny sudé jedy (2,4,6,8,10,12). Pak jde do komnaty šašek a vezme si, co zbylo. Sejdou se v trůnním sále, každý z nich naplní jeden pohár a podá jej tomu druhému, který jej okamžitě vypije. Následně si každý z nich ještě jednou naplní pohár, tentokrát už pro sebe, a vypije ho (v naději, že se tím zachrání). Jak to šašek udělal, že se druhého dne probudil, ale král zemřel? Předpoklady: Každý (šašek i král) chce PŘEDNOSTNĚ přežít. Pokud přežije, pak chce co možná nejjistěji otrávit toho druhého. Každého jedu je jen jedna dávka – nelze ji dělit. Jedy jsou kapaliny bez barvy a zápachu a mají stejnou hustotu jako voda.
 

DeletedUser

Guest
Muž je sám na pustém ostrově. Na nejbližší pevninu to je 5 kilometrů a on neumí plavat, ani nemá k dispozici žádný přepravní prostředek. Bez cizí pomoci se přesto zachrání. Jak?

ODPOVĚĎ : Počká, až voda zamrzne a přejde na pevninu.
Přišel by jste na to někdo ? Já osobně bych dal něco ve smyslu počká na příliv. To jsou ty hádanky z Netu.
 

DeletedUser

Guest
Dům má 4 stěny. Všechny míří na sever. Okolo domu jde medvěd. Jakou bude mít barvu?
 
Nahoru