• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Halloween 2011 - diskuze

DeletedUser1318

Guest
Fórum už máme helloweenské, jak to vypadá s "dušičkama" na westu?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já si myslím, že žádný úkol nebude, protože letos nebylo nic ani na den nezávislosti (pokud se teda nepletu)
 

DeletedUser13514

Guest
tak to se tedy pleteš :) úkoly na den nezávislosti proběhly jak měly :)

termín na ''dušičky'' máš na hlavní straně u Základní informace a oznámení
 

Pawn

Člen týmu
Rychlá otázka , Takže úkoly sou přístupné od dnešní půlnoci ? Abych do města duchů nešel zbytečně .. :)
(na tw je že jsou úkoly od 30. ) takže jak?

-Díky
 

DeletedUser13514

Guest
Tak část úloh začíná už 27.10. a to: Něco kyselého - Henry ,Něco sladkého - Marie nebo Něco kyselého - Marie, Něco sladkého - Henry

ostatní úkoly (tam jdeš mimo jiné do toho města) jsou až od 30.10.


Na den nezávislosti opravdu byly jen ty loňské. Pochopil jsem Tě tak, že nebyly žádné. Pardon :)

A vraťme se prosím k tématu update :)
 

DeletedUser1318

Guest
tak to se tedy pleteš :) úkoly na den nezávislosti proběhly jak měly :)

termín na ''dušičky'' máš na hlavní straně u Základní informace a oznámení
To jsme si asi trošku nerozumněli.
Já se neptám, jestli se budou znovu opakovat ty loňské, ale jestli bude pro letošek nějaká novinka, popřípadě jestli bude kvůli odkladům možné to stihnout.

A abych předešel dalším nesrovnalostem, věcičky k halloweenu už mám splněné od loňska.

Edit: podle mého mínění se ta otázka 1.33 týká. Kde a kdy jindy bych měl tento úkol čekat?
 

DeletedUser13514

Guest
Tak o nových úkolech na Halloween nic nevím, zřejmě tedy bude jen stará série.

oran%C5%BEov%C3%A1dev%C3%ADtka.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
já mám už helloween splněný od minula, takže asi tam nic jiného nebude co
 

DeletedUser

Guest
Hele hallowen jsem jeste na the-west nezazil.. Prosim mohly by jste mi ho trochu popsat co budu moct delat a tak? Jsem tu novy tak chci vedet co bude :D
 
jak je možný že nemůžu najít kandanový pomeranč? ani tu rybu, mám v produktu pomeranč a hledal jsem 10 minut nic, 30 minut nic, práci tlouct cukrovou třtinu co dělám blbě?
 

DeletedUser12400

Guest
Tak část úloh začíná už 27.10. a to: Něco kyselého - Henry ,Něco sladkého - Marie nebo Něco kyselého - Marie, Něco sladkého - Henry

ostatní úkoly (tam jdeš mimo jiné do toho města) jsou až od 30.10.


Na den nezávislosti opravdu byly jen ty loňské. Pochopil jsem Tě tak, že nebyly žádné. Pardon :)

A vraťme se prosím k tématu update :)

ja nic noveho u henryho nemam jen nejake pribehove mise

edit : 0:00 to je prelomovy den tak to musim pockat do pulnoci ?
edit: to musim asi nejdriv najit rybu co ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13514

Guest
ano, nejprve musíš najít smradlavou rybu a kandovaný pomeranč
 

DeletedUser

Guest
jakto ze nemam ty mise u henriho ani u marie? mam tam jen ty običejny ale ty jak maji byt na helloween tam nemam.
 

DeletedUser13514

Guest
viz. odpověď nad tvou otázkou. Zapomněl jsem dodat, že až ty dvě věci seženeš, tak si je postupně hoď jako produkt na sebe a objeví se ti úkol.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru