• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Halloween 2011

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1318
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1318

Guest
Mám upřesňující dotaz k úkolu Halloween na světě Colorado.
3.11.2011 byl svět otevřen.
Úkol Halloween 2010, končící smrťákovou kosou šel ukončit do 4.11. 2011.
Úkol Halloween 2011, končící smrťákovým bodem schopností lze splnit až do 7. 11. 2011.

Tudíž dnes 6.11. jsem měl vedle sebe dva zadavatele úkolu "stará paní", u jedné jsem odevzdal srdce, krev a kouli, porazil jsem dvojče, smrťáka zatím nikoliv.

Tč, vlastním v batohu srdce, krev a kouli, jedna starápaní zmizela, druhá, která zůstala, mi úkol nedá, jeden nevyřešený smrťák zůstává v úkolech.

Mám tomu rozumět tak, že pokud porazím smrťáka letos do 7.11. splním Halloween 2011, dostanu 100+1, zbytek úkolu Halloween 2010 mohu Dodělat až v roce 2012 a odměnou mi bude ta Smrťákova kosička?

PS: pokud to tak je, a já jiné vysvětlení nevidím, pak jsou ty lamky z Inna opravdu experti šikovní, a je opravdu fajn, že nám dali opravdu dost času si ten Halloweenek užít.
lollollol
 

DeletedUser7836

Guest
Tak je to nevýhoda v tom, že colorado sa spustilo práve 3.11.
Preto bolo strašne málo času na splnenie.
 

DeletedUser1318

Guest
Tak je to nevýhoda v tom, že colorado sa spustilo práve 3.11.
Preto bolo strašne málo času na splnenie.
On je problém v tom, co tu někteří říkáme pořád dokola, že jsou v Innogames ignoranti a chtělo by to směrem od nás nějakou jinou zpětnou vazbu než radu, že tam máme napsat sami.
Ono už to totiž vypadá jako schválnost. Co si pamatuju, tak s tím už byl binec loni, taky bylo jakési zdržení, slíbili prodloužit termín a nakonec to nechali podle původního.
Já si nestěžuji na náš tým, vím, že za jejich přístup nemůžete. Spíš mne mrzí, že se tu nedočtu o tom, že i vám došla trpělivost a prostřednictvím např. Wicháhpi jste poslali nějakou stížnost, doporučení, nebo žádost aby k nám trošku změnili přístup.
Na zahraničních fórech se občas někdo přímo z Inna objeví, moc anglicky nerozumím, ale mám dojem, že nějaké komunikaci s hráči jsou přístupní. Celkem chápu, že se z nich asi nikdo česky učit nebude, aby si popovídal i u nás. Jenom se mi nechce věřit, že jsou opravdu takoví ignoranti, jak to momentálně vypadá.
Tady už několikrát zaznělo, že pro ně nejsme nijak zajímaví. Otázkou je, jestli to není důsledek toho, jak si umíme svoje zájmy hájit my.
A co se týká toho Halloweenu, mít Smrťákovu kosu, nebo jeden bod schopností je opravdu rozdíl. Já jsem původní informace pochopil tak, že Halloween mimo pomerančů a ryb půjde plnit až do dnes. Jasně, že mně to štve. A hádej na koho jsem naštvanej. I když tuším, že za to nemůže...
No, alespoň jsem dostal odměnu za zbytečné běhání mezi jednou a druhou starou ženou a městem duchů.
 

DeletedUser

Guest
Teď jsou ty sváteční úlohy prý opakovatelné v intervalu 365 dní. Znamená to, že se úloha objeví jednou za 365 dní, nebo, že jí můžu splnit zase za 365 dní?
Jestli to druhé, tak velmi děkuji zabugovanosti, že jsem úlohu splnil až 7.11. a tedy úlohu příští rok samozřejmě nebudu moci splnit.
 

DeletedUser1318

Guest
Teď jsou ty sváteční úlohy prý opakovatelné v intervalu 365 dní. Znamená to, že se úloha objeví jednou za 365 dní, nebo, že jí můžu splnit zase za 365 dní?
Jestli to druhé, tak velmi děkuji zabugovanosti, že jsem úlohu splnil až 7.11. a tedy úlohu příští rok samozřejmě nebudu moci splnit.
Halloween 2010, kdy získáš Smrťákovu kosu můžeš splnit jen jednou, ta opakovcí je (asi) až ta pro rok 2011, to dostaneš 100 exp + 1 bod schopnosti.
Na vyřešení tvého problému mají skoro rok. Jestli to letošní datum posunuli jen u nás, tak to budem několik dalších let urgovat a třeba to někdy opraví.
 

DeletedUser

Guest
tate to vím. Jde mi o teoretický Halloween 2012 :-)
Jsou denní úkoly nastaveny, tak že jdou plnit znova až za 24 hodiny, nebo tak, že jdou plnit jednou za den?
 

DeletedUser7836

Guest
On je problém v tom, co tu někteří říkáme pořád dokola, že jsou v Innogames ignoranti a chtělo by to směrem od nás nějakou jinou zpětnou vazbu než radu, že tam máme napsat sami.
Ono už to totiž vypadá jako schválnost. Co si pamatuju, tak s tím už byl binec loni, taky bylo jakési zdržení, slíbili prodloužit termín a nakonec to nechali podle původního.
Já si nestěžuji na náš tým, vím, že za jejich přístup nemůžete. Spíš mne mrzí, že se tu nedočtu o tom, že i vám došla trpělivost a prostřednictvím např. Wicháhpi jste poslali nějakou stížnost, doporučení, nebo žádost aby k nám trošku změnili přístup.
Na zahraničních fórech se občas někdo přímo z Inna objeví, moc anglicky nerozumím, ale mám dojem, že nějaké komunikaci s hráči jsou přístupní. Celkem chápu, že se z nich asi nikdo česky učit nebude, aby si popovídal i u nás. Jenom se mi nechce věřit, že jsou opravdu takoví ignoranti, jak to momentálně vypadá.
Tady už několikrát zaznělo, že pro ně nejsme nijak zajímaví. Otázkou je, jestli to není důsledek toho, jak si umíme svoje zájmy hájit my.
A co se týká toho Halloweenu, mít Smrťákovu kosu, nebo jeden bod schopností je opravdu rozdíl. Já jsem původní informace pochopil tak, že Halloween mimo pomerančů a ryb půjde plnit až do dnes. Jasně, že mně to štve. A hádej na koho jsem naštvanej. I když tuším, že za to nemůže...
No, alespoň jsem dostal odměnu za zbytečné běhání mezi jednou a druhou starou ženou a městem duchů.

Tat, z našej strany boli sťažnosti viaceré. Wicháhpi im neustále píše a stále nič. Ako člen teamu by som to nemal hovoriť, ale nemci sú naozaj takí ignoranti ako to vnímaš.
 

DeletedUser1318

Guest
tate to vím. Jde mi o teoretický Halloween 2012 :-)
Jsou denní úkoly nastaveny, tak že jdou plnit znova až za 24 hodiny, nebo tak, že jdou plnit jednou za den?
V intervalu 24 hodin.

Tat, z našej strany boli sťažnosti viaceré. Wicháhpi im neustále píše a stále nič. Ako člen teamu by som to nemal hovoriť, ale nemci sú naozaj takí ignoranti ako to vnímaš.
... což nám ve vyřešení problému moc nepomůže, nicméně se vyjasňuje, kdo na tom má největší podíl.
Máš můj respekt za nezvykle otevřenou odpověď.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tak to je super. Jestli hypoteticky budu za rok ještě hrát a oni podmínky zachovají a dodají tam návaznost mezi questy, tak budu penalizován za to, že jsem si ty meziquesty dodělal :-)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru